50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5200M - BIEG OTWARTY 2003 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2021-10-10 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5.2 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 66 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 66 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OCZKOŚ Miłosz | 13 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | CHEŁMNO | K20 | 00:00:03 | 00:04:14 | |
2 | ARENDT Kacper | 3 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K20 | 00:00:03 | 00:04:14 | |
3 | WIŚNIEWSKI Damian | 4 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K20 | 00:00:03 | 00:04:14 | |
4 | OSSOWSKI Mateusz | 11 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | GDYNIA | M30 | 00:00:03 | 00:04:15 | |
5 | GLUGLA Mariusz | 62 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:03 | 00:04:26 | ||
6 | SCHIEDEL Arkadiusz | 8 | MLKS NADWISLANIN CHEŁMNO | CHELMNO | K20 | 00:00:04 | 00:04:36 | |
7 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 31 | UKB SZUBIN | SZUBIN | K20 | 00:00:05 | 00:04:36 | |
8 | CUBER Wojciech | 35 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | M30 | 00:00:04 | 00:04:38 | |
9 | LATAŃSKI Kajetan | 36 | ZSCKZ GRUBNO | CHEŁMNO | K20 | 00:00:04 | 00:04:38 | |
10 | LATAŃSKA Zuzanna | 12 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | ŻYGLĄD | K20 | 00:00:03 | 00:04:39 | |
11 | HOŁDA Paweł | 96 | STOLNO | M30 | 00:00:04 | 00:04:47 | ||
12 | JEŻEWSKI Łukasz | 70 | KOBYŁY | M30 | 00:00:07 | 00:04:52 | ||
13 | MOTOFA Marcin | 23 | START TEAM WĄBRZEŹNO | WĄBRZEŹNO | M30 | 00:00:06 | 00:04:53 | |
14 | BOJKE Mirosław | 92 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:04 | 00:04:54 | ||
15 | SŁAWIŃSKI Jarosław | 51 | KOLONIA OSTROWICKA | M40 | 00:00:05 | 00:04:54 | ||
16 | WERNIK Roman | 84 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:04 | 00:04:55 | ||
17 | OCZKOŚ Robert | 97 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:04 | 00:04:58 | ||
18 | SZOSTEK Tomasz | 5 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M40 | 00:00:05 | 00:04:58 | |
19 | SOBCZAK Robert | 33 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M40 | 00:00:05 | 00:05:02 | |
20 | KORZEC Bartosz | 43 | CHEŁMNO | M30 | 00:00:04 | 00:05:03 | ||
21 | CHUDECKI Robert | 57 | GRÓDEK | M40 | 00:00:06 | 00:05:04 | ||
22 | PANASIUK Jarosław | 78 | CHEŁMNO | M50 | 00:00:08 | 00:05:04 | ||
23 | OLKOWSKI Jurek | 99 | ŚWIECIE | M60 | 00:00:05 | 00:05:05 | ||
24 | IGLEWSKA Żaneta | 7 | LUKS START NAKŁO | NAKŁO | K20 | 00:00:04 | 00:05:06 | |
25 | SMOLIŃSKI Mateusz | 32 | UKB SZUBIN | SZUBIN | K20 | 00:00:05 | 00:05:06 | |
26 | STRZELEWICZ Zuzanna | 6 | LUKS START NAKŁO | NAKŁO | K20 | 00:00:05 | 00:05:06 | |
27 | GRZENKOWITZ Dariusz | 79 | CHEŁMNO | M50 | 00:00:07 | 00:05:08 | ||
28 | MĄTEWSKI Kamil | 53 | BRZOZOWO | M30 | 00:00:04 | 00:05:09 | ||
29 | KUC Bartosz | 18 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | M30 | 00:00:07 | 00:05:09 | |
30 | DYJACH Piotr | 17 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | M30 | 00:00:07 | 00:05:09 | |
31 | WINIARSKI Grzegorz | 24 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:06 | 00:05:10 | |
32 | KRZEŚNIAK Wojciech | 58 | GRÓDEK | M30 | 00:00:06 | 00:05:17 | ||
33 | OLLER Patrycja | 14 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | CHEŁMNO | K20 | 00:00:05 | 00:05:21 | |
34 | SMYKOWSKI Łukasz | 98 | JELENIEC | M40 | 00:00:05 | 00:05:21 | ||
35 | JEZIORSKA Magdalena | 10 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | CHEŁMNO | K20 | 00:00:04 | 00:05:22 | |
36 | WAJDA Bartosz | 1 | AKTYWNE LISEWO | PAPOWO BISKUPIE | M40 | 00:00:07 | 00:05:28 | |
37 | DROŻDŻ Anna | 21 | SKRA PATEREK SEKCJA BIEGOWA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K30 | 00:00:03 | 00:05:29 | |
38 | KUBALA Adam | 88 | CHEŁMNO | K20 | 00:00:06 | 00:05:47 | ||
39 | WALCZAK Anna | 72 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:06 | 00:05:48 | ||
40 | WALCZAK Jacek | 73 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:07 | 00:05:49 | ||
41 | KUŹMA Anna | 67 | ŚWIECIE | K40 | 00:00:06 | 00:05:55 | ||
42 | CHMARA-BAKER Grażyna | 89 | BRZEZINY | K40 | 00:00:06 | 00:05:57 | ||
43 | KOWALCZYK Magdalena | 50 | CHEŁMNO | K40 | 00:00:05 | 00:05:59 | ||
44 | DOBEK Rafał | 54 | STOLNO | M30 | 00:00:08 | 00:06:01 | ||
45 | PUKOWNIK Rafał | 94 | SWIECIE | M40 | 00:00:07 | 00:06:02 | ||
46 | GESING Joanna | 59 | CHEŁMNO | K30 | 00:00:07 | 00:06:04 | ||
47 | CIESIELSKA Agnieszka | 19 | SKRA PATEREK | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K40 | 00:00:04 | 00:06:11 | |
48 | CIESIELSKI Adrian | 20 | SKRA PATEREK | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K20 | 00:00:05 | 00:06:11 | |
49 | CHRZANOWSKI Paweł | 95 | SZUBIN | M50 | 00:00:06 | 00:06:14 | ||
50 | WRÓBLEWSKI Rafał | 68 | KIJEWO SZLACHECKIE 44 | M40 | 00:00:09 | 00:06:14 | ||
51 | ŚWIERCZEK Radosław | 76 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:10 | 00:06:22 | ||
52 | CIESIELSKI Adam | 100 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M30 | 00:00:06 | 00:06:24 | ||
53 | MAŁEK Renata | 90 | LNIANO | K50 | 00:00:06 | 00:06:27 | ||
54 | OLSZEWSKA Ewa | 86 | GNIEWKOWO | K40 | 00:00:08 | 00:06:34 | ||
55 | OLSZEWSKI Rafał | 85 | GNIEWKOWO | M40 | 00:00:09 | 00:06:34 | ||
56 | MARSZAŁEK Iga | 69 | TORUŃ | K40 | 00:00:07 | 00:07:09 | ||
57 | MUSZYŃSKA Izabela | 87 | BUKOWIEC | K50 | 00:00:06 | 00:07:15 | ||
58 | WITKOWSKI Łukasz | 83 | GÓRSK | M30 | 00:00:08 | 00:07:18 | ||
59 | UCIŃSKI Edward | 34 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M70 | 00:00:05 | 00:07:30 | |
60 | CHUDECKA Beata | 56 | GRÓDEK | K40 | 00:00:08 | 00:07:34 | ||
61 | PIŃCZEWSKA-WIKTOR Małgorzata | 66 | CHEŁMNO | K40 | 00:00:07 | 00:07:47 | ||
62 | LENC Janusz | 25 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:08 | 00:07:49 | |
63 | SIERPNIEWSKA Barbara | 91 | NOWE | K40 | 00:00:08 | 00:07:53 | ||
64 | CHRZANOWSKA Cecylia | 38 | LISEWO | K60 | 00:00:04 | 00:08:11 | ||
65 | PIETRUSZEWSKI Bogdan | 77 | GRUDZIĄDZ | M70 | 00:00:07 | 00:08:11 | ||
66 | ANGIEL Władysław | 26 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:04 | 00:08:15 |
Znaleziono 66 wynik(ów)