6 ĆWIERĆMARATON KOMANDOSA - KATEGORIA SPORTOWA (BEZ MUNDURU) - 10.55 KM

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
10.55 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5.1km
Czas
netto
10.55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BURZYŃSKI Aleksander 283BEST BEASTSSŁUPSKM40-491M 100:20:5000:40:42.60 3:5115.6
2RUDNIK Krzysztof 320BEST BEASTSKRĘPA SŁUPSKAM40-492M 200:21:0400:42:21.00+00:01:384:0014.9
3MUSIAŁ Łukasz 311RUNNERS SŁOŃSKSŁOŃSKM18-391M 300:21:5500:43:39.20+00:02:564:0814.5
4DUDA Grzegorz 288BEST BEASTSBUKÓWKAM40-493M 400:22:5100:45:37.05+00:04:544:1913.9
5PICK Tomasz 316SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM50-591M 500:23:3300:46:20.55+00:05:374:2313.7
6HAŁUN Łukasz 29315 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOM18-392M 600:24:0500:47:50.25+00:07:074:3213.2
7CZERCHAWSKI Janusz 285SIEMIANICEM50-592M 700:25:0100:47:55.55+00:07:124:3213.2
8MAZUR Emiliusz 308PEDZACY OGRDARŁOWOM40-494M 800:25:2900:50:23.25+00:09:404:4612.6
9KIEŁCZYŃSKI Dawid 299TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM18-393M 900:26:2700:51:15.50+00:10:324:5112.3
10GAWEŁ Zbigniew 292POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM60+1M 1000:26:3800:51:44.65+00:11:024:5412.2
11WIELGAT Łukasz 333KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM18-394M 1100:26:4500:51:56.20+00:11:134:5512.2
12PĘKAŁA Piotr 313SP MANOWOKOSZALINM40-495M 1200:27:1400:51:59.30+00:11:164:5512.2
13RADOMSKI Heronim 318MEG&HIRO CREWCZARNEM50-593M 1300:26:1200:52:06.20+00:11:234:5612.1
14TRZEBIATOWSKA Kinga 329ŁUPAWAK18-391K 100:26:2600:52:18.25+00:11:354:5712.1
15KORYZNA Kamil 301135.SŁUPSKM18-395M 1400:26:4900:54:20.15+00:13:375:0911.7
16FIGURSKI Andrzej 289USTKAM50-594M 1500:27:3700:55:00.60+00:14:185:1211.5
17ROCŁAWSKI Grzegorz 319BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIKOBYLNICAM18-396M 1600:27:5400:55:22.95+00:14:405:1411.4
18CZERWIŃSKI Szczęsny 286BIAŁOGARDM40-496M 1700:27:5900:55:29.75+00:14:475:1511.4
19JAROS Adam 294SŁUPSKM40-497M 1800:28:4300:55:46.70+00:15:045:1711.3
20KWAŚNIAK Zdzisław 305SŁUPSKSŁUPSKM60+2M 1900:28:3700:56:22.85+00:15:405:2011.2
21MAŁECKI Tomasz 321VACU ACTIV GYMKOBYLNICAM40-498M 2000:29:3200:57:19.60+00:16:375:2611
22KARAŚ Radosław 298NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM18-397M 2100:28:1700:57:22.05+00:16:395:2611
23USTJANOWSKA Katarzyna 330BIAŁAK18-392K 200:29:1000:57:38.00+00:16:555:2711
24NOWACKI Zbigniew 312BOLESŁAWICEM50-595M 2200:28:5700:57:57.05+00:17:145:2910.9
25BORDUN Barbara 281MIASTKOK18-393K 300:29:5300:58:51.40+00:18:085:3410.8
26PIASZCZYŃSKA Magdalena 315MEG&HIRO CREWBIAŁY BÓRK18-394K 400:29:5300:58:51.65+00:18:095:3410.8
27PRZEWROCKI Andrzej 317USB USTKAUSTKAM18-398M 2300:28:2500:59:36.90+00:18:545:3910.6
28SZYSZKOWSKI Tomasz 328FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM18-399M 2400:30:3300:59:48.35+00:19:055:4010.6
29KRZACZKOWSKI Lech 303MIELNOM50-596M 2500:29:2501:00:27.40+00:19:445:4310.5
30KRAWIEC Dariusz 3027 BOWSŁUPSKM18-3910M 2600:30:2701:01:47.15+00:21:045:5110.2
31KANIA Brajan 297-/AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKUSŁUPSKM18-3911M 2700:30:4701:02:42.65+00:22:005:5610.1
32MONIUSZKO Iwona 310SŁUPSKK18-395K 500:31:2801:02:57.75+00:22:155:5810.1
33KUBÓW Paweł 3047 BOWSŁUPSKM40-499M 2800:31:2701:04:09.20+00:23:266:049.9
34FOLMER Weronika 290AWFIS GDAŃSKGRUDZIĄDZK18-396K 600:32:5901:04:38.65+00:23:566:079.8
35SYCHLA Mateusz 326VACU ACTIV GYMŁOSINOM18-3912M 2900:32:0501:05:01.10+00:24:186:099.7
36RYGAS Marta 322PKB KMP KALISZKALISZK18-397K 700:34:0601:06:52.95+00:26:106:209.5
37KOCIOŁEK Robert 300SŁUPSKM50-597M 3000:33:1101:07:56.50+00:27:136:269.3
38MARCZAK Małgorzata 307MARCZAK BIEGAŻELKOWOK60+1K 800:33:2801:08:54.00+00:28:116:319.2
39SYCHLA Monika 327ŁOSINOK18-398K 900:35:1601:10:04.35+00:29:216:389
40KAŁUZIŃSKA Katarzyna 296VACU ACTIV GYMSŁUPSKK18-399K 1000:35:1301:10:05.10+00:29:226:389
41MICHALAK-MAŁECKA Anna 309VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK40-491K 1100:35:1301:10:05.60+00:29:236:389
42FRUBA Karina 291STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK18-3910K 1200:35:5401:12:40.00+00:31:576:538.7
43BUDZYŃSKA Elżbieta 282SŁUPSKK50-591K 1300:39:0501:19:07.85+00:38:257:308
Znaleziono 43 wynik(ów)