6 BIEG O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE
6 Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie
6 Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie
Organizator : | Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Płotówko |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 139 |
Wystartowało : | 131 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 131 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DORSZYŃSKI Grzegorz | 28 | UKS WIKING RYCHNOWY | CZŁUCHÓW | M30-39 | |
2 | JANKOWSKI Radosław | 44 | MLKS BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M18-29 | |
3 | WOŹNIAK-CIEŚLAR Joanna | 125 | 100-LECIE POLICJI PAŃSTWOWEJ, KMP WROCŁAW, IPA WROCŁAW | ŻARY | K40-49 | |
4 | ZWOLSKI Andrzej | 135 | ŚCIGAŁ TEAM | RZEPNICA | M50-59 | |
5 | WIRKUS Łukasz | 139 | LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKU | SZCZECINEK | M30-39 | |
6 | GLAZIK Dariusz | 34 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | M40-49 | |
7 | OKROSKOWICZ Tomasz | 87 | TOURSPORT RUNNING TEAM | RADZIONKÓW | M40-49 | |
8 | BRESKA Daniel | 9 | WM BYTÓW | BYTÓW | M40-49 | |
9 | BRODZIK Ewa | 10 | BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | |
10 | FECKIW Małgorzata | 30 | CIEMNO | K18-29 | ||
11 | GARSKI Kryspin | 32 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | |
12 | JAŻDŻEWSKI Sebastian | 47 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | UGOSZCZ | M30-39 | |
13 | KOBUS Tomasz | 57 | TRI TEAM BYTÓW | RZEPNICA | M30-39 | |
14 | KRYZEL Tomasz | 62 | WIKING RYCHNOWY | CZŁUCHÓW | M18-29 | |
15 | ŚWIGOŃ Daniel | 113 | BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW | BYTÓW | M40-49 | |
16 | URZĘDOWSKI Przemysław | 120 | 44 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO | SIEMIROWICE | M30-39 | |
17 | WRÓBLEWSKI Leszek | 127 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | KOŚCIERZYNA | M30-39 | |
18 | ZIEMAN Michał | 133 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | M30-39 | |
19 | WIRKUS Antonina | 140 | HKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | K30-39 | |
20 | SZADRIN Andrej | 110 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | M30-39 | |
21 | NOWODWORSKA Justyna | 86 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | |
22 | SIENKIEWICZ Marcin | 103 | GDYNIA | M30-39 | ||
23 | STOLTMAN Marcin | 108 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18-29 | |
24 | BARGAŃSKA Justyna | 3 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K40-49 | |
25 | CYRSON Anna | 21 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K50-59 | |
26 | GRUCHAŁA Natalia | 40 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | |
27 | JANTA-LIPIŃSKA Justyna | 45 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | |
28 | KAMIENIECKI Rafał | 52 | TUPOT-USTKA | USTKA | M40-49 | |
29 | KLOPOCKI Paweł | 55 | SULECZYNO | M30-39 | ||
30 | METEL Izabela | 80 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K40-49 | |
31 | MUERAU-NOWICKA Hanna | 83 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | K50-59 | |
32 | REGLIŃSKA Joanna | 95 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | |
33 | TOMASIK Grzegorz | 115 | WŁOCŁAWEK | M50-59 | ||
34 | TOMASIK Paweł | 116 | WŁOCŁAWEK | M18-29 | ||
35 | BURANDT Łukasz | 12 | KPP BYTÓW | BYTÓW | M30-39 | |
36 | CAŁA Bartosz | 13 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | |
37 | CAŁA Małgorzata | 14 | BYTÓW | K40-49 | ||
38 | KĘSIK Agnieszka | 27 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K30-39 | |
39 | JAKUBEK Patryk | 43 | BYTÓW | M18-29 | ||
40 | KAISER Teresa | 51 | RABACINO | K40-49 | ||
41 | MIKOŁAJCZYK Tomasz | 81 | BYTÓW | M30-39 | ||
42 | MARCZAK Małgorzata | 136 | ŻELKOWO | K50-59 | ||
43 | OLEJNIK Paweł | 88 | BYTÓW | M30-39 | ||
44 | SANDAK Piotr | 102 | KP MIASTKO | BYTÓW | M30-39 | |
45 | CIEŚLIŃSKI Michał | 17 | KP PSP W BYTOWIE | BYTÓW | M30-39 | |
46 | GÓRA Sławek | 36 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M40-49 | |
47 | LULIS Zbigniew | 74 | ATLAS RUNNING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | |
48 | ŁOSIŃSKA Monika | 76 | SZALONE ŁOSIE TEAM | BYTÓW | K30-39 | |
49 | MARCHEWKA Emil | 78 | LKS ZANTYR SZTUM | GDAŃSK | M30-39 | |
50 | ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Przemek | 134 | KP PSP LĘBORK | DĄBIE | M18-29 | |
51 | CEMERYS Karol | 15 | SIEMIROWICE | M30-39 | ||
52 | OLIK Arkadiusz | 89 | PSP BYTOW | BYTÓW | M30-39 | |
53 | CIEPLIK Paweł | 16 | BYTÓW | M30-39 | ||
54 | CZAJKA Bartosz | 23 | GNIEZNO | M40-49 | ||
55 | DĘGA Ryszard | 26 | TUPOT-USTKA | USTKA | M60+ | |
56 | DROZD Michał | 29 | KPP BYTÓW | BYTÓW | M30-39 | |
57 | KRZOSKA Dorota | 63 | BRUSY | K40-49 | ||
58 | KUPCZYK Maciej | 66 | BROWAR BYTÓW | NIEZABYSZEWO | M50-59 | |
59 | LUBECKI Janusz | 73 | BĘDOMIN | M40-49 | ||
60 | PIECHOWSKI Mariusz | 93 | BYTÓW | M40-49 | ||
61 | WIRSKA Karolina | 124 | BYTÓW | K30-39 | ||
62 | ZĘBALA Dariusz | 131 | DRUTEX | BYTÓW | M40-49 | |
63 | MUSZYŃSKI Jacek | 84 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M60+ | |
64 | RYDWELSKI Krzysztof | 99 | BYTÓW | M18-29 | ||
65 | RYDWELSKI Tomasz | 100 | BYTÓW | M18-29 | ||
66 | GROCHOWSKI Mateusz | 39 | GABIT | BYTÓW | M18-29 | |
67 | KLOSKA Marcin | 56 | KS STOLEM | OSTRZYCE | M40-49 | |
68 | MATUSZYŃSKI Mirosław | 79 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | M40-49 | |
69 | SZREDER Beata | 112 | STUDZIENICE | K18-29 | ||
70 | PACAN Mira | 90 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K30-39 | |
71 | PAWELSKA Dorota | 91 | MĄDRZECHOWO | K40-49 | ||
72 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 104 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M40-49 | |
73 | KIKCIO Aleksander | 54 | KPP BYTÓW | PÓŁCZNO | M50-59 | |
74 | KUCHCZYŃSKI Adam | 64 | BÓL TO ŚCIEMA | SWORNEGACIE | M50-59 | |
75 | KUCHCZYŃSKI Jakub | 65 | BKS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M18-29 | |
76 | LEWANDOWSKA Sylwia | 70 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | KOŚCIERZYNA | K18-29 | |
77 | MAJKOWSKI Stanisław | 77 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | M60+ | |
78 | PIECHOWSKI Jarosław | 94 | POLICJA | CHOJNICE | M40-49 | |
79 | OSZAMANIEC Mateusz | 138 | BYTÓW | M30-39 | ||
80 | BARAN Patrycja | 2 | KP MIASTKO | BYTÓW | K18-29 | |
81 | BIELICKA Katarzyna | 5 | PROGRESS GPS | GDYNIA | K30-39 | |
82 | CYWIŃSKA Agnieszka | 22 | MTS HAMER | MIASTKO | K30-39 | |
83 | CZECH Roman | 24 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | SŁUPSK | M60+ | |
84 | GRABOWSKI Mariusz | 37 | KPP BYTÓW | MIASTKO | M40-49 | |
85 | HAŁKA Justyna | 42 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K30-39 | |
86 | KUŚMIERSKA Kamila | 68 | KP MIASTKO | PŁOTOWO | K30-39 | |
87 | LEWANDOWSKI Adam | 71 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | |
88 | KANIGOWSKI Grzegorz | 53 | GDAŃSK | M30-39 | ||
89 | RYCHCIK Marcin | 98 | BYTÓW | M18-29 | ||
90 | STEFANOWSKI Krzysztof | 107 | SŁUPSK | M30-39 | ||
91 | HAŁKA Arkadiusz | 41 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M40-49 | |
92 | LEWANDOWSKA Maria | 69 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
93 | ZIELIŃSKA Marzena | 132 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | |
94 | JARZEMBIŃSKA Beata | 46 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | K50-59 | |
95 | BOROWSKI Tomasz | 7 | MTS HAMER | MIASTKO | M50-59 | |
96 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 11 | SŁUPSK | K50-59 | ||
97 | GRAJEWSKI Piotr | 38 | LĘBORK | M30-39 | ||
98 | JERECZEK Sławomir | 48 | KAJAKI MŁYN | RZEPNICA | M40-49 | |
99 | TOMALIK Przemysław | 114 | MALCZYCE | M40-49 | ||
100 | TRZEWIKOWSKA Marzena | 118 | MĄDRZECHOWO | K40-49 | ||
101 | WICZKOWSKI Gabriel | 123 | ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | |
102 | WYSMYK Jadwiga | 128 | GDYNIA | K60+ | ||
103 | ZASADA Joanna | 130 | WYMIATACZE | MOSTY | K40-49 | |
104 | ZANIEWSKI Grzegorz | 129 | KOBYLNICA | M40-49 | ||
105 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | |
106 | CYRSON Sabina | 20 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | K40-49 | |
107 | GONTARZ Rafał | 35 | KOŚCIERZYNA | M40-49 | ||
108 | KOSMALA Aleksandra | 58 | SZCZEGLINO | K30-39 | ||
109 | KRYGIER Ireneusz | 61 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
110 | BANDURSKI Jacek | 137 | SOPOT | SOPOT | M60+ | |
111 | NOWAKOWSKI Czesław | 85 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | WARSZAWA | M60+ | |
112 | CYRSON Mirosław | 19 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M40-49 | |
113 | DAMPS Julita | 25 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | |
114 | GAWIN Rafał | 33 | KOŚCIERZYNA | M40-49 | ||
115 | KOSZELA Bartosz | 59 | BYTOVIA | BYTÓW | M18-29 | |
116 | KOWALSKI Łukasz | 60 | NIEZRZESZONY | BYTÓW | M30-39 | |
117 | TURCZYN Grzegorz | 119 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
118 | WIATR Mariusz | 122 | ZAGNAŃSK | M40-49 | ||
119 | SALITA Lech | 101 | ALTOM GNIEZNO | GNIEZNO | M50-59 | |
120 | STANEK Darek | 106 | LĘBORK | M30-39 | ||
121 | CIŻMOWSKA Barbara | 18 | MTS HAMER | KĘPICE | K60+ | |
122 | JÓŹWIAK Rafał | 49 | KP MIASTKO | MIASTKO | M30-39 | |
123 | JÓŹWIAK Irena | 50 | KP MIASTKO | MIASTKO | K30-39 | |
124 | SOLAK Halina | 105 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K60+ | |
125 | LICHS Jarosław | 72 | GDAŃSK | M40-49 | ||
126 | KURKIEWICZ Dorota | 67 | BYTÓW | K50-59 | ||
127 | SZCZĘSNY Tadeusz | 111 | KACPERY | GDAŃSK | M60+ | |
128 | GARSKA Joanna | 31 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K40-49 | |
129 | BORZYSZKOWSKI Andrzej | 8 | KPP | PŁOTOWO | M50-59 | |
130 | BAUMGARD Krzysztof | 4 | PÓŁCZNO | M30-39 | ||
131 | WROŃSKI-TUSIK Mateusz | 126 | MKS LIMANOVIA | LIMANOWA | M40-49 |
Znaleziono 131 wynik(ów)