6 BIEG O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE
6 Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie
6 Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie
Organizator : | Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Płotówko |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 139 |
Wystartowało : | 131 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 131 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 7.8km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OKROSKOWICZ Tomasz | 87 | TOURSPORT RUNNING TEAM | RADZIONKÓW | M40-49 | 1 | M 5 | 00:31:29.19 | 4:02 | 14.9 (100%) | ||
2 | GLAZIK Dariusz | 34 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | M40-49 | 2 | M 10 | 00:33:43.33 | +00:02:14 (6.6%) | 4:19 | 13.9 (93.3%) | |
3 | KAMIENIECKI Rafał | 52 | TUPOT-USTKA | USTKA | M40-49 | 3 | M 12 | 00:34:02.86 | +00:02:33 (7.5%) | 4:21 | 13.8 (92.6%) | |
4 | BRESKA Daniel | 9 | WM BYTÓW | BYTÓW | M40-49 | 4 | M 13 | 00:34:06.50 | +00:02:37 (7.7%) | 4:22 | 13.7 (91.9%) | |
5 | GARSKI Kryspin | 32 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | 5 | M 15 | 00:35:20.49 | +00:03:51 (10.9%) | 4:31 | 13.2 (88.6%) | |
6 | CAŁA Bartosz | 13 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | 6 | M 22 | 00:38:08.29 | +00:06:39 (17.4%) | 4:53 | 12.3 (82.6%) | |
7 | MATUSZYŃSKI Mirosław | 79 | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | BYTÓW | M40-49 | 7 | M 28 | 00:39:57.27 | +00:08:28 (21.2%) | 5:07 | 11.7 (78.5%) | |
8 | LUBECKI Janusz | 73 | BĘDOMIN | M40-49 | 8 | M 29 | 00:40:12.42 | +00:08:43 (21.7%) | 5:09 | 11.6 (77.9%) | ||
9 | CZAJKA Bartosz | 23 | GNIEZNO | M40-49 | 9 | M 31 | 00:40:24.02 | +00:08:54 (22.1%) | 5:10 | 11.6 (77.9%) | ||
10 | JERECZEK Sławomir | 48 | KAJAKI MŁYN | RZEPNICA | M40-49 | 10 | M 32 | 00:40:29.06 | +00:08:59 (22.2%) | 5:11 | 11.6 (77.9%) | |
11 | TOMALIK Przemysław | 114 | MALCZYCE | M40-49 | 11 | M 36 | 00:41:26.62 | +00:09:57 (24.0%) | 5:18 | 11.3 (75.8%) | ||
12 | ZĘBALA Dariusz | 131 | DRUTEX | BYTÓW | M40-49 | 12 | M 38 | 00:41:54.93 | +00:10:25 (24.9%) | 5:22 | 11.2 (75.2%) | |
13 | GAWIN Rafał | 33 | KOŚCIERZYNA | M40-49 | 13 | M 39 | 00:41:59.51 | +00:10:30 (25.0%) | 5:23 | 11.1 (74.5%) | ||
14 | WIATR Mariusz | 122 | ZAGNAŃSK | M40-49 | 14 | M 45 | 00:43:09.53 | +00:11:40 (27.0%) | 5:32 | 10.8 (72.5%) | ||
15 | ŚWIGOŃ Daniel | 113 | BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW | BYTÓW | M40-49 | 15 | M 47 | 00:43:25.02 | +00:11:55 (27.5%) | 5:33 | 10.8 (72.5%) | |
16 | GONTARZ Rafał | 35 | KOŚCIERZYNA | M40-49 | 16 | M 48 | 00:43:26.39 | +00:11:57 (27.5%) | 5:34 | 10.8 (72.5%) | ||
17 | GÓRA Sławek | 36 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M40-49 | 17 | M 55 | 00:44:24.67 | +00:12:55 (29.1%) | 5:41 | 10.5 (70.5%) | |
18 | HAŁKA Arkadiusz | 41 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M40-49 | 18 | M 56 | 00:44:29.98 | +00:13:00 (29.2%) | 5:42 | 10.5 (70.5%) | |
19 | ZANIEWSKI Grzegorz | 129 | KOBYLNICA | M40-49 | 19 | M 59 | 00:45:00.08 | +00:13:30 (30.0%) | 5:46 | 10.4 (69.8%) | ||
20 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 104 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M40-49 | 20 | M 60 | 00:45:48.90 | +00:14:19 (31.3%) | 5:52 | 10.2 (68.5%) | |
21 | CYRSON Mirosław | 19 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M40-49 | 21 | M 64 | 00:46:49.24 | +00:15:20 (32.8%) | 6:00 | 10 (67.1%) | |
22 | PIECHOWSKI Jarosław | 94 | POLICJA | CHOJNICE | M40-49 | 22 | M 65 | 00:47:08.11 | +00:15:38 (33.2%) | 6:02 | 9.9 (66.4%) | |
23 | KLOSKA Marcin | 56 | KS STOLEM | OSTRZYCE | M40-49 | 23 | M 69 | 00:48:03.32 | +00:16:34 (34.5%) | 6:09 | 9.7 (65.1%) | |
24 | GRABOWSKI Mariusz | 37 | KPP BYTÓW | MIASTKO | M40-49 | 24 | M 72 | 00:49:02.29 | +00:17:33 (35.8%) | 6:17 | 9.5 (63.8%) | |
25 | PIECHOWSKI Mariusz | 93 | BYTÓW | M40-49 | 25 | M 73 | 00:49:47.90 | +00:18:18 (36.8%) | 6:23 | 9.4 (63.1%) | ||
26 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | 26 | M 75 | 00:50:06.40 | +00:18:37 (37.2%) | 6:25 | 9.3 (62.4%) | |
27 | TURCZYN Grzegorz | 119 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 27 | M 79 | 00:50:30.78 | +00:19:01 (37.7%) | 6:28 | 9.3 (62.4%) | |
28 | KRYGIER Ireneusz | 61 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 28 | M 81 | 00:51:31.10 | +00:20:01 (38.9%) | 6:36 | 9.1 (61.1%) | |
29 | LICHS Jarosław | 72 | GDAŃSK | M40-49 | 29 | M 84 | 00:53:55.22 | +00:22:26 (41.6%) | 6:54 | 8.7 (58.4%) | ||
30 | WROŃSKI-TUSIK Mateusz | 126 | MKS LIMANOVIA | LIMANOWA | M40-49 | 30 | M 87 | 01:25:21.32 | +00:53:52 (63.1%) | 10:56 | 5.5 (36.9%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)