Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 270 |
Wystartowało : | 245 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Lap 5.1km | Czas netto 10.55km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KURDYK Anna Paulina | 278 | NIE WIDZĘ PRZESZKÓD | KALISZ | K18-35 | 1 | K 2 | 00:32:27 | 01:04:21.00 | 6:05 | 9.8 (100%) | ||
2 | SZLĄZAK Beata | 219 | ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | MIŃSK MAZOWIECKI | K18-35 | 2 | K 3 | 00:34:43 | 01:06:29.80 | +00:02:08 (3.2%) | 6:18 | 9.5 (96.9%) | |
3 | FRASK Aneta | 43 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GÓRA | K18-35 | 3 | K 4 | 00:33:47 | 01:06:45.70 | +00:02:24 (3.6%) | 6:19 | 9.5 (96.9%) | |
4 | SŁAPCZYŃSKA Marta | 209 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCU | KALISZ POMORSKI | K18-35 | 4 | K 5 | 00:34:12 | 01:06:51.30 | +00:02:30 (3.7%) | 6:20 | 9.5 (96.9%) | |
5 | KOWALSKA Natalia | 35 | 7 PBOT | GDAŃSK | K18-35 | 5 | K 6 | 00:34:17 | 01:08:24.40 | +00:04:03 (5.9%) | 6:29 | 9.3 (94.9%) | |
6 | ŁUCZAK Justyna | 120 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | SIERADZ | K18-35 | 6 | K 8 | 00:35:06 | 01:10:09.55 | +00:05:48 (8.3%) | 6:38 | 9 (91.8%) | |
7 | ADAMCZYK Natalia | 2 | AWL WROCŁAW | WROCŁAW | K18-35 | 7 | K 9 | 00:35:55 | 01:10:31.45 | +00:06:10 (8.8%) | 6:41 | 9 (91.8%) | |
8 | BIERNACKA Magdalena | 12 | 1 BRYGADA LOGISTYCZNA | ŻOŁĘDOWO | K18-35 | 8 | K 11 | 00:36:09 | 01:14:14.00 | +00:09:53 (13.3%) | 7:02 | 8.5 (86.7%) | |
9 | KOLOWCA Agnieszka | 90 | PMC | KRAKÓW | K18-35 | 9 | K 13 | 00:35:32 | 01:15:15.65 | +00:10:54 (14.5%) | 7:07 | 8.4 (85.7%) | |
10 | KACPRZYCKA Paulina | 72 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | OLSZTYN | K18-35 | 10 | K 14 | 00:36:08 | 01:15:34.25 | +00:11:13 (14.8%) | 7:09 | 8.4 (85.7%) | |
11 | KOTOWSKA Aleksandra | 102 | 5 MBOT | TSP | K18-35 | 11 | K 16 | 00:37:35 | 01:15:59.40 | +00:11:38 (15.3%) | 7:12 | 8.3 (84.7%) | |
12 | MYRTA Mariola | 140 | AWL WROCŁAW | WROCŁAW | K18-35 | 12 | K 17 | 00:38:17 | 01:17:41.55 | +00:13:20 (17.2%) | 7:21 | 8.1 (82.7%) | |
13 | PASTERNAK Joanna | 159 | WILKOWYJA | K18-35 | 13 | K 19 | 00:40:02 | 01:18:06.15 | +00:13:45 (17.6%) | 7:24 | 8.1 (82.7%) | ||
14 | JAGODA Anna | 62 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | RUMIA | K18-35 | 14 | K 20 | 00:39:38 | 01:18:46.80 | +00:14:25 (18.3%) | 7:28 | 8 (81.6%) | |
15 | POMIAN Andżelina | 176 | AWL WROCŁAW | ZŁOCIENIEC | K18-35 | 15 | K 22 | 00:41:47 | 01:23:03.10 | +00:18:42 (22.5%) | 7:52 | 7.6 (77.6%) | |
16 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 68 | JW 3775 | SŁUPSK | K18-35 | 16 | K 23 | 00:43:18 | 01:29:26.25 | +00:25:05 (28.1%) | 8:28 | 7.1 (72.4%) | |
17 | SOLA Aleksandra | 211 | WARSZAWA | K18-35 | 17 | K 24 | 00:43:45 | 01:30:02.60 | +00:25:41 (28.5%) | 8:32 | 7 (71.4%) | ||
18 | KOLASIŃSKA Agata | 89 | WITKOWO | K18-35 | 18 | K 25 | 00:43:53 | 01:30:10.90 | +00:25:49 (28.6%) | 8:32 | 7 (71.4%) | ||
19 | SIKORA Gabriela | 203 | WAT WARSZAWA | WYSZOGRÓD | K18-35 | 19 | K 26 | 00:45:39 | 01:33:32.35 | +00:29:11 (31.2%) | 8:51 | 6.8 (69.4%) | |
20 | MAŃKIEWICZ Maja | 129 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | K18-35 | 20 | K 27 | 00:45:40 | 01:33:32.50 | +00:29:11 (31.2%) | 8:52 | 6.8 (69.4%) | |
21 | PIOTRKOWSKA Dominika | 167 | KS SOKÓŁ ZBLEWO | PINCZYN | K18-35 | 21 | K 28 | 00:47:14 | 01:38:03.35 | +00:33:42 (34.4%) | 9:17 | 6.5 (66.3%) | |
22 | JANTA Aleksandra | 66 | CHOJNICE | K18-35 | 22 | K 29 | 00:49:38 | 01:40:51.50 | +00:36:30 (36.2%) | 9:33 | 6.3 (64.3%) |
Znaleziono 22 wynik(ów)