Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 270 |
Wystartowało : | 245 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOŁTYS Sebastian | 212 | JWA | GLIWICE | M18-35 | 00:25:17 | |
2 | ŻAL Przemysław | 259 | JW 4115 | OŚWIĘCIM | M36-44 | 00:30:23 | |
3 | PANEK Ireneusz | 157 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | ŻORUCHOWO | M36-44 | 00:30:23 | |
4 | KOBIEROWSKI Sławomir | 87 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M36-44 | 00:30:20 | |
5 | SIWIŃSKI Łukasz | 206 | 11 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | ŻAGAŃ | M36-44 | 00:31:40 | |
6 | PELO Artur | 1 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M36-44 | 00:22:04 | |
7 | STRUK Adam | 216 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUCHOWO | M18-35 | 00:23:01 | |
8 | SOKOŁOWSKI Ryszard | 277 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M18-35 | 00:23:05 | |
9 | GUZOWSKI Denis | 54 | PRAWIE JAK HERMES | SZCZYTNO | M18-35 | 00:24:16 | |
10 | KRYSZAK Wacław | 106 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | M18-35 | 00:25:05 | |
11 | BŁASZCZYK Artur | 83 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | ZĄBKI | M36-44 | 00:26:14 | |
12 | SAMBURSKI Tomasz | 198 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SKIERNIEWICE | M18-35 | 00:26:48 | |
13 | BŁOŃSKI Roman | 14 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M18-35 | 00:26:18 | |
14 | BRZOSKOWSKI Andrzej | 16 | PLR/4KDOW/1BZ LĘBORK | LĘBORK | M18-35 | 00:26:54 | |
15 | POCHYLSKI Łukasz | 172 | 4 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGO | RADOM | M36-44 | 00:27:13 | |
16 | MURAWSKI Mariusz | 139 | ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | MIŃSK MAZOWIECKI | M36-44 | 00:27:18 | |
17 | STRUPIECHOWSKI Maciej | 217 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SIEDLCE | M18-35 | 00:28:42 | |
18 | CEJKO Dawid | 18 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M18-35 | 00:27:41 | |
19 | SIWIŃSKI Konrad | 204 | 11 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | MIODNICA | M18-35 | 00:33:18 | |
20 | KAWALEC Tomasz | 82 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | M18-35 | 00:30:44 | |
21 | BANDOSZ Radosław | 7 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SIEMIROWICE | M18-35 | 00:30:43 | |
22 | KAMIŃSKI Daniel | 76 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | OLSZTYN | M18-35 | 00:31:22 | |
23 | WAŻNY Karol | 238 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | TCZEW | M18-35 | 00:31:02 | |
24 | PIEŚKIEWICZ Mateusz | 163 | WAT WARSZAWA | TUREK | M18-35 | 00:25:03 | |
25 | PALICKI Mateusz | 156 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | WSCHOWA | M18-35 | 00:25:52 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | OSTAPOWICZ Michał | 266 | I BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ | ŁOWICZ | M18-35 | 00:25:51 | |
27 | HERMAN Arkadiusz | 59 | SŁUPSK | M45+ | 00:26:36 | ||
28 | PIONK Rafał | 166 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | MISZEWO | M36-44 | 00:27:13 | |
29 | WRYCZA Daniel | 253 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | KOŚCIERZYNA | M36-44 | 00:28:00 | |
30 | DRYWA Jakub | 33 | 7 PBOT | GDYNIA | M18-35 | 00:29:35 | |
31 | POSADZKI Paweł | 179 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SANOK | M36-44 | 00:29:14 | |
32 | RYNKIEWICZ Jedrzej | 193 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | KĘTRZYN | M18-35 | 00:29:39 | |
33 | KWIATKOWSKI Adrian | 112 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | TCZEW | M18-35 | 00:29:14 | |
34 | SIWIŃSKI Kamil | 205 | 11 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | ŻAGAŃ | M18-35 | 00:29:22 | |
35 | ZIELIŃSKI Rafał | 256 | CSWL DRAWSKO | DRAWSKO POMORSKIE | M36-44 | 00:32:54 | |
36 | WARZOCHA Jan | 237 | JW 4071 | ŻARY | M18-35 | 00:33:17 | |
37 | MOSOŃ Wiktor | 137 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | GŁOWIENKA | M45+ | 00:30:02 | |
38 | NOWAK Michał | 146 | 5 MBOT / 53 BLP | SIEDLCE | M18-35 | 00:30:57 | |
39 | CICHAŁA Damian | 24 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO | SŁUPSK | M18-35 | 00:32:21 | |
40 | GUJDA Janusz | 52 | PRZEWORSK | M45+ | 00:40:26 | ||
41 | SZMIST Szymon | 220 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SZCZEPANCOWA | M36-44 | 00:25:46 | |
42 | NOWICKI Artur | 148 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | MALCZYCE | M36-44 | 00:25:45 | |
43 | TOMASZEK Zbigniew | 228 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | USTRZYKI DOLNE | M36-44 | 00:26:38 | |
44 | WALAT Adrian | 234 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | RZESZÓW | M18-35 | 00:28:22 | |
45 | PIŁCZYŃSKI Zbigniew | 165 | SŁUPSK | M45+ | 00:28:30 | ||
46 | FILIPEK Marcin | 41 | DAS/12BZ | RADUŃ | M36-44 | 00:28:52 | |
47 | KOSZAŁKA Adam | 98 | AWL WROCŁAW | KÓRNIK | M18-35 | 00:29:13 | |
48 | ŁUCZAK Stanisław | 119 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | NOWA SARZYNA | M45+ | 00:29:55 | |
49 | DRESLER Bartosz | 31 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M18-35 | 00:29:35 | |
50 | JASNOCH Arkadiusz | 67 | PLR/4KDOW/1BZ LĘBORK | CZERSK | M18-35 | 00:29:20 | |
51 | MICHALAK Sebastian | 133 | PLR/4KDOW/1BZ LĘBORK | LĘBORK | M36-44 | 00:29:21 | |
52 | PUSZ Jakub | 184 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | KOSZALIN | M18-35 | 00:33:52 | |
53 | WRONA Robert | 252 | DAS/12BZ | CHOSZCZNO | M18-35 | 00:35:18 | |
54 | GRAJNERT Adam | 51 | PLR/4KDOW/1BZ LĘBORK | GRABOWO | M18-35 | 00:31:00 | |
55 | POMIAN Daniel | 175 | AWL WROCŁAW | ZŁOCIENIEC | M18-35 | 00:31:43 | |
56 | MENDYKA Kacper | 132 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | M18-35 | 00:32:02 | |
57 | RETKOWSKI Rafał | 188 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | TORUŃ | M18-35 | 00:32:17 | |
58 | WÓJCIK Łukasz | 251 | 10 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | TOMASZOWO | M18-35 | 00:31:45 | |
59 | NIEDZIÓŁKA Jakub | 142 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | SIEDLCE | M18-35 | 00:25:48 | |
60 | SZOPIŃSKI Tomasz | 221 | PMC | DARŁOWO | M36-44 | 00:26:35 | |
61 | KLAJNA Przemysław | 86 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | CHOJNICE | M18-35 | 00:26:33 | |
62 | ROSZKOWSKI Damian | 191 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M36-44 | 00:26:52 | |
63 | WALCZAK Maciej | 235 | QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM | POZNAŃ | M36-44 | 00:27:41 | |
64 | RZECHOWSKI Filip | 195 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | M36-44 | 00:27:44 | |
65 | WIECZERZAK Daniel | 240 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | REDA | M18-35 | 00:27:19 | |
66 | MICHNO Mariusz | 134 | PMC | BRANIEWO | M45+ | 00:27:47 | |
67 | MAŁYSA Wiesław | 128 | LUBLINIEC | M36-44 | 00:28:28 | ||
68 | MAJOR Krzysiek | 126 | AWL WROCŁAW | WARSZAWA | M18-35 | 00:28:59 | |
69 | RZĄDKOWSKI Mirosław | 194 | NIAGARAFITNES KLUB RAKONIEWICE | RAKONIEWICE | M45+ | 00:30:34 | |
70 | NIEMCZYK Michał | 144 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | KOLONIA KOTKÓW | M18-35 | 00:29:52 | |
71 | NOWAK Dawid | 145 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | TRZEBIATÓW | M18-35 | 00:32:34 | |
72 | THEIL Adrian | 227 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M18-35 | 00:32:36 | |
73 | WIŚNIEWSKI Kornel | 245 | CSWL DRAWSKO | DRAWSKO POMORSKIE | M36-44 | 00:34:59 | |
74 | MATUSZEWSKI Rafał | 131 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M45+ | 00:35:19 | |
75 | KEMPIŃSKI Łukasz | 13 | PMC | BRANIEWO | M18-35 | 00:30:05 | |
76 | ZIELONKA Dominik | 257 | 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | M18-35 | 00:30:18 | |
77 | BOROWIEC Kamil | 15 | PLR/4KDOW/1BZ LĘBORK | LUBLEWKO | M18-35 | 00:30:30 | |
78 | KASPRZYK Piotr | 81 | WAT WARSZAWA | PRZEMYŚL | M18-35 | 00:30:59 | |
79 | SAWICKI Gabor | 200 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | OLSZTYN | M18-35 | 00:30:54 | |
80 | WOJCIECHOWSKI Dariusz | 247 | KWATERY U WOJCIECHOWSKICH SWORNEGACIE | SWORNEGACIE | M45+ | 00:31:36 | |
81 | KARCZEWSKI Michał | 77 | WAT WARSZAWA | BIAŁYSTOK | M18-35 | 00:32:24 | |
82 | RAJDA Piotr | 187 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | USTRZYKI DOLNE | M45+ | 00:43:44 | |
83 | KACZYKOWSKI Mariusz | 74 | RCI-GDYNIA PUNKTY OBSERWACYJNE | WIERZCHUCINO | M36-44 | 00:28:17 | |
84 | WYSOCKI Dariusz | 255 | 7 PBOT | GDAŃSK | M18-35 | 00:32:36 | |
85 | PRĘDKI Grzegorz | 183 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M18-35 | 00:33:15 | |
86 | STACHOWSKI Mirosław | 213 | CZARNA DYWIZJA | ŻARY | M45+ | 00:33:44 | |
87 | POLISZAK Łukasz | 173 | GDYNIA | M18-35 | 00:33:52 | ||
88 | OCHOCKI Paweł | 150 | WUJEK BIEGA | KATOWICE | M45+ | 00:34:15 | |
89 | KARPIEL Maciej | 80 | 11 MBOT/ 111BLP | TUCHÓW | M36-44 | 00:35:47 | |
90 | KOSTRZEWA Karol | 96 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M18-35 | 00:36:36 | |
91 | WOŹNIAK Ryszard | 250 | STRAŻ AKADEMICKA POLITECHNIKA WARSZAWSKA | BORZYCHY | M45+ | 00:31:25 | |
92 | GWADERA Mirosław | 55 | SŁUPSK | M45+ | 00:31:44 | ||
93 | HARASZCZUK Dawid | 58 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SZCZECIN | M18-35 | 00:32:19 | |
94 | ADAMUS Mateusz | 4 | WARSZAWA | M18-35 | 00:32:15 | ||
95 | KLINGBEIN Dawid | 263 | 102 BATALION OCHRONY REDZIKOWO | SŁUPSK | M18-35 | 00:31:32 | |
96 | WILMONT Krzysztof | 243 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M18-35 | 00:28:06 | |
97 | OŻAŃSKI Tomasz | 155 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | WILKSAY | M18-35 | 00:28:25 | |
98 | WEILAND Adrian | 239 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | M36-44 | 00:34:28 | |
99 | POWARZYŃSKI Daniel | 181 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M18-35 | 00:34:38 | |
100 | GACH Andrzej | 44 | 9 DPLOT | SŁUPSK | M18-35 | 00:36:25 | |
101 | CZAJCZYŃSKI Daniel | 26 | SFORA BMK | WRZEŚNIA | M45+ | 00:38:17 | |
102 | KALKOWSKI Paweł | 75 | JW 1223 | KOSZALIN | M18-35 | 00:30:31 | |
103 | SKUMIAŁ Oskar | 208 | 7 PBOT | USTKA | M36-44 | 00:30:42 | |
104 | SKOKOWSKI Marek | 207 | 12 BBSP | SZCZECINEK | M18-35 | 00:38:54 | |
105 | STASIAK Wojciech | 280 | M45+ | 00:39:39 | |||
106 | CHILIMONIUK Leszek | 20 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | PARCZEW | M36-44 | 00:27:47 | |
107 | PIETRZAK Damian | 164 | AWL WROCŁAW | WŁOCŁAWEK | M18-35 | 00:32:58 | |
108 | DUŹNIAK Krystian | 36 | JEDNOSTKA STRZELECKA 1001 | ŁASK | M18-35 | 00:33:00 | |
109 | SOBCZAK Radosław | 279 | 73 BLP 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | M45+ | 00:34:35 | ||
110 | HARASIMOWICZ Michał | 56 | 12 BBSP | SZCZECINEK | M18-35 | 00:35:32 | |
111 | HARASIM Tomasz | 57 | JW 1872 | SŁUPSK | M18-35 | 00:36:13 | |
112 | TORZEWSKI Roman | 230 | PAMIĘCI 61PP | BONIEWO | M45+ | 00:36:20 | |
113 | KRÓL Kamil | 105 | WAT WARSZAWA | NIESŁABIN | M18-35 | 00:38:15 | |
114 | BANAŚ Michał | 6 | IPA WROCŁAW | WROCŁAW | M18-35 | 00:31:51 | |
115 | JURKOWSKI Łukasz | 71 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCU | KALISZ POMORSKI | M18-35 | 00:38:36 | |
116 | WOŹNIAK Jakub | 249 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | M18-35 | 00:40:06 | |
117 | PANOWICZ Marcin | 158 | GNIEZNO | M18-35 | 00:43:51 | ||
118 | SZWEDA Marek | 223 | KAMARKI | ZŁOTÓW | M45+ | 00:50:21 | |
119 | KĘPIŃSKI Maksymilian | 85 | 6 MBOT‚ 65 BLP | WARSZAWA | M36-44 | 00:28:37 | |
120 | SPIECHOWICZ Andrzej | 236 | KMP ZABRZE | ZABRZE | M36-44 | 00:34:05 | |
121 | ŻUBER Piotr | 261 | KOMENDA STOŁECZNA POLICJI | ZAMBRÓW | M18-35 | 00:34:27 | |
122 | SAWICZ Łukasz | 201 | NO EXCUSES TEAM | WITKOWO | M18-35 | 00:35:27 | |
123 | KOSTRZON Maciej | 97 | OCR DZIADY | PIONKI | M45+ | 00:36:41 | |
124 | PIELICH Konrad | 162 | SŁUPSK | M18-35 | 00:36:56 | ||
125 | MARCINIAK Robert | 130 | KOŁACZKOWO | M18-35 | 00:38:06 | ||
126 | SZURMIAK Kamil | 222 | WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W POZNANIU | POZNAŃ | M18-35 | 00:31:24 | |
127 | STASZAK Wojciech | 215 | KMP KOSZALIN | DARŁOWO | M18-35 | 00:29:57 | |
128 | DROŻDZYŃSKI Dawid | 32 | 7 EDS | WITKOWO | M36-44 | 00:43:53 | |
129 | SYGOCKI Konrad | 218 | 1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | WARSZAWA | M36-44 | 00:33:22 | |
130 | MAJCHRZAK Łukasz | 124 | 73 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY SŁUPSK / 7PBOT GDAŃSK | USTKA | M18-35 | 00:34:06 | |
131 | MAJCHRZAK Dariusz | 125 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | USTKA | M45+ | 00:34:07 | |
132 | JANOWSKI Damian | 65 | KMP ZABRZE | ZABRZE | M18-35 | 00:36:06 | |
133 | POLOCZEK Jakub | 174 | KMP ZABRZE | ZABRZE | M18-35 | 00:36:12 | |
134 | OSTROWSKI Robert | 153 | DAS/12BZ | SMARDZEWICE | M18-35 | 00:36:13 | |
135 | KOSTRZEWA Paweł | 95 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO | SŁUPSK | M36-44 | 00:36:15 | |
136 | KOSTRZEWA Łukasz | 94 | 8 PPLOT | SŁUPSK | M36-44 | 00:36:17 | |
137 | DARKOWSKI Rafał | 29 | LIDER WINNICA | WINNICA | M36-44 | 00:36:37 | |
138 | JUNKO Łukasz | 70 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | GIŻYCKO | M18-35 | 00:31:47 | |
139 | KOS Krystian | 93 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | KOBYLNICA | M18-35 | 00:39:15 | |
140 | KOTOWSKI Michał | 103 | KB SZURACZ | TERESPOL | M18-35 | 00:39:58 | |
141 | BIAŁAS Paweł | 10 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | GIŻYCKO | M18-35 | 00:42:29 | |
142 | PIASZCZYŃSKI Maciej | 161 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE - KOORDYNATOR KLAS MUNDUROWYCH | BIAŁY BÓR | M18-35 | 00:29:12 | |
143 | POPEK Bartosz | 177 | AWL WROCŁAW | RZESZÓW | M18-35 | 00:29:39 | |
144 | KARCZEWSKI Piotr | 78 | BEST BEASTS | KOBYLNICA | M18-35 | 00:32:45 | |
145 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 136 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | SŁUPSK | M18-35 | 00:33:17 | |
146 | GACKI Damian | 45 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | BRANIEWO | M18-35 | 00:33:22 | |
147 | PIOTROWICZ Piotr | 168 | KROSNO | M36-44 | 00:33:38 | ||
148 | DZIUDZIEL Maciej | 38 | WRONKI | M18-35 | 00:35:31 | ||
149 | CISZEWSKI Patryk | 25 | TORUŃ | M18-35 | 00:37:06 | ||
150 | TOMCZAK Dominik | 229 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA JW 4498 SIEMIROWICE | SŁUPSK | M45+ | 00:37:47 | |
151 | WŁOCH Grzegorz | 246 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | M36-44 | 00:29:31 | |
152 | TWARDOWSKI Wojciech | 232 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | RZESZÓW | M18-35 | 00:31:41 | |
153 | BIELSKI Dawid | 11 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SZCZYTNO | M36-44 | 00:30:50 | |
154 | SAKRA Piotr | 196 | JW 4393 1BKPOW | ŁÓDŹ | M18-35 | 00:33:29 | |
155 | CHMIELEWSKI Mariusz | 21 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | M36-44 | 00:33:31 | |
156 | KUDLIŃSKI Leszek | 109 | LUBLINIEC | M18-35 | 00:34:28 | ||
157 | SAMBULSKI Radosław | 197 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | GIŻYCKO | M18-35 | 00:35:32 | |
158 | BIŃCZAK Paweł | 262 | AŚ SŁUPSK | SŁUPSK | M36-44 | 00:36:20 | |
159 | LISZEWSKI Damian | 116 | WROCŁAW | M36-44 | 00:37:47 | ||
160 | NOWICKI Mateusz | 149 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | M18-35 | 00:37:54 | |
161 | DĄBKOWSKI Mariusz | 30 | PRZASNYSZ | M36-44 | 00:38:26 | ||
162 | PORADA Przemysław | 178 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | TEKLINÓW | M18-35 | 00:29:26 | |
163 | MAĆKOWIAK Marek | 123 | BRONKÓW | M18-35 | 00:30:31 | ||
164 | ROMAN Krzysztof | 190 | SFORA BMK | BOLSZEWO | M36-44 | 00:30:31 | |
165 | PŁOSKI Krzysztof | 171 | DARŁOWSKIE CHARTY | BOBOLIN | M36-44 | 00:31:48 | |
166 | OLSZAR Grzegorz | 151 | DARŁOWSKIE CHARTY/KP DARŁOWO | DARŁOWO | M36-44 | 00:31:57 | |
167 | WINIAREK Marcin | 244 | SIEDLCE | M18-35 | 00:41:56 | ||
168 | ADACH Krzysztof | 160 | SFORA BMK | GDYNIA | M18-35 | 00:33:11 | |
169 | MAKSYMOWICZ Bogumił | 127 | CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ | PRZEMYŚL | M36-44 | 00:34:02 | |
170 | NOWAK Piotr | 265 | ZAKŁAD KARNY CZARNE | CZARNE | M36-44 | 00:37:57 | |
171 | NOWAK Sebastian | 147 | NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M18-35 | 00:38:04 | |
172 | OSIŃSKI Krzysztof | 152 | CSAIU | ZAKRZEWO | M18-35 | 00:38:57 | |
173 | ZIOBRO Aleksander | 48 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCU | SŁUPSK | M36-44 | 00:39:48 | |
174 | LISOWSKI Jakub | 115 | JS 3301 | GRUDZIĄDZ | M18-35 | 00:32:50 | |
175 | DURKA Paweł | 34 | JW 4653 GL DARŁOWO | SŁUPSK | M36-44 | 00:32:51 | |
176 | KUCHTA Paweł | 108 | JW 4055 | RÓŻANKA | M18-35 | 00:36:11 | |
177 | STANKIEWICZ Szymon | 214 | TORUŃ | M18-35 | 00:37:15 | ||
178 | KUFLOWSKI Artur | 110 | CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ | GRÓJEC | M36-44 | 00:38:12 | |
179 | HRYCIÓW Paweł | 61 | JW 1223 | BIAŁOGARD | M36-44 | 00:39:26 | |
180 | JANISZEWSKI Andrzej | 64 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | WARSZAWA | M36-44 | 00:40:57 | |
181 | MAĆKOWIAK Łukasz | 122 | BRONKÓW | M36-44 | 00:28:34 | ||
182 | FIRMANTY Przemysław | 42 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | WARSZAWA | M36-44 | 00:34:39 | |
183 | RABÓW Alan | 185 | JELENIA GÓRA | M18-35 | 00:37:08 | ||
184 | NAKONIECZNY Michał | 141 | AWL WROCŁAW | SŁUPSK | M18-35 | 00:37:40 | |
185 | CZYŻYKOWSKI Łukasz | 27 | KOSZALIN | M18-35 | 00:37:58 | ||
186 | TULCZYŃSKI Marcin | 231 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | WARSZAA | M45+ | 00:39:05 | |
187 | PIRÓG Kamil | 169 | CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ | GRÓJEC | M18-35 | 00:40:56 | |
188 | ŻAŁOBA Paweł | 260 | WAT WARSZAWA | SKIERNIEWICE | M18-35 | 00:41:55 | |
189 | KAROLEWSKI Albert | 79 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | M18-35 | 00:41:55 | |
190 | SARBIEWSKI Przemysław | 199 | 102 BATALION OCHRONY BIELKOWO | BIELKOWO | M36-44 | 00:42:42 | |
191 | ŚWIĘCICKI Karol | 226 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | KIELCE | M18-35 | 00:29:24 | |
192 | KĘDRA Antoni | 84 | WROCŁAW | M18-35 | 00:30:10 | ||
193 | ELERYK Wojciech | 39 | CHOJNICE | M18-35 | 00:32:15 | ||
194 | ŁOJEK Konrad | 118 | WAT WARSZAWA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M18-35 | 00:32:48 | |
195 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 224 | JW 4115 | SOSNOWIEC | M18-35 | 00:34:33 | |
196 | WIĘCZKOWSKI Wojciech | 242 | WARSZAWA | M45+ | 00:34:34 | ||
197 | ZIMNY Paweł | 258 | OSWRIS | POZNAŃ | M18-35 | 00:39:13 | |
198 | MULAREWICZ Szymon | 138 | KRAKÓW | M18-35 | 00:40:14 | ||
199 | ŁUCZKIEWICZ Maciej | 121 | ZKS WARSZAWA | WARSZAWA | M36-44 | 00:43:43 | |
200 | SERDAK Łukasz | 202 | CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ | GRÓJEC | M18-35 | 00:40:35 | |
201 | BANASZCZYK Kacper | 5 | RADOM | M18-35 | 00:41:10 | ||
202 | GARBACZ Michał | 46 | LANCET | DĄBROWA GÓRNICZA | M18-35 | 00:45:43 | |
203 | KOBIEROWSKI Kamil | 88 | BYTÓW | M18-35 | 00:47:14 | ||
204 | RUTKOWSKI Patryk | 192 | SŁUPSK | M18-35 | 00:47:14 | ||
205 | WOŁOSIK Dominik | 248 | ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKU | BIAŁYSTOK | M18-35 | 00:32:43 | |
206 | GUZA Adam | 53 | 62 BLP | RADOM | M18-35 | 00:38:22 | |
207 | KOT Daniel | 99 | KOT TEAM | SŁUPSK | M45+ | 00:38:22 | |
208 | DZIEMIAN Maciej | 37 | ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKU | BIAŁYSTOK | M18-35 | 00:38:24 | |
209 | KONOPKA Leszek | 92 | 33 BLTR | WRZEŚNIA | M18-35 | 00:39:54 | |
210 | GŁOWACKI Kamil | 47 | AWL WROCŁAW | WOLA MOSZCZENICKA | M18-35 | 00:32:20 | |
211 | DANILCZUK Łukasz | 28 | ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKU | BIAŁYSTOK | M18-35 | 00:32:43 | |
212 | GRABOWSKI Rafał | 50 | ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W BIAŁYMSTOKU | BIAŁYSTOK | M18-35 | 00:35:38 | |
213 | JEŻYNA Bartosz | 69 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | KARLINO | M18-35 | 00:37:46 | |
214 | FIJAŁKOWSKI Tomasz | 40 | 11 MBOT | KRAKÓW | M36-44 | 00:38:06 | |
215 | WIECZOREK Arkadiusz | 241 | LANCET | SOSNOWIEC | M36-44 | 00:38:19 | |
216 | POSŁUSZNY Paweł | 180 | AWF WROCŁAW | WROCŁAW | M36-44 | 00:36:17 |
Znaleziono 216 wynik(ów)