Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 270 |
Wystartowało : | 245 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | Artur Pelo Adam Struk Artur Nowicki | 00:43:33.20 00:45:06.75 00:50:32.95 | 02:19:11.000 |
2 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | Mateusz Palicki Jakub Niedziółka Karol Święcicki | 00:50:43.95 00:51:17.70 00:57:48.65 | 02:39:48.000 |
3 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | Szymon Szmist Zbigniew Tomaszek Adrian Walat | 00:50:06.20 00:53:58.45 00:56:04.25 | 02:40:08.000 |
4 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | Roman Błoński Rafał Pionk Daniel Wieczerzak | 00:53:30.25 00:54:20.55 00:54:59.10 | 02:42:49.000 |
5 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | Artur Błaszczyk Leszek Chilimoniuk Maciej Strupiechowski | 00:52:13.40 00:54:25.55 00:56:51.75 | 02:43:29.000 |
6 | PMC | Tomasz Szopiński Mariusz Michno Łukasz Kempiński | 00:52:25.05 00:55:07.30 01:00:30.00 | 02:48:02.000 |
7 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | Wacław Kryszak Adrian Kwiatkowski Tomasz Kawalec | 00:49:43.25 00:58:40.95 01:01:16.95 | 02:49:39.000 |
8 | PLR/4KDOW/1BZ LĘBORK | Andrzej Brzoskowski Sebastian Michalak Arkadiusz Jasnoch | 00:53:47.40 00:59:43.40 00:59:43.45 | 02:53:13.000 |
9 | WAT WARSZAWA | Mateusz Pieśkiewicz Grzegorz Włoch Piotr Kasprzyk | 00:49:50.70 01:01:13.35 01:02:41.50 | 02:53:44.000 |
10 | AWL WROCŁAW | Krzysiek Major Bartosz Popek Adam Koszałka | 00:57:44.60 00:58:41.40 00:59:24.95 | 02:55:49.000 |
11 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Tomasz Ożański Jedrzej Rynkiewicz Łukasz Junko | 00:55:37.00 00:58:25.10 01:03:28.65 | 02:57:30.000 |
12 | 7 PBOT | Jakub Drywa Oskar Skumiał Dariusz Wysocki | 00:57:52.85 01:04:41.50 01:04:44.05 | 03:07:17.000 |
13 | 11 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | Kamil Siwiński Łukasz Siwiński Konrad Siwiński | 00:59:19.90 01:03:00.35 01:06:41.85 | 03:09:00.000 |
14 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | Dawid Bielski Gabor Sawicki Paulina Kacprzycka | 01:03:14.95 01:03:25.00 01:15:34.25 | 03:22:13.000 |
15 | DAS/12BZ | Marcin Filipek Robert Wrona Robert Ostrowski | 00:58:10.75 01:11:01.00 01:14:06.00 | 03:23:17.000 |
16 | ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKU | Dominik Wołosik Łukasz Danilczuk Rafał Grabowski | 01:04:57.40 01:06:13.45 01:12:48.55 | 03:23:58.000 |
17 | SFORA BMK | Krzysztof Roman Krzysztof Adach Daniel Czajczyński | 01:02:07.60 01:08:20.30 01:14:46.00 | 03:25:13.000 |
18 | KMP ZABRZE | Andrzej Spiechowicz Damian Janowski Jakub Poloczek | 01:09:16.50 01:12:03.35 01:13:30.60 | 03:34:49.000 |
19 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCU | Marta Słapczyńska Łukasz Jurkowski Aleksander Ziobro | 01:06:51.30 01:16:42.40 01:20:06.05 | 03:43:39.000 |
20 | CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ | Bogumił Maksymowicz Artur Kuflowski Łukasz Serdak | 01:09:11.45 01:16:20.60 01:19:25.60 | 03:44:56.000 |
21 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | Przemysław Firmanty Marcin Tulczyński Andrzej Janiszewski | 01:08:50.85 01:16:10.95 01:22:03.75 | 03:47:03.000 |
Znaleziono 21 wynik(ów)