Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 270 |
Wystartowało : | 245 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELO Artur | 1 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M36-44 | 00:22:04 | |
2 | NOWICKI Artur | 148 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | MALCZYCE | M36-44 | 00:25:45 | |
3 | SZMIST Szymon | 220 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SZCZEPANCOWA | M36-44 | 00:25:46 | |
4 | BŁASZCZYK Artur | 83 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | ZĄBKI | M36-44 | 00:26:14 | |
5 | SZOPIŃSKI Tomasz | 221 | PMC | DARŁOWO | M36-44 | 00:26:35 | |
6 | TOMASZEK Zbigniew | 228 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | USTRZYKI DOLNE | M36-44 | 00:26:38 | |
7 | ROSZKOWSKI Damian | 191 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M36-44 | 00:26:52 | |
8 | POCHYLSKI Łukasz | 172 | 4 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGO | RADOM | M36-44 | 00:27:13 | |
9 | PIONK Rafał | 166 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | MISZEWO | M36-44 | 00:27:13 | |
10 | MURAWSKI Mariusz | 139 | ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | MIŃSK MAZOWIECKI | M36-44 | 00:27:18 | |
11 | WALCZAK Maciej | 235 | QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM | POZNAŃ | M36-44 | 00:27:41 | |
12 | RZECHOWSKI Filip | 195 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | M36-44 | 00:27:44 | |
13 | CHILIMONIUK Leszek | 20 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | PARCZEW | M36-44 | 00:27:47 | |
14 | WRYCZA Daniel | 253 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | KOŚCIERZYNA | M36-44 | 00:28:00 | |
15 | KACZYKOWSKI Mariusz | 74 | RCI-GDYNIA PUNKTY OBSERWACYJNE | WIERZCHUCINO | M36-44 | 00:28:17 | |
16 | MAŁYSA Wiesław | 128 | LUBLINIEC | M36-44 | 00:28:28 | ||
17 | MAĆKOWIAK Łukasz | 122 | BRONKÓW | M36-44 | 00:28:34 | ||
18 | KĘPIŃSKI Maksymilian | 85 | 6 MBOT‚ 65 BLP | WARSZAWA | M36-44 | 00:28:37 | |
19 | FILIPEK Marcin | 41 | DAS/12BZ | RADUŃ | M36-44 | 00:28:52 | |
20 | POSADZKI Paweł | 179 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SANOK | M36-44 | 00:29:14 | |
21 | MICHALAK Sebastian | 133 | PLR/4KDOW/1BZ LĘBORK | LĘBORK | M36-44 | 00:29:21 | |
22 | WŁOCH Grzegorz | 246 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | M36-44 | 00:29:31 | |
23 | KOBIEROWSKI Sławomir | 87 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M36-44 | 00:30:20 | |
24 | ŻAL Przemysław | 259 | JW 4115 | OŚWIĘCIM | M36-44 | 00:30:23 | |
25 | PANEK Ireneusz | 157 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | ŻORUCHOWO | M36-44 | 00:30:23 | |
26 | ROMAN Krzysztof | 190 | SFORA BMK | BOLSZEWO | M36-44 | 00:30:31 | |
27 | SKUMIAŁ Oskar | 208 | 7 PBOT | USTKA | M36-44 | 00:30:42 | |
28 | BIELSKI Dawid | 11 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SZCZYTNO | M36-44 | 00:30:50 | |
29 | SIWIŃSKI Łukasz | 206 | 11 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | ŻAGAŃ | M36-44 | 00:31:40 | |
30 | PŁOSKI Krzysztof | 171 | DARŁOWSKIE CHARTY | BOBOLIN | M36-44 | 00:31:48 | |
31 | OLSZAR Grzegorz | 151 | DARŁOWSKIE CHARTY/KP DARŁOWO | DARŁOWO | M36-44 | 00:31:57 | |
32 | DURKA Paweł | 34 | JW 4653 GL DARŁOWO | SŁUPSK | M36-44 | 00:32:51 | |
33 | ZIELIŃSKI Rafał | 256 | CSWL DRAWSKO | DRAWSKO POMORSKIE | M36-44 | 00:32:54 | |
34 | SYGOCKI Konrad | 218 | 1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | WARSZAWA | M36-44 | 00:33:22 | |
35 | CHMIELEWSKI Mariusz | 21 | WAT WARSZAWA | WARSZAWA | M36-44 | 00:33:31 | |
36 | PIOTROWICZ Piotr | 168 | KROSNO | M36-44 | 00:33:38 | ||
37 | MAKSYMOWICZ Bogumił | 127 | CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ | PRZEMYŚL | M36-44 | 00:34:02 | |
38 | SPIECHOWICZ Andrzej | 236 | KMP ZABRZE | ZABRZE | M36-44 | 00:34:05 | |
39 | WEILAND Adrian | 239 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | M36-44 | 00:34:28 | |
40 | FIRMANTY Przemysław | 42 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | WARSZAWA | M36-44 | 00:34:39 | |
41 | WIŚNIEWSKI Kornel | 245 | CSWL DRAWSKO | DRAWSKO POMORSKIE | M36-44 | 00:34:59 | |
42 | KARPIEL Maciej | 80 | 11 MBOT/ 111BLP | TUCHÓW | M36-44 | 00:35:47 | |
43 | KOSTRZEWA Paweł | 95 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO | SŁUPSK | M36-44 | 00:36:15 | |
44 | KOSTRZEWA Łukasz | 94 | 8 PPLOT | SŁUPSK | M36-44 | 00:36:17 | |
45 | POSŁUSZNY Paweł | 180 | AWF WROCŁAW | WROCŁAW | M36-44 | 00:36:17 | |
46 | BIŃCZAK Paweł | 262 | AŚ SŁUPSK | SŁUPSK | M36-44 | 00:36:20 | |
47 | DARKOWSKI Rafał | 29 | LIDER WINNICA | WINNICA | M36-44 | 00:36:37 | |
48 | LISZEWSKI Damian | 116 | WROCŁAW | M36-44 | 00:37:47 | ||
49 | NOWAK Piotr | 265 | ZAKŁAD KARNY CZARNE | CZARNE | M36-44 | 00:37:57 | |
50 | FIJAŁKOWSKI Tomasz | 40 | 11 MBOT | KRAKÓW | M36-44 | 00:38:06 | |
51 | KUFLOWSKI Artur | 110 | CENTRUM ROZPOZNANIA I WSPARCIA WALKI RADIOELEKTRONICZNEJ | GRÓJEC | M36-44 | 00:38:12 | |
52 | WIECZOREK Arkadiusz | 241 | LANCET | SOSNOWIEC | M36-44 | 00:38:19 | |
53 | DĄBKOWSKI Mariusz | 30 | PRZASNYSZ | M36-44 | 00:38:26 | ||
54 | HRYCIÓW Paweł | 61 | JW 1223 | BIAŁOGARD | M36-44 | 00:39:26 | |
55 | ZIOBRO Aleksander | 48 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W ZŁOCIEŃCU | SŁUPSK | M36-44 | 00:39:48 | |
56 | JANISZEWSKI Andrzej | 64 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | WARSZAWA | M36-44 | 00:40:57 | |
57 | SARBIEWSKI Przemysław | 199 | 102 BATALION OCHRONY BIELKOWO | BIELKOWO | M36-44 | 00:42:42 | |
58 | ŁUCZKIEWICZ Maciej | 121 | ZKS WARSZAWA | WARSZAWA | M36-44 | 00:43:43 | |
59 | DROŻDZYŃSKI Dawid | 32 | 7 EDS | WITKOWO | M36-44 | 00:43:53 |
Znaleziono 59 wynik(ów)