6 ĆWIERĆMARATON KOMANDOSA - KATEGORIA MUNDUROWA - 10.55 KM

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
10.55 km
Zgłoszonych:
270
Wystartowało:
245
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
245
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K18-35 | M18-35 | K36-44 | M36-44 | K45+ | M45+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5.1km
Czas
netto
10.55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1 PELO Artur 17 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSŁUPSKM36-441M 100:22:0400:43:33.20 4:0714,5
2STRUK Adam 2167 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSŁUCHOWOM18-351M 200:23:0100:45:06.75+00:01:334:1614,0
3SOKOŁOWSKI Ryszard 2777 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM18-352M 300:23:0500:45:42.75+00:02:094:1913,9
4GUZOWSKI Denis 54PRAWIE JAK HERMESSZCZYTNOM18-353M 400:24:1600:49:13.85+00:05:404:4012,9
5SOŁTYS Sebastian 212JWAGLIWICEM18-354M 500:25:1800:49:37.95+00:06:044:4212,8
6KRYSZAK Wacław 106AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM18-355M 600:25:0500:49:43.25+00:06:104:4212,7
7PIEŚKIEWICZ Mateusz 163WAT WARSZAWATUREKM18-356M 700:25:0300:49:50.70+00:06:174:4312,7
8SZMIST Szymon 2203 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSZCZEPANCOWAM36-442M 800:25:4700:50:06.20+00:06:334:4412,6
9NOWICKI Artur 1487 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKMALCZYCEM36-443M 900:25:4600:50:32.95+00:06:594:4712,5
10PALICKI Mateusz 156AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWSCHOWAM18-357M 1000:25:5200:50:43.95+00:07:104:4812,5
11NIEDZIÓŁKA Jakub 142AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSIEDLCEM18-358M 1100:25:4800:51:17.70+00:07:444:5112,3
12BŁASZCZYK Artur 8318 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAZĄBKIM36-444M 1200:26:1500:52:13.40+00:08:404:5712,1
13SZOPIŃSKI Tomasz 221PMCDARŁOWOM36-445M 1300:26:3500:52:25.05+00:08:514:5812,1
14KLAJNA Przemysław 867 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKCHOJNICEM18-359M 1400:26:3300:52:28.30+00:08:554:5812,1
15ROSZKOWSKI Damian 1917 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSŁUPSKM36-446M 1500:26:5300:52:43.30+00:09:104:5912,0
16SAMBURSKI Tomasz 1987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSKIERNIEWICEM18-3510M 1600:26:4900:53:02.70+00:09:295:0111,9
17HERMAN Arkadiusz 59SŁUPSKM45+1M 1700:26:3600:53:14.40+00:09:415:0211,9
18BŁOŃSKI Roman 143 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM18-3511M 1800:26:1800:53:30.25+00:09:575:0411,8
19BRZOSKOWSKI Andrzej 16PLR/4KDOW/1BZ LĘBORKLĘBORKM18-3512M 1900:26:5400:53:47.40+00:10:145:0511,8
20TOMASZEK Zbigniew 2283 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJUSTRZYKI DOLNEM36-447M 2000:26:3800:53:58.45+00:10:255:0711,7
21POCHYLSKI Łukasz 1724 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGORADOMM36-448M 2100:27:1400:54:04.20+00:10:315:0711,7
22WALCZAK Maciej 235QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃM36-449M 2200:27:4100:54:11.90+00:10:385:0811,7
23PIONK Rafał 1663 FLOTYLLA OKRĘTÓWMISZEWOM36-4410M 2300:27:1300:54:20.55+00:10:475:0911,6
24CHILIMONIUK Leszek 2018 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAPARCZEWM36-4411M 2400:27:4800:54:25.55+00:10:525:0911,6
25RZECHOWSKI Filip 195BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM36-4412M 2500:27:4400:54:31.90+00:10:585:1011,6
26WIECZERZAK Daniel 2403 FLOTYLLA OKRĘTÓWREDAM18-3513M 2600:27:1900:54:59.10+00:11:255:1211,5
27MURAWSKI Mariusz 139ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJMIŃSK MAZOWIECKIM36-4413M 2700:27:1900:55:02.15+00:11:285:1211,5
28MICHNO Mariusz 134PMCBRANIEWOM45+2M 2800:27:4700:55:07.30+00:11:345:1311,5
29KACZYKOWSKI Mariusz 74RCI-GDYNIA PUNKTY OBSERWACYJNEWIERZCHUCINOM36-4414M 2900:28:1700:55:19.40+00:11:465:1411,4
30WILMONT Krzysztof 243CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM18-3514M 3000:28:0700:55:25.25+00:11:525:1511,4
31MAŁYSA Wiesław 128LUBLINIECM36-4415M 3100:28:2900:55:30.75+00:11:575:1511,4
32OŻAŃSKI Tomasz 15515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAWILKSAYM18-3515M 3200:28:2500:55:37.00+00:12:035:1611,4
33KĘPIŃSKI Maksymilian 856 MBOT‚ 65 BLPWARSZAWAM36-4416M 3300:28:3800:55:44.50+00:12:115:1711,4
34WALAT Adrian 2343 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJRZESZÓWM18-3516M 3400:28:2200:56:04.25+00:12:315:1811,3
35MAĆKOWIAK Łukasz 122BRONKÓWM36-4417M 3500:28:3400:56:29.65+00:12:565:2111,2
36PIŁCZYŃSKI Zbigniew 165SŁUPSKM45+3M 3600:28:3000:56:39.45+00:13:065:2211,2
37STRUPIECHOWSKI Maciej 21718 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASIEDLCEM18-3517M 3700:28:4300:56:51.75+00:13:185:2311,1
38WRYCZA Daniel 2533 FLOTYLLA OKRĘTÓWKOŚCIERZYNAM36-4418M 3800:28:0000:57:11.05+00:13:375:2511,1
39MAJOR Krzysiek 126AWL WROCŁAWWARSZAWAM18-3518M 3900:28:5900:57:44.60+00:14:115:2811,0
40ŚWIĘCICKI Karol 226AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKIELCEM18-3519M 4000:29:2400:57:48.65+00:14:155:2810,9
41DRYWA Jakub 337 PBOTGDYNIAM18-3520M 4100:29:3500:57:52.85+00:14:195:2910,9
42POSADZKI Paweł 1793 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSANOKM36-4419M 4200:29:1400:57:57.80+00:14:245:2910,9
43FILIPEK Marcin 41DAS/12BZRADUŃM36-4420M 4300:28:5300:58:10.75+00:14:375:3010,9
44PIASZCZYŃSKI Maciej 161ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KOORDYNATOR KLAS MUNDUROWYCHBIAŁY BÓRM18-3521M 4400:29:1300:58:24.35+00:14:515:3210,8
45RYNKIEWICZ Jedrzej 19315 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNM18-3522M 4500:29:4000:58:25.10+00:14:515:3210,8
46KWIATKOWSKI Adrian 112AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJTCZEWM18-3523M 4600:29:1400:58:40.95+00:15:075:3310,8
47POPEK Bartosz 177AWL WROCŁAWRZESZÓWM18-3524M 4700:29:3900:58:41.40+00:15:085:3310,8
48RZĄDKOWSKI Mirosław 194NIAGARAFITNES KLUB RAKONIEWICERAKONIEWICEM45+4M 4800:30:3500:58:55.35+00:15:225:3510,7
49SIWIŃSKI Kamil 20511 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃM18-3525M 4900:29:2200:59:19.90+00:15:465:3710,7
50KOSZAŁKA Adam 98AWL WROCŁAWKÓRNIKM18-3526M 5000:29:1400:59:24.95+00:15:515:3710,7
51ŁUCZAK Stanisław 1193 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJNOWA SARZYNAM45+5M 5100:29:5600:59:31.05+00:15:575:3810,6
52KĘDRA Antoni 84WROCŁAWM18-3527M 5200:30:1100:59:34.65+00:16:015:3810,6
53CEJKO Dawid 187 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSŁUPSKM18-3528M 5300:27:4100:59:39.60+00:16:065:3910,6
54DRESLER Bartosz 317 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSŁUPSKM18-3529M 5400:29:3500:59:40.60+00:16:075:3910,6
55MICHALAK Sebastian 133PLR/4KDOW/1BZ LĘBORKLĘBORKM36-4421M 5500:29:2200:59:43.40+00:16:105:3910,6
56JASNOCH Arkadiusz 67PLR/4KDOW/1BZ LĘBORKCZERSKM18-3530M 5600:29:2000:59:43.45+00:16:105:3910,6
57NIEMCZYK Michał 1447 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKKOLONIA KOTKÓWM18-3531M 5700:29:5200:59:46.35+00:16:135:3910,6
58PANEK Ireneusz 1577 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKŻORUCHOWOM36-4422M 5800:30:2401:00:09.55+00:16:365:4210,5
59BEREZNOWSKA Patrycja 9WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWK45+1K 100:30:3801:00:13.35+00:16:405:4210,5
60KEMPIŃSKI Łukasz 13PMCBRANIEWOM18-3532M 5900:30:0601:00:30.00+00:16:565:4410,5
61KOBIEROWSKI Sławomir 877 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM36-4423M 6000:30:2101:00:36.30+00:17:035:4410,4
62ŻAL Przemysław 259JW 4115OŚWIĘCIMM36-4424M 6100:30:2301:00:41.00+00:17:075:4510,4
63GRAJNERT Adam 51PLR/4KDOW/1BZ LĘBORKGRABOWOM18-3533M 6200:31:0001:00:44.95+00:17:115:4510,4
64MOSOŃ Wiktor 1373 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGŁOWIENKAM45+6M 6300:30:0301:00:54.75+00:17:215:4610,4
65WŁOCH Grzegorz 246WAT WARSZAWAWARSZAWAM36-4425M 6400:29:3101:01:13.35+00:17:405:4810,3
66PORADA Przemysław 178PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYTEKLINÓWM18-3534M 6500:29:2701:01:13.40+00:17:405:4810,3
67KAWALEC Tomasz 82AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM18-3535M 6600:30:4501:01:16.95+00:17:435:4810,3
68ZIELONKA Dominik 25712 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM18-3536M 6700:30:1801:01:19.00+00:17:455:4810,3
69NOWAK Michał 1465 MBOT / 53 BLPSIEDLCEM18-3537M 6800:30:5701:01:23.20+00:17:505:4910,3
70MAĆKOWIAK Marek 123BRONKÓWM18-3538M 6900:30:3201:01:26.70+00:17:535:4910,3
71WOŹNIAK Ryszard 250STRAŻ AKADEMICKA POLITECHNIKA WARSZAWSKABORZYCHYM45+7M 7000:31:2601:01:27.70+00:17:545:4910,3
72BANAŚ Michał 6IPA WROCŁAWWROCŁAWM18-3539M 7100:31:5101:01:28.65+00:17:555:4910,3
73GWADERA Mirosław 55SŁUPSKM45+8M 7200:31:4501:01:31.80+00:17:585:4910,3
74SZURMIAK Kamil 222WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W POZNANIUPOZNAŃM18-3540M 7300:31:2501:01:50.60+00:18:175:5110,2
75ROMAN Krzysztof 190SFORA BMKBOLSZEWOM36-4426M 7400:30:3201:02:07.60+00:18:345:5310,2
76STASZAK Wojciech 215KMP KOSZALINDARŁOWOM18-3541M 7500:29:5801:02:15.60+00:18:425:5410,2
77TWARDOWSKI Wojciech 2323 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJRZESZÓWM18-3542M 7600:31:4201:02:26.35+00:18:535:5510,1
78BOROWIEC Kamil 15PLR/4KDOW/1BZ LĘBORKLUBLEWKOM18-3543M 7700:30:3001:02:32.15+00:18:585:5510,1
79KASPRZYK Piotr 81WAT WARSZAWAPRZEMYŚLM18-3544M 7800:31:0001:02:41.50+00:19:085:5610,1
80BANDOSZ Radosław 77 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSIEMIROWICEM18-3545M 7900:30:4401:02:41.55+00:19:085:5610,1
81POMIAN Daniel 175AWL WROCŁAWZŁOCIENIECM18-3546M 8000:31:4401:02:55.70+00:19:225:5710,1
82HARASZCZUK Dawid 587 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSZCZECINM18-3547M 8100:32:2001:02:57.05+00:19:235:5810,1
83KAMIŃSKI Daniel 76AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOLSZTYNM18-3548M 8200:31:2301:02:59.30+00:19:265:5810,0
84SIWIŃSKI Łukasz 20611 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃM36-4427M 8300:31:4101:03:00.35+00:19:275:5810,0
85MENDYKA Kacper 132AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM18-3549M 8400:32:0301:03:03.50+00:19:305:5810,0
86BIELSKI Dawid 114 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSZCZYTNOM36-4428M 8500:30:5101:03:14.95+00:19:415:5910,0
87SAWICKI Gabor 2004 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOLSZTYNM18-3550M 8600:30:5501:03:25.00+00:19:516:0010,0
88KALKOWSKI Paweł 75JW 1223KOSZALINM18-3551M 8700:30:3201:03:26.15+00:19:526:0010,0
89JUNKO Łukasz 7015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM18-3552M 8800:31:4801:03:28.65+00:19:556:0110,0
90WOJCIECHOWSKI Dariusz 247KWATERY U WOJCIECHOWSKICH SWORNEGACIESWORNEGACIEM45+9M 8900:31:3601:03:52.30+00:20:196:039,9
91GŁOWACKI Kamil 47AWL WROCŁAWWOLA MOSZCZENICKAM18-3553M 9000:32:2001:03:55.65+00:20:226:039,9
92ŁOJEK Konrad 118WAT WARSZAWAOSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3554M 9100:32:4801:03:57.90+00:20:246:039,9
93CICHAŁA Damian 24BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOSŁUPSKM18-3555M 9200:32:2201:04:04.55+00:20:316:049,9
94RETKOWSKI Rafał 1887 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKTORUŃM18-3556M 9300:32:1801:04:14.80+00:20:416:059,9
95KURDYK Anna Paulina 278NIE WIDZĘ PRZESZKÓDKALISZK18-351K 200:32:2701:04:21.00+00:20:476:059,8
96SKUMIAŁ Oskar 2087 PBOTUSTKAM36-4429M 9400:30:4201:04:41.50+00:21:086:079,8
97WAŻNY Karol 238AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJTCZEWM18-3557M 9500:31:0201:04:42.15+00:21:086:079,8
98DURKA Paweł 34JW 4653 GL DARŁOWOSŁUPSKM36-4430M 9600:32:5201:04:42.60+00:21:096:089,8
99WYSOCKI Dariusz 2557 PBOTGDAŃSKM18-3558M 9700:32:3601:04:44.05+00:21:106:089,8
100ADAMUS Mateusz 4WARSZAWAM18-3559M 9800:32:1601:04:45.65+00:21:126:089,8
100LISOWSKI Jakub 115JS 3301GRUDZIĄDZM18-3559M 9800:32:5101:04:45.65+00:21:126:089,8
102WOŁOSIK Dominik 248ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKUBIAŁYSTOKM18-3561M 10000:32:4401:04:57.40+00:21:246:099,7
103KARCZEWSKI Piotr 78BEST BEASTSKOBYLNICAM18-3562M 10100:32:4501:05:06.05+00:21:326:109,7
104NOWAK Dawid 1457 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKTRZEBIATÓWM18-3563M 10200:32:3401:05:08.30+00:21:356:109,7
105SYGOCKI Konrad 2181 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOWARSZAWAM36-4431M 10300:33:2201:05:15.10+00:21:416:119,7
106PŁOSKI Krzysztof 171DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM36-4432M 10400:31:4901:05:16.15+00:21:426:119,7
107OLSZAR Grzegorz 151DARŁOWSKIE CHARTY/KP DARŁOWODARŁOWOM36-4433M 10500:31:5801:05:16.85+00:21:436:119,7
108KUDLIŃSKI Leszek 109LUBLINIECM18-3564M 10600:34:2901:05:17.90+00:21:446:119,7
109WARZOCHA Jan 237JW 4071ŻARYM18-3565M 10700:33:1801:05:28.45+00:21:556:129,7
110THEIL Adrian 227AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM18-3566M 10800:32:3601:05:39.25+00:22:066:139,6
111WÓJCIK Łukasz 25110 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJTOMASZOWOM18-3567M 10900:31:4601:05:52.45+00:22:196:149,6
112DANILCZUK Łukasz 28ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKUBIAŁYSTOKM18-3568M 11000:32:4301:06:13.45+00:22:406:169,6
113KARCZEWSKI Michał 77WAT WARSZAWABIAŁYSTOKM18-3569M 11100:32:2501:06:22.20+00:22:496:179,5
113PIETRZAK Damian 164AWL WROCŁAWWŁOCŁAWEKM18-3569M 11100:32:5901:06:22.20+00:22:496:179,5
115KLINGBEIN Dawid 263102 BATALION OCHRONY REDZIKOWOSŁUPSKM18-3571M 11300:31:3201:06:29.30+00:22:566:189,5
116SZLĄZAK Beata 219ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJMIŃSK MAZOWIECKIK18-352K 300:34:4301:06:29.80+00:22:566:189,5
117SIWIŃSKI Konrad 20411 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJMIODNICAM18-3572M 11400:33:1801:06:41.85+00:23:086:199,5
118FRASK Aneta 43AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRAK18-353K 400:33:4701:06:45.70+00:23:126:199,5
119SŁAPCZYŃSKA Marta 2092 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCUKALISZ POMORSKIK18-354K 500:34:1201:06:51.30+00:23:186:209,5
120SAKRA Piotr 196JW 4393 1BKPOWŁÓDŹM18-3573M 11500:33:3001:07:09.80+00:23:366:219,4
121CHMIELEWSKI Mariusz 21WAT WARSZAWAWARSZAWAM36-4434M 11600:33:3101:07:21.75+00:23:486:239,4
122ZIELIŃSKI Rafał 256CSWL DRAWSKODRAWSKO POMORSKIEM36-4435M 11700:32:5501:07:28.10+00:23:546:239,4
123STACHOWSKI Mirosław 213CZARNA DYWIZJAŻARYM45+10M 11800:33:4401:07:56.15+00:24:226:269,3
124PRĘDKI Grzegorz 183KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM18-3574M 11900:33:1501:08:07.15+00:24:336:279,3
125PUSZ Jakub 184AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJKOSZALINM18-3575M 12000:33:5201:08:10.90+00:24:376:279,3
126ADACH Krzysztof 160SFORA BMK GDYNIAM18-3576M 12100:33:1101:08:20.30+00:24:476:289,3
127KOWALSKA Natalia 357 PBOTGDAŃSKK18-355K 600:34:1701:08:24.40+00:24:516:299,3
128DUŹNIAK Krystian 36JEDNOSTKA STRZELECKA 1001ŁASKM18-3577M 12200:33:0001:08:30.40+00:24:576:299,2
129OCHOCKI Paweł 150WUJEK BIEGAKATOWICEM45+11M 12300:34:1501:08:48.40+00:25:156:319,2
130FIRMANTY Przemysław 42CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAM36-4436M 12400:34:4001:08:50.85+00:25:176:319,2
131MŁOCEK Małgorzata 13511 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIKĘTRZYNK36-441K 700:34:2901:09:07.60+00:25:346:339,2
132MAKSYMOWICZ Bogumił 127CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJPRZEMYŚLM36-4437M 12500:34:0201:09:11.45+00:25:386:339,1
133SPIECHOWICZ Andrzej 236KMP ZABRZEZABRZEM36-4438M 12600:34:0601:09:16.50+00:25:436:339,1
134POLISZAK Łukasz 173GDYNIAM18-3578M 12700:33:5201:09:21.55+00:25:486:349,1
135PIOTROWICZ Piotr 168KROSNOM36-4439M 12800:33:3801:09:32.55+00:25:596:359,1
136SAMBULSKI Radosław 19715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM18-3579M 12900:35:3201:09:34.90+00:26:016:359,1
137GACKI Damian 45AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHBRANIEWOM18-3580M 13000:33:2301:09:42.95+00:26:096:369,1
138ŻUBER Piotr 261KOMENDA STOŁECZNA POLICJIZAMBRÓWM18-3581M 13100:34:2801:09:51.80+00:26:186:379,1
139ELERYK Wojciech 39CHOJNICEM18-3582M 13200:32:1601:09:53.60+00:26:206:379,1
140WIĘCZKOWSKI Wojciech 242WARSZAWAM45+12M 13300:34:3501:10:01.05+00:26:276:389,0
141ŁUCZAK Justyna 120AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHSIERADZK18-356K 800:35:0601:10:09.55+00:26:366:389,0
142POWARZYŃSKI Daniel 181AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM18-3583M 13400:34:3901:10:16.15+00:26:426:399,0
143MAJCHRZAK Dariusz 125CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM45+13M 13500:34:0701:10:24.05+00:26:506:409,0
144MAJCHRZAK Łukasz 12473 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY SŁUPSK / 7PBOT GDAŃSKUSTKAM18-3584M 13600:34:0701:10:24.25+00:26:516:409,0
145ADAMCZYK Natalia 2AWL WROCŁAWWROCŁAWK18-357K 900:35:5501:10:31.45+00:26:586:419,0
146KOSTRZEWA Paweł 95BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOSŁUPSKM36-4440M 13700:36:1501:10:42.85+00:27:096:429,0
147MŁYNARCZYK Zbyszek 136CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKASŁUPSKM18-3585M 13800:33:1701:10:47.50+00:27:146:428,9
148WRONA Robert 252DAS/12BZCHOSZCZNOM18-3586M 13900:35:1801:11:01.00+00:27:276:438,9
149MATUSZEWSKI Rafał 1317 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSŁUPSKM45+14M 14000:35:1901:11:02.30+00:27:296:438,9
150POSŁUSZNY Paweł 180AWF WROCŁAWWROCŁAWM36-4441M 14100:36:1701:11:02.90+00:27:296:448,9
151RABÓW Alan 185JELENIA GÓRAM18-3587M 14200:37:0901:11:07.75+00:27:346:448,9
152SOBCZAK Radosław 27973 BLP 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJM45+15M 14300:34:3501:11:11.50+00:27:386:448,9
153HARASIMOWICZ Michał 5612 BBSPSZCZECINEKM18-3588M 14400:35:3201:11:12.55+00:27:396:448,9
154JANOWSKI Damian 65KMP ZABRZEZABRZEM18-3589M 14500:36:0601:12:03.35+00:28:306:498,8
155SAWICZ Łukasz 201NO EXCUSES TEAMWITKOWOM18-3590M 14600:35:2801:12:03.55+00:28:306:498,8
156KUBIAK Karolina 107EXCALIBURWEJHEROWOK36-442K 1000:36:5801:12:18.85+00:28:456:518,8
157DZIUDZIEL Maciej 38WRONKIM18-3591M 14700:35:3201:12:34.45+00:29:016:528,7
158WIŚNIEWSKI Kornel 245CSWL DRAWSKODRAWSKO POMORSKIEM36-4442M 14800:34:5901:12:40.00+00:29:066:538,7
159GRABOWSKI Rafał 50ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKUBIAŁYSTOKM18-3592M 14900:35:3801:12:48.55+00:29:156:548,7
160ŚLIWIŃSKI Łukasz 224JW 4115SOSNOWIECM18-3593M 15000:34:3301:12:58.05+00:29:246:548,7
161BIŃCZAK Paweł 262AŚ SŁUPSKSŁUPSKM36-4443M 15100:36:2101:13:24.65+00:29:516:578,6
162TORZEWSKI Roman 230PAMIĘCI 61PPBONIEWOM45+16M 15200:36:2001:13:25.05+00:29:516:578,6
163PIELICH Konrad 162SŁUPSKM18-3594M 15300:36:5701:13:28.05+00:29:546:578,6
164POLOCZEK Jakub 174KMP ZABRZEZABRZEM18-3595M 15400:36:1301:13:30.60+00:29:576:588,6
165KUCHTA Paweł 108JW 4055RÓŻANKAM18-3596M 15500:36:1101:14:01.45+00:30:287:008,6
166OSTROWSKI Robert 153DAS/12BZSMARDZEWICEM18-3597M 15600:36:1401:14:06.00+00:30:327:018,5
167BIERNACKA Magdalena 121 BRYGADA LOGISTYCZNAŻOŁĘDOWOK18-358K 1100:36:0901:14:14.00+00:30:407:028,5
168LECHOWSKA Agnieszka 114ŁUBIANKAK36-443K 1200:37:1601:14:17.45+00:30:447:028,5
169STANKIEWICZ Szymon 214TORUŃM18-3598M 15700:37:1601:14:17.55+00:30:447:028,5
170WEILAND Adrian 239NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM36-4444M 15800:34:2801:14:19.35+00:30:467:028,5
171KOSTRZON Maciej 97OCR DZIADYPIONKIM45+17M 15900:36:4201:14:26.70+00:30:537:038,5
172HARASIM Tomasz 57JW 1872SŁUPSKM18-3599M 16000:36:1401:14:35.55+00:31:027:048,5
173CZAJCZYŃSKI Daniel 26SFORA BMKWRZEŚNIAM45+18M 16100:38:1801:14:46.00+00:31:127:058,5
174GACH Andrzej 449 DPLOTSŁUPSKM18-35100M 16200:36:2501:14:58.10+00:31:247:068,4
175NOWAK Piotr 265ZAKŁAD KARNY CZARNECZARNEM36-4445M 16300:37:5801:14:58.15+00:31:247:068,4
176KARPIEL Maciej 8011 MBOT/ 111BLPTUCHÓWM36-4446M 16400:35:4701:15:00.00+00:31:267:068,4
177KOSTRZEWA Karol 967 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKSŁUPSKM18-35101M 16500:36:3701:15:15.25+00:31:427:078,4
178KOLOWCA Agnieszka 90PMCKRAKÓWK18-359K 1300:35:3201:15:15.65+00:31:427:078,4
179KACPRZYCKA Paulina 724 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOLSZTYNK18-3510K 1400:36:0801:15:34.25+00:32:017:098,4
180NOWICKI Mateusz 149CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM18-35102M 16600:37:5401:15:40.90+00:32:077:108,4
181DARKOWSKI Rafał 29LIDER WINNICAWINNICAM36-4447M 16700:36:3801:15:41.30+00:32:087:108,4
182FIJAŁKOWSKI Tomasz 4011 MBOTKRAKÓWM36-4448M 16800:38:0701:15:47.20+00:32:147:118,4
183RACZYŃSKA Anna 186BALTIC SEALSSŁUPSKK36-444K 1500:36:2301:15:50.55+00:32:177:118,3
184TOMCZAK Dominik 229MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA JW 4498 SIEMIROWICESŁUPSKM45+19M 16900:37:4701:15:53.20+00:32:207:118,3
185KOTOWSKA Aleksandra 1025 MBOTTSPK18-3511K 1600:37:3501:15:59.40+00:32:267:128,3
185LISZEWSKI Damian 116WROCŁAWM36-4449M 17000:37:4701:15:59.40+00:32:267:128,3
187TULCZYŃSKI Marcin 231CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIEWARSZAAM45+20M 17100:39:0501:16:10.95+00:32:377:138,3
188KOSTRZEWA Łukasz 948 PPLOTSŁUPSKM36-4450M 17200:36:1801:16:16.25+00:32:437:138,3
189KUFLOWSKI Artur 110CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJGRÓJECM36-4451M 17300:38:1201:16:20.60+00:32:477:148,3
190NOWAK Sebastian 147NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJNOWY DWÓR MAZOWIECKIM18-35103M 17400:38:0501:16:29.20+00:32:567:148,3
191GUZA Adam 5362 BLPRADOMM18-35104M 17500:38:2201:16:33.90+00:33:007:158,3
192JURKOWSKI Łukasz 712 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCUKALISZ POMORSKIM18-35105M 17600:38:3701:16:42.40+00:33:097:168,3
193ZIMNY Paweł 258OSWRISPOZNAŃM18-35106M 17700:39:1401:16:42.95+00:33:097:168,3
194JEŻYNA Bartosz 69AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKARLINOM18-35107M 17800:37:4601:16:43.40+00:33:107:168,3
195MARCINIAK Robert 130KOŁACZKOWOM18-35108M 17900:38:0701:16:44.00+00:33:107:168,2
196CISZEWSKI Patryk 25TORUŃM18-35109M 18000:37:0701:16:49.25+00:33:167:168,2
197MULAREWICZ Szymon 138KRAKÓWM18-35110M 18100:40:1501:16:49.80+00:33:167:168,2
198KRÓL Kamil 105WAT WARSZAWANIESŁABINM18-35111M 18200:38:1501:16:51.45+00:33:187:178,2
199CZYŻYKOWSKI Łukasz 27KOSZALINM18-35112M 18300:37:5801:17:16.60+00:33:437:198,2
200WIECZOREK Arkadiusz 241LANCETSOSNOWIECM36-4452M 18400:38:1901:17:25.70+00:33:527:208,2
201MYRTA Mariola 140AWL WROCŁAWWROCŁAWK18-3512K 1700:38:1701:17:41.55+00:34:087:218,1
202GÓRSKA Ilona 49GDYNIAK45+2K 1800:37:4901:17:45.90+00:34:127:228,1
203PASTERNAK Joanna 159WILKOWYJAK18-3513K 1900:40:0201:18:06.15+00:34:327:248,1
204SKOKOWSKI Marek 20712 BBSPSZCZECINEKM18-35113M 18500:38:5401:18:10.70+00:34:377:248,1
205NAKONIECZNY Michał 141AWL WROCŁAWSŁUPSKM18-35114M 18600:37:4001:18:14.30+00:34:417:258,1
206KOT Daniel 99KOT TEAMSŁUPSKM45+21M 18700:38:2301:18:20.80+00:34:477:258,1
207JAGODA Anna 62BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMRUMIAK18-3514K 2000:39:3801:18:46.80+00:35:137:288,0
208OSIŃSKI Krzysztof 152CSAIUZAKRZEWOM18-35115M 18800:38:5701:18:55.10+00:35:217:288,0
209KOTOWSKI Michał 103KB SZURACZTERESPOLM18-35116M 18900:39:5901:19:09.85+00:35:367:308,0
210BIAŁAS Paweł 1015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM18-35117M 19000:42:3001:19:23.35+00:35:507:318,0
211SERDAK Łukasz 202CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJGRÓJECM18-35118M 19100:40:3501:19:25.60+00:35:527:318,0
212PIRÓG Kamil 169CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJGRÓJECM18-35119M 19200:40:5701:19:27.10+00:35:537:318,0
213DZIEMIAN Maciej 37ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKUBIAŁYSTOKM18-35120M 19300:38:2501:19:29.00+00:35:557:328,0
214DĄBKOWSKI Mariusz 30PRZASNYSZM36-4453M 19400:38:2701:19:58.35+00:36:257:347,9
215LACHCIK Iwona 1137 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJTOMASZÓW MAZOWIECKIK36-445K 2100:39:2801:20:01.00+00:36:277:357,9
216ZIOBRO Aleksander 482 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCUSŁUPSKM36-4454M 19500:39:4901:20:06.05+00:36:327:357,9
217STASIAK Wojciech 280M45+22M 19600:39:4001:20:12.40+00:36:397:367,9
218KONOPKA Leszek 9233 BLTRWRZEŚNIAM18-35121M 19700:39:5401:20:13.00+00:36:397:367,9
219JANISZEWSKI Andrzej 64CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAM36-4455M 19800:40:5801:22:03.75+00:38:307:467,7
220WINIAREK Marcin 244SIEDLCEM18-35122M 19900:41:5701:22:33.45+00:39:007:497,7
221POMIAN Andżelina 176AWL WROCŁAWZŁOCIENIECK18-3515K 2200:41:4701:23:03.10+00:39:297:527,6
222WOŹNIAK Jakub 249WAT WARSZAWAWARSZAWAM18-35123M 20000:40:0701:23:07.05+00:39:337:527,6
223HRYCIÓW Paweł 61JW 1223BIAŁOGARDM36-4456M 20100:39:2701:23:30.40+00:39:577:547,6
224KOS Krystian 93CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICAM18-35124M 20200:39:1501:23:33.30+00:40:007:557,6
225BANASZCZYK Kacper 5RADOMM18-35125M 20300:41:1001:23:43.50+00:40:107:567,6
226SARBIEWSKI Przemysław 199102 BATALION OCHRONY BIELKOWOBIELKOWOM36-4457M 20400:42:4201:25:25.75+00:41:528:057,4
227KAROLEWSKI Albert 79WAT WARSZAWAWARSZAWAM18-35126M 20500:41:5501:25:53.15+00:42:198:087,4
228ŻAŁOBA Paweł 260WAT WARSZAWASKIERNIEWICEM18-35127M 20600:41:5501:25:53.45+00:42:208:087,4
229GUJDA Janusz 52PRZEWORSKM45+23M 20700:40:2701:27:05.05+00:43:318:157,3
230JAŻDŻEWSKA Elżbieta 68JW 3775SŁUPSKK18-3516K 2300:43:1801:29:26.25+00:45:538:287,1
231SOLA Aleksandra 211WARSZAWAK18-3517K 2400:43:4501:30:02.60+00:46:298:327,0
232ŁUCZKIEWICZ Maciej 121ZKS WARSZAWAWARSZAWAM36-4458M 20800:43:4301:30:02.65+00:46:298:327,0
233DROŻDZYŃSKI Dawid 327 EDSWITKOWOM36-4459M 20900:43:5301:30:09.70+00:46:368:327,0
234PANOWICZ Marcin 158GNIEZNOM18-35128M 21000:43:5201:30:10.35+00:46:378:327,0
235KOLASIŃSKA Agata 89WITKOWOK18-3518K 2500:43:5301:30:10.90+00:46:378:327,0
236GARBACZ Michał 46LANCETDĄBROWA GÓRNICZAM18-35129M 21100:45:4301:30:26.35+00:46:538:347,0
237RAJDA Piotr 1873 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJUSTRZYKI DOLNEM45+24M 21200:43:4501:31:31.85+00:47:588:406,9
238SIKORA Gabriela 203WAT WARSZAWAWYSZOGRÓDK18-3519K 2600:45:3901:33:32.35+00:49:598:516,8
239MAŃKIEWICZ Maja 129WAT WARSZAWAWARSZAWAK18-3520K 2700:45:4001:33:32.50+00:49:598:526,8
240RUTKOWSKI Patryk 192SŁUPSKM18-35130M 21300:47:1401:38:02.50+00:54:299:176,5
241KOBIEROWSKI Kamil 88BYTÓWM18-35131M 21400:47:1401:38:03.15+00:54:299:176,5
242PIOTRKOWSKA Dominika 167KS SOKÓŁ ZBLEWOPINCZYNK18-3521K 2800:47:1401:38:03.35+00:54:309:176,5
243JANTA Aleksandra 66CHOJNICEK18-3522K 2900:49:3801:40:51.50+00:57:189:336,3
244SZWEDA Marek 223KAMARKIZŁOTÓWM45+25M 21500:50:2101:43:08.25+00:59:359:466,1
DNCOSTAPOWICZ Michał 266I BATALION KAWALERII POWIETRZNEJŁOWICZM18-3500:25:5200:51:02.350:0012,4
Znaleziono 245 wynik(ów)