50 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 5200M - BIEG OTWARTY 2003 I STARSI / WSPÓLNY KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
50 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : | MLKS Nadwiślanin Chełmno |
Data : | 2021-10-10 |
Miejsce : | Chełmno |
Dystans : | 5.2 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 66 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 66 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.47km | Start_All 1.98km | Start_All 3.49km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSSOWSKI Mateusz | 11 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | GDYNIA | M30 | 00:00:03 | 00:04:15 | 00:08:38 | 00:13:07 | |
2 | OCZKOŚ Miłosz | 13 | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | CHEŁMNO | K20 | 00:00:03 | 00:04:14 | 00:08:38 | 00:13:06 | |
3 | ARENDT Kacper | 3 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K20 | 00:00:03 | 00:04:14 | 00:08:22 | 00:12:28 | |
4 | WIŚNIEWSKI Damian | 4 | GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K20 | 00:00:03 | 00:04:14 | 00:08:21 | 00:12:27 | |
5 | GLUGLA Mariusz | 62 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:03 | 00:04:26 | 00:08:59 | 00:13:33 | ||
6 | ANGIEL Władysław | 26 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:04 | 00:08:15 | 00:17:06 | 00:25:44 | |
7 | CUBER Wojciech | 35 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | M30 | 00:00:04 | 00:04:38 | 00:09:27 | 00:14:19 | |
8 | LATAŃSKI Kajetan | 36 | ZSCKZ GRUBNO | CHEŁMNO | K20 | 00:00:04 | 00:04:38 | 00:09:36 | 00:14:57 | |
9 | KORZEC Bartosz | 43 | CHEŁMNO | M30 | 00:00:04 | 00:05:03 | 00:10:13 | 00:15:27 | ||
10 | MĄTEWSKI Kamil | 53 | BRZOZOWO | M30 | 00:00:04 | 00:05:09 | 00:11:00 | 00:17:13 | ||
11 | SCHIEDEL Arkadiusz | 8 | MLKS NADWISLANIN CHEŁMNO | CHELMNO | K20 | 00:00:04 | 00:04:36 | 00:09:20 | 00:14:03 | |
12 | WERNIK Roman | 84 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:04 | 00:04:55 | 00:10:09 | 00:15:33 | ||
13 | BOJKE Mirosław | 92 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:04 | 00:04:54 | 00:10:23 | 00:16:18 | ||
14 | HOŁDA Paweł | 96 | STOLNO | M30 | 00:00:04 | 00:04:47 | 00:09:46 | 00:14:53 | ||
15 | OCZKOŚ Robert | 97 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:04 | 00:04:58 | 00:10:21 | 00:15:40 | ||
16 | CIESIELSKI Adrian | 20 | SKRA PATEREK | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K20 | 00:00:05 | 00:06:11 | 00:12:45 | 00:19:21 | |
17 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 31 | UKB SZUBIN | SZUBIN | K20 | 00:00:05 | 00:04:36 | 00:09:18 | 00:14:05 | |
18 | SMOLIŃSKI Mateusz | 32 | UKB SZUBIN | SZUBIN | K20 | 00:00:05 | 00:05:06 | 00:10:26 | 00:15:55 | |
19 | SOBCZAK Robert | 33 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M40 | 00:00:05 | 00:05:02 | 00:10:22 | 00:15:55 | |
20 | UCIŃSKI Edward | 34 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M70 | 00:00:05 | 00:07:30 | 00:16:36 | 00:25:33 | |
21 | SZOSTEK Tomasz | 5 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M40 | 00:00:05 | 00:04:58 | 00:10:20 | 00:15:41 | |
22 | SŁAWIŃSKI Jarosław | 51 | KOLONIA OSTROWICKA | M40 | 00:00:05 | 00:04:54 | 00:09:47 | 00:14:46 | ||
23 | SMYKOWSKI Łukasz | 98 | JELENIEC | M40 | 00:00:05 | 00:05:21 | 00:11:22 | 00:17:32 | ||
24 | OLKOWSKI Jurek | 99 | ŚWIECIE | M60 | 00:00:05 | 00:05:05 | 00:10:23 | 00:15:34 | ||
25 | MOTOFA Marcin | 23 | START TEAM WĄBRZEŹNO | WĄBRZEŹNO | M30 | 00:00:06 | 00:04:53 | 00:09:55 | 00:15:03 | |
26 | WINIARSKI Grzegorz | 24 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:06 | 00:05:10 | 00:10:22 | 00:15:33 | |
27 | CHUDECKI Robert | 57 | GRÓDEK | M40 | 00:00:06 | 00:05:04 | 00:10:20 | 00:15:42 | ||
28 | KRZEŚNIAK Wojciech | 58 | GRÓDEK | M30 | 00:00:06 | 00:05:17 | 00:10:55 | 00:16:44 | ||
29 | KUBALA Adam | 88 | CHEŁMNO | K20 | 00:00:06 | 00:05:47 | 00:12:06 | 00:18:41 | ||
30 | CHRZANOWSKI Paweł | 95 | SZUBIN | M50 | 00:00:06 | 00:06:14 | 00:13:24 | 00:20:36 | ||
31 | CIESIELSKI Adam | 100 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M30 | 00:00:06 | 00:06:24 | 00:13:33 | 00:20:57 | ||
32 | WAJDA Bartosz | 1 | AKTYWNE LISEWO | PAPOWO BISKUPIE | M40 | 00:00:07 | 00:05:28 | 00:11:34 | 00:17:48 | |
33 | KUC Bartosz | 18 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | M30 | 00:00:07 | 00:05:09 | 00:10:20 | 00:15:31 | |
34 | DYJACH Piotr | 17 | SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | M30 | 00:00:07 | 00:05:09 | 00:10:28 | 00:15:53 | |
35 | JEŻEWSKI Łukasz | 70 | KOBYŁY | M30 | 00:00:07 | 00:04:52 | 00:09:59 | 00:15:13 | ||
36 | WALCZAK Jacek | 73 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:07 | 00:05:49 | 00:12:07 | 00:18:36 | ||
37 | PIETRUSZEWSKI Bogdan | 77 | GRUDZIĄDZ | M70 | 00:00:07 | 00:08:11 | 00:16:54 | 00:25:34 | ||
38 | GRZENKOWITZ Dariusz | 79 | CHEŁMNO | M50 | 00:00:07 | 00:05:08 | 00:10:29 | 00:15:54 | ||
39 | PUKOWNIK Rafał | 94 | SWIECIE | M40 | 00:00:07 | 00:06:02 | 00:12:31 | 00:18:53 | ||
40 | LENC Janusz | 25 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:08 | 00:07:49 | 00:16:17 | 00:24:48 | |
41 | DOBEK Rafał | 54 | STOLNO | M30 | 00:00:08 | 00:06:01 | 00:12:29 | 00:19:07 | ||
42 | WITKOWSKI Łukasz | 83 | GÓRSK | M30 | 00:00:08 | 00:07:18 | 00:15:29 | 00:24:08 | ||
43 | PANASIUK Jarosław | 78 | CHEŁMNO | M50 | 00:00:08 | 00:05:04 | 00:10:18 | 00:15:31 | ||
44 | WRÓBLEWSKI Rafał | 68 | KIJEWO SZLACHECKIE 44 | M40 | 00:00:09 | 00:06:14 | 00:12:42 | 00:19:17 | ||
45 | OLSZEWSKI Rafał | 85 | GNIEWKOWO | M40 | 00:00:09 | 00:06:34 | 00:13:26 | 00:20:30 | ||
46 | ŚWIERCZEK Radosław | 76 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:10 | 00:06:22 | 00:13:24 | 00:20:49 |
Znaleziono 46 wynik(ów)