Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 270 |
Wystartowało : | 245 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEREZNOWSKA Patrycja | 9 | WIELISZEW HERON TEAM | WIELISZEW | K45+ | 00:30:37 | |
2 | KURDYK Anna Paulina | 278 | NIE WIDZĘ PRZESZKÓD | KALISZ | K18-35 | 00:32:27 | |
3 | FRASK Aneta | 43 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GÓRA | K18-35 | 00:33:46 | |
4 | SŁAPCZYŃSKA Marta | 209 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCU | KALISZ POMORSKI | K18-35 | 00:34:11 | |
5 | KOWALSKA Natalia | 35 | 7 PBOT | GDAŃSK | K18-35 | 00:34:16 | |
6 | MŁOCEK Małgorzata | 135 | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | KĘTRZYN | K36-44 | 00:34:29 | |
7 | SZLĄZAK Beata | 219 | ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | MIŃSK MAZOWIECKI | K18-35 | 00:34:43 | |
8 | ŁUCZAK Justyna | 120 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | SIERADZ | K18-35 | 00:35:06 | |
9 | KOLOWCA Agnieszka | 90 | PMC | KRAKÓW | K18-35 | 00:35:32 | |
10 | ADAMCZYK Natalia | 2 | AWL WROCŁAW | WROCŁAW | K18-35 | 00:35:55 | |
11 | BIERNACKA Magdalena | 12 | 1 BRYGADA LOGISTYCZNA | ŻOŁĘDOWO | K18-35 | 00:36:08 | |
12 | KACPRZYCKA Paulina | 72 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | OLSZTYN | K18-35 | 00:36:08 | |
13 | RACZYŃSKA Anna | 186 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | K36-44 | 00:36:23 | |
14 | KUBIAK Karolina | 107 | EXCALIBUR | WEJHEROWO | K36-44 | 00:36:57 | |
15 | LECHOWSKA Agnieszka | 114 | ŁUBIANKA | K36-44 | 00:37:15 | ||
16 | KOTOWSKA Aleksandra | 102 | 5 MBOT | TSP | K18-35 | 00:37:35 | |
17 | GÓRSKA Ilona | 49 | GDYNIA | K45+ | 00:37:49 | ||
18 | MYRTA Mariola | 140 | AWL WROCŁAW | WROCŁAW | K18-35 | 00:38:17 | |
19 | LACHCIK Iwona | 113 | 7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K36-44 | 00:39:28 | |
20 | JAGODA Anna | 62 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | RUMIA | K18-35 | 00:39:38 | |
21 | PASTERNAK Joanna | 159 | WILKOWYJA | K18-35 | 00:40:02 | ||
22 | POMIAN Andżelina | 176 | AWL WROCŁAW | ZŁOCIENIEC | K18-35 | 00:41:47 | |
23 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 68 | JW 3775 | SŁUPSK | K18-35 | 00:43:17 | |
24 | SOLA Aleksandra | 211 | WARSZAWA | K18-35 | 00:43:45 | ||
25 | KOLASIŃSKA Agata | 89 | WITKOWO | K18-35 | 00:43:53 | ||
26 | SIKORA Gabriela | 203 | WAT WARSZAWA | WYSZOGRÓD | K18-35 | 00:45:39 | |
27 | MAŃKIEWICZ Maja | 129 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | K18-35 | 00:45:39 | |
28 | PIOTRKOWSKA Dominika | 167 | KS SOKÓŁ ZBLEWO | PINCZYN | K18-35 | 00:47:14 | |
29 | JANTA Aleksandra | 66 | CHOJNICE | K18-35 | 00:49:37 |
Znaleziono 29 wynik(ów)