49 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5000M - BIEG OTWARTY 2000 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
49 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
49 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2020-10-11 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 48 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiety | Open Mężczyźni | Chełmianin | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIŚNIEWSKI Damian | 24 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyźni | 00:00:00 | 00:01:32 | |
2 | ARENDT Kacper | 25 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:32 | |
3 | ŁAZ Kamil | 44 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Open Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:32 | |
4 | GLUGLA Mariusz | 53 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:01 | 00:01:32 | |
5 | KORZEC Bartosz | 10 | . | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:32 | |
6 | ŚLUSARSKI Przemysław | 43 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:32 | |
7 | DYJACH Robert | 47 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | GRUCZNO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:32 | |
8 | OSSOWSKI Mateusz | 4 | - | GDYNIA | Open Mężczyźni | 00:00:01 | 00:01:33 | |
9 | SOBCZAK Robert | 61 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M40 | 00:00:00 | 00:01:34 | |
10 | DYJACH Piotr | 46 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:35 | |
11 | OCZKOŚ Robert | 35 | NIE | CHEŁMNO | M40 | 00:00:01 | 00:01:36 | |
12 | SZULC Jacek | 39 | NIEZRZESZONY | CHEŁMNO | M50 | 00:00:01 | 00:01:36 | |
13 | CUBER Wojciech | 67 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:36 | |
14 | KUC Bartosz | 45 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | Open Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:36 | |
15 | WINIARSKI Grzegorz | 55 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:02 | 00:01:37 | |
16 | WISZOWATY Marcin | 36 | NIEZRZESZONY | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:03 | 00:01:37 | |
17 | CHUDECKI Robert | 21 | DIABELSKIE PIORUNY | GRÓDEK | M40 | 00:00:05 | 00:01:38 | |
18 | SZOSTEK Tomasz | 30 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M40 | 00:00:02 | 00:01:39 | |
19 | GRZENKOWITZ Dariusz | 37 | NIEZRZESZONY | CHEŁMNO | M50 | 00:00:02 | 00:01:41 | |
20 | KRZEŚNIAK Wojciech | 23 | DIABELSKIE PIORUNY | GRÓDEK | Open Mężczyźni | 00:00:05 | 00:01:41 | |
21 | ANHALT Michał | 19 | CZAPLA BIAŁE BŁOTA | ŁOCHOWO | M40 | 00:00:02 | 00:01:42 | |
22 | DULSKI Tadeusz | 50 | SP 8 GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:03 | 00:01:42 | |
23 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 42 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | Open Kobiety | 00:00:01 | 00:01:44 | |
24 | DWOREK Łukasz | 5 | - | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:44 | |
25 | JEZIORSKA Magdalena | 32 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | CHEŁMNO | Open Kobiety | 00:00:01 | 00:01:45 | |
26 | WAJDA Bartosz | 13 | AKTYWNE LISEWO | PAPOWO BISKUPIE | M40 | 00:00:03 | 00:01:46 | |
27 | WIŚNIEWSKA Agata | 6 | - | PAPARZYN | Open Kobiety | 00:00:02 | 00:01:47 | |
28 | WOŹNIAK Tomasz | 7 | - | BRANKÓWKA | Open Mężczyźni | 00:00:06 | 00:01:48 | |
29 | KOWALCZYK Magdalena | 11 | . | CHEŁMNO | K40 | 00:00:04 | 00:01:50 | |
30 | WRÓBLEWSKI Rafał | 38 | NIEZRZESZONY | KIJEWO SZLACHECKIE | M40 | 00:00:05 | 00:01:50 | |
31 | JASIEK Paweł | 68 | #ZABIEGANINOCĄ | ZAKRZEWO | Open Mężczyźni | 00:00:02 | 00:01:51 | |
32 | KUŹMA Anna | 54 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | K40 | 00:00:03 | 00:01:51 | |
33 | JEŻEWSKA Edyta | 8 | - | PAPARZYN | Open Kobiety | 00:00:04 | 00:01:53 | |
34 | MACIEJEWSKI Maciej | 29 | KCYNIA | KCYNIA | M40 | 00:00:04 | 00:01:54 | |
35 | MARKOWSKA Anna | 49 | SP 8 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:03 | 00:01:55 | |
36 | GŁADYSZ Krzysztof | 26 | GŁADZIORKI | ŚWIECIE | M40 | 00:00:06 | 00:01:59 | |
37 | KOPROWICZ Adam | 56 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M50 | 00:00:06 | 00:02:05 | |
38 | KOPROWICZ Katarzyna | 57 | THE RUNNERS ŚWIECIE | SWIECIE | K40 | 00:00:05 | 00:02:06 | |
39 | CHRZANOWSKA Cecylia | 12 | AKTYWNE LISEWO | LISEWO | K60 | 00:00:03 | 00:02:07 | |
40 | PIÓRKOWSKA Sylwia | 34 | ND | CHEŁMNO | K40 | 00:00:04 | 00:02:08 | |
41 | NOWAK Ewa | 22 | DIABELSKIE PIORUNY | DRZYCIM | K40 | 00:00:03 | 00:02:09 | |
42 | PINCZEWSKA-WIKTOR Małgorzata | 33 | ND | CHELMNO | K40 | 00:00:04 | 00:02:10 | |
43 | CHUDECKA Beata | 20 | DIABELSKIE PIORUNY | GRÓDEK | K40 | 00:00:04 | 00:02:14 | |
44 | NOWICKA Tatiana | 3 | - | ŚWIECIE | K40 | 00:00:04 | 00:02:14 | |
45 | ANGIEL Władysław | 59 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:02 | 00:02:37 | |
46 | LENC Janusz | 58 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:06 | 00:02:42 | |
47 | GUGAŁA Mariusz | 28 | GUGAŁKI | OSIE | M50 | 00:00:06 | 00:02:44 | |
48 | SZYDŁOWSKI Zenon | 17 | BRAK | CHEŁMNO | Open Mężczyźni | 00:00:59 | 00:07:01 |
Znaleziono 48 wynik(ów)