Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 270 |
Wystartowało : | 245 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HERMAN Arkadiusz | 59 | SŁUPSK | M45+ | 00:26:36 | ||
2 | MICHNO Mariusz | 134 | PMC | BRANIEWO | M45+ | 00:27:47 | |
3 | PIŁCZYŃSKI Zbigniew | 165 | SŁUPSK | M45+ | 00:28:30 | ||
4 | ŁUCZAK Stanisław | 119 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | NOWA SARZYNA | M45+ | 00:29:55 | |
5 | MOSOŃ Wiktor | 137 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | GŁOWIENKA | M45+ | 00:30:02 | |
6 | RZĄDKOWSKI Mirosław | 194 | NIAGARAFITNES KLUB RAKONIEWICE | RAKONIEWICE | M45+ | 00:30:34 | |
7 | WOŹNIAK Ryszard | 250 | STRAŻ AKADEMICKA POLITECHNIKA WARSZAWSKA | BORZYCHY | M45+ | 00:31:25 | |
8 | WOJCIECHOWSKI Dariusz | 247 | KWATERY U WOJCIECHOWSKICH SWORNEGACIE | SWORNEGACIE | M45+ | 00:31:36 | |
9 | GWADERA Mirosław | 55 | SŁUPSK | M45+ | 00:31:44 | ||
10 | STACHOWSKI Mirosław | 213 | CZARNA DYWIZJA | ŻARY | M45+ | 00:33:44 | |
11 | MAJCHRZAK Dariusz | 125 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | USTKA | M45+ | 00:34:07 | |
12 | OCHOCKI Paweł | 150 | WUJEK BIEGA | KATOWICE | M45+ | 00:34:15 | |
13 | WIĘCZKOWSKI Wojciech | 242 | WARSZAWA | M45+ | 00:34:34 | ||
14 | SOBCZAK Radosław | 279 | 73 BLP 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | M45+ | 00:34:35 | ||
15 | MATUSZEWSKI Rafał | 131 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK | SŁUPSK | M45+ | 00:35:19 | |
16 | TORZEWSKI Roman | 230 | PAMIĘCI 61PP | BONIEWO | M45+ | 00:36:20 | |
17 | KOSTRZON Maciej | 97 | OCR DZIADY | PIONKI | M45+ | 00:36:41 | |
18 | TOMCZAK Dominik | 229 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA JW 4498 SIEMIROWICE | SŁUPSK | M45+ | 00:37:47 | |
19 | CZAJCZYŃSKI Daniel | 26 | SFORA BMK | WRZEŚNIA | M45+ | 00:38:17 | |
20 | KOT Daniel | 99 | KOT TEAM | SŁUPSK | M45+ | 00:38:22 | |
21 | TULCZYŃSKI Marcin | 231 | CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE | WARSZAA | M45+ | 00:39:05 | |
22 | STASIAK Wojciech | 280 | M45+ | 00:39:39 | |||
23 | GUJDA Janusz | 52 | PRZEWORSK | M45+ | 00:40:26 | ||
24 | RAJDA Piotr | 187 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | USTRZYKI DOLNE | M45+ | 00:43:44 | |
25 | SZWEDA Marek | 223 | KAMARKI | ZŁOTÓW | M45+ | 00:50:21 |
Znaleziono 25 wynik(ów)