6 BIEG O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Płotówko
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
139
Wystartowało:
131
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
131
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Policja | M-Policja | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
7.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WIRKUS Łukasz 139LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKUSZCZECINEKM30-391M 100:28:52.10 3:4216.2
2JANKOWSKI Radosław 44MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM18-291M 200:29:02.36+00:00:103:4316.1
3KOBUS Tomasz 57TRI TEAM BYTÓWRZEPNICAM30-392M 300:30:55.02+00:02:023:5715.1
4ZIEMAN Michał 133KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM30-393M 400:31:19.10+00:02:264:0014.9
5OKROSKOWICZ Tomasz 87TOURSPORT RUNNING TEAMRADZIONKÓWM40-491M 500:31:29.19+00:02:374:0214.9
6ZWOLSKI Andrzej 135ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM50-591M 600:32:03.26+00:03:114:0614.6
7URZĘDOWSKI Przemysław 12044 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGOSIEMIROWICEM30-394M 700:32:38.57+00:03:464:1114.3
8WRÓBLEWSKI Leszek 127ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAM30-395M 800:33:05.35+00:04:134:1414.1
9KRYZEL Tomasz 62WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM18-292M 900:33:23.84+00:04:314:1614
10GLAZIK Dariusz 34ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM40-492M 1000:33:43.33+00:04:514:1913.9
11STOLTMAN Marcin 108ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM18-293M 1100:33:53.98+00:05:014:2013.8
12KAMIENIECKI Rafał 52TUPOT-USTKAUSTKAM40-493M 1200:34:02.86+00:05:104:2113.8
13BRESKA Daniel 9WM BYTÓWBYTÓWM40-494M 1300:34:06.50+00:05:144:2213.7
14BURANDT Łukasz 12KPP BYTÓWBYTÓWM30-396M 1400:34:57.63+00:06:054:2813.4
15GARSKI Kryspin 32ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-495M 1500:35:20.49+00:06:284:3113.2
16DORSZYŃSKI Grzegorz 28UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM30-397M 1600:36:15.96+00:07:234:3812.9
17WIRKUS Antonina 140HKL SZCZECINEKSZCZECINEKK30-391K 100:36:26.28+00:07:344:4012.8
18KLOPOCKI Paweł 55SULECZYNOM30-398M 1700:37:04.69+00:08:124:4512.6
19SIENKIEWICZ Marcin 103GDYNIAM30-399M 1800:37:40.47+00:08:484:4912.4
20SZADRIN Andrej 110KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM30-3910M 1900:37:51.70+00:08:594:5112.4
21DROZD Michał 29KPP BYTÓWBYTÓWM30-3911M 2000:38:01.89+00:09:094:5212.3
22CIEŚLIŃSKI Michał 17KP PSP W BYTOWIEBYTÓWM30-3912M 2100:38:03.07+00:09:104:5212.3
23CAŁA Bartosz 13ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-496M 2200:38:08.29+00:09:164:5312.3
24DĘGA Ryszard 26TUPOT-USTKAUSTKAM60+1M 2300:38:14.19+00:09:224:5412.2
25REGLIŃSKA Joanna 95KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWK30-392K 200:38:21.54+00:09:294:5512.2
26JAŻDŻEWSKI Sebastian 47KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWUGOSZCZM30-3913M 2400:38:24.90+00:09:324:5512.2
27JANTA-LIPIŃSKA Justyna 45RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-393K 300:38:32.07+00:09:394:5612.1
28JAKUBEK Patryk 43BYTÓWM18-294M 2500:38:45.73+00:09:534:5812.1
29NOWODWORSKA Justyna 86RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-394K 400:38:46.77+00:09:544:5812.1
30MARCHEWKA Emil 78LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKM30-3914M 2600:38:54.04+00:10:014:5912
31WOŹNIAK-CIEŚLAR Joanna 125100-LECIE POLICJI PAŃSTWOWEJ, KMP WROCŁAW, IPA WROCŁAWŻARYK40-491K 500:38:57.57+00:10:054:5912
32GROCHOWSKI Mateusz 39GABITBYTÓWM18-295M 2700:39:08.78+00:10:165:0112
33BARGAŃSKA Justyna 3RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK40-492K 600:39:18.02+00:10:255:0211.9
34MATUSZYŃSKI Mirosław 79KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM40-497M 2800:39:57.27+00:11:055:0711.7
35LUBECKI Janusz 73BĘDOMINM40-498M 2900:40:12.42+00:11:205:0911.6
36METEL Izabela 80RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK40-493K 700:40:19.19+00:11:275:1011.6
37LULIS Zbigniew 74ATLAS RUNNING TEAMGDAŃSKM50-592M 3000:40:19.21+00:11:275:1011.6
38CZAJKA Bartosz 23GNIEZNOM40-499M 3100:40:24.02+00:11:315:1011.6
39JERECZEK Sławomir 48KAJAKI MŁYNRZEPNICAM40-4910M 3200:40:29.06+00:11:365:1111.6
40WIRSKA Karolina 124BYTÓWK30-395K 800:40:43.68+00:11:515:1311.5
41OLIK Arkadiusz 89PSP BYTOWBYTÓWM30-3915M 3300:40:44.97+00:11:525:1311.5
42MIKOŁAJCZYK Tomasz 81BYTÓWM30-3916M 3400:40:46.57+00:11:545:1311.5
43BOROWSKI Tomasz 7MTS HAMERMIASTKOM50-593M 3500:40:52.53+00:12:005:1411.5
44GRUCHAŁA Natalia 40RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-396K 900:41:03.91+00:12:115:1511.4
45CAŁA Małgorzata 14BYTÓWK40-494K 1000:41:20.42+00:12:285:1811.3
46TOMALIK Przemysław 114MALCZYCEM40-4911M 3600:41:26.62+00:12:345:1811.3
47BAUMGARD Krzysztof 4PÓŁCZNOM30-3917M 3700:41:52.45+00:13:005:2211.2
48ZĘBALA Dariusz 131DRUTEXBYTÓWM40-4912M 3800:41:54.93+00:13:025:2211.2
49KĘSIK Agnieszka 27ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK30-397K 1100:41:55.74+00:13:035:2211.2
50GAWIN Rafał 33KOŚCIERZYNAM40-4913M 3900:41:59.51+00:13:075:2311.1
51STANEK Darek 106LĘBORKM30-3918M 4000:42:19.97+00:13:275:2511.1
52CYWIŃSKA Agnieszka 22MTS HAMERMIASTKOK30-398K 1200:42:23.44+00:13:315:2611
53ŁOSIŃSKA Monika 76SZALONE ŁOSIE TEAMBYTÓWK30-399K 1300:42:23.49+00:13:315:2611
54HAŁKA Justyna 42TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK30-3910K 1400:42:31.76+00:13:395:2711
55KIKCIO Aleksander 54KPP BYTÓWPÓŁCZNOM50-594M 4100:42:35.87+00:13:435:2711
56KUCHCZYŃSKI Adam 64BÓL TO ŚCIEMASWORNEGACIEM50-595M 4200:42:36.03+00:13:435:2711
57KUCHCZYŃSKI Jakub 65BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM18-296M 4300:42:54.46+00:14:025:3010.9
58RYDWELSKI Krzysztof 99BYTÓWM18-297M 4400:43:01.95+00:14:095:3110.9
59WIATR Mariusz 122ZAGNAŃSKM40-4914M 4500:43:09.53+00:14:175:3210.8
60KOWALSKI Łukasz 60NIEZRZESZONYBYTÓWM30-3919M 4600:43:12.87+00:14:205:3210.8
61ŚWIGOŃ Daniel 113BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM40-4915M 4700:43:25.02+00:14:325:3310.8
62GONTARZ Rafał 35KOŚCIERZYNAM40-4916M 4800:43:26.39+00:14:345:3410.8
63MUERAU-NOWICKA Hanna 83KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWK50-591K 1500:43:28.28+00:14:365:3410.8
64OSZAMANIEC Mateusz 138BYTÓWM30-3920M 4900:43:31.71+00:14:395:3410.8
65KANIGOWSKI Grzegorz 53GDAŃSKM30-3921M 5000:43:51.31+00:14:595:3710.7
66CIEPLIK Paweł 16BYTÓWM30-3922M 5100:43:52.78+00:15:005:3710.7
67WICZKOWSKI Gabriel 123ANWIL TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-596M 5200:43:59.29+00:15:075:3810.6
68CYRSON Anna 21RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK50-592K 1600:44:02.20+00:15:105:3810.6
69RYDWELSKI Tomasz 100BYTÓWM18-298M 5300:44:09.09+00:15:165:3910.6
70BRODZIK Ewa 10BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-3911K 1700:44:09.81+00:15:175:3910.6
71ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Przemek 134KP PSP LĘBORKDĄBIEM18-299M 5400:44:18.31+00:15:265:4010.6
72KRZOSKA Dorota 63BRUSYK40-495K 1800:44:18.35+00:15:265:4010.6
73GÓRA Sławek 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM40-4917M 5500:44:24.67+00:15:325:4110.5
74HAŁKA Arkadiusz 41TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4918M 5600:44:29.98+00:15:375:4210.5
75SANDAK Piotr 102KP MIASTKOBYTÓWM30-3923M 5700:44:43.40+00:15:515:4310.5
76GRAJEWSKI Piotr 38LĘBORKM30-3924M 5800:44:46.17+00:15:545:4410.5
77ZANIEWSKI Grzegorz 129KOBYLNICAM40-4919M 5900:45:00.08+00:16:075:4610.4
78LEWANDOWSKA Sylwia 70ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK18-291K 1900:45:05.60+00:16:135:4610.4
79KAISER Teresa 51RABACINOK40-496K 2000:45:17.67+00:16:255:4810.3
80ZIELIŃSKA Marzena 132DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK40-497K 2100:45:20.27+00:16:285:4810.3
81FECKIW Małgorzata 30CIEMNOK18-292K 2200:45:48.85+00:16:565:5210.2
82SMOLIŃSKI Krzysztof 104SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM40-4920M 6000:45:48.90+00:16:565:5210.2
83PACAN Mira 90ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK30-3912K 2300:45:57.02+00:17:045:5310.2
84KOSMALA Aleksandra 58SZCZEGLINOK30-3913K 2400:46:03.75+00:17:115:5410.2
85TOMASIK Grzegorz 115WŁOCŁAWEKM50-597M 6100:46:38.46+00:17:465:5810
86TOMASIK Paweł 116WŁOCŁAWEKM18-2910M 6200:46:38.59+00:17:465:5810
87STEFANOWSKI Krzysztof 107SŁUPSKM30-3925M 6300:46:43.71+00:17:515:5910
88CYRSON Sabina 20ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAK40-498K 2500:46:48.59+00:17:566:0010
89CYRSON Mirosław 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM40-4921M 6400:46:49.24+00:17:576:0010
90PIECHOWSKI Jarosław 94POLICJACHOJNICEM40-4922M 6500:47:08.11+00:18:166:029.9
91SZREDER Beata 112STUDZIENICEK18-293K 2600:47:16.07+00:18:236:039.9
92OLEJNIK Paweł 88BYTÓWM30-3926M 6600:47:33.71+00:18:416:059.8
93JÓŹWIAK Rafał 49KP MIASTKOMIASTKOM30-3927M 6700:47:33.92+00:18:416:059.8
94LEWANDOWSKA Maria 69W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3914K 2700:47:45.01+00:18:526:079.8
95LEWANDOWSKI Adam 71W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3928M 6800:47:45.81+00:18:536:079.8
96GARSKA Joanna 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK40-499K 2800:47:49.39+00:18:576:079.8
97KLOSKA Marcin 56KS STOLEMOSTRZYCEM40-4923M 6900:48:03.32+00:19:116:099.7
98CZECH Roman 24KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWSŁUPSKM60+2M 7000:48:14.01+00:19:216:119.7
99SALITA Lech 101ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM50-598M 7100:48:26.05+00:19:336:129.7
100GRABOWSKI Mariusz 37KPP BYTÓWMIASTKOM40-4924M 7200:49:02.29+00:20:106:179.5
101TRZEWIKOWSKA Marzena 118MĄDRZECHOWOK40-4910K 2900:49:08.85+00:20:166:189.5
102PIECHOWSKI Mariusz 93BYTÓWM40-4925M 7300:49:47.90+00:20:556:239.4
103KUPCZYK Maciej 66BROWAR BYTÓWNIEZABYSZEWOM50-599M 7400:49:55.38+00:21:036:249.4
104ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4926M 7500:50:06.40+00:21:146:259.3
105MAJKOWSKI Stanisław 77KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM60+3M 7600:50:09.54+00:21:176:259.3
106CEMERYS Karol 15SIEMIROWICEM30-3929M 7700:50:22.88+00:21:306:279.3
107RYCHCIK Marcin 98BYTÓWM18-2911M 7800:50:24.33+00:21:326:279.3
108JÓŹWIAK Irena 50KP MIASTKOMIASTKOK30-3915K 3000:50:30.02+00:21:376:289.3
109TURCZYN Grzegorz 119NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4927M 7900:50:30.78+00:21:386:289.3
110NOWAKOWSKI Czesław 85KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWWARSZAWAM60+4M 8000:50:40.21+00:21:486:299.2
111KRYGIER Ireneusz 61W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4928M 8100:51:31.10+00:22:396:369.1
112ZASADA Joanna 130WYMIATACZEMOSTYK40-4911K 3100:52:38.64+00:23:466:448.9
113MARCZAK Małgorzata 136ŻELKOWOK50-593K 3200:52:40.69+00:23:486:458.9
114MUSZYŃSKI Jacek 84ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM60+5M 8200:53:00.60+00:24:086:478.8
115KOSZELA Bartosz 59BYTOVIABYTÓWM18-2912M 8300:53:49.36+00:24:576:548.7
116LICHS Jarosław 72GDAŃSKM40-4929M 8400:53:55.22+00:25:036:548.7
117BUDZYŃSKA Elżbieta 11SŁUPSKK50-594K 3300:54:23.45+00:25:316:588.6
118KURKIEWICZ Dorota 67BYTÓWK50-595K 3400:54:53.82+00:26:017:028.5
119KUŚMIERSKA Kamila 68KP MIASTKOPŁOTOWOK30-3916K 3500:56:10.63+00:27:187:128.3
120WYSMYK Jadwiga 128GDYNIAK60+1K 3600:56:33.06+00:27:407:158.3
121BIELICKA Katarzyna 5PROGRESS GPSGDYNIAK30-3917K 3700:57:26.30+00:28:347:218.1
122SZCZĘSNY Tadeusz 111KACPERYGDAŃSKM60+6M 8500:58:43.30+00:29:517:318
123CIŻMOWSKA Barbara 18MTS HAMERKĘPICEK60+2K 3800:58:51.73+00:29:597:328
124BARAN Patrycja 2KP MIASTKOBYTÓWK18-294K 3901:00:00.39+00:31:087:417.8
125PAWELSKA Dorota 91MĄDRZECHOWOK40-4912K 4001:04:43.61+00:35:518:177.2
126BORZYSZKOWSKI Andrzej 8KPPPŁOTOWOM50-5910M 8601:07:18.73+00:38:268:377
127DAMPS Julita 25NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-3918K 4101:07:28.41+00:38:368:386.9
128SOLAK Halina 105ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK60+3K 4201:19:13.64+00:50:2110:095.9
129JARZEMBIŃSKA Beata 46KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWK50-596K 4301:19:17.89+00:50:2510:105.9
130WROŃSKI-TUSIK Mateusz 126MKS LIMANOVIALIMANOWAM40-4930M 8701:25:21.32+00:56:2910:565.5
131BANDURSKI Jacek 137SOPOTSOPOTM60+7M 8801:25:50.48+00:56:5811:005.5
Znaleziono 131 wynik(ów)