Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum", Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 49 |
Wystartowało : | 43 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 43 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BURZYŃSKI Aleksander | 283 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M40-49 | 00:20:50 | |
2 | RUDNIK Krzysztof | 320 | BEST BEASTS | KRĘPA SŁUPSKA | M40-49 | 00:21:04 | |
3 | MUSIAŁ Łukasz | 311 | RUNNERS SŁOŃSK | SŁOŃSK | M18-39 | 00:21:55 | |
4 | DUDA Grzegorz | 288 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 00:22:51 | |
5 | PICK Tomasz | 316 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:23:33 | |
6 | HAŁUN Łukasz | 293 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | GIŻYCKO | M18-39 | 00:24:05 | |
7 | CZERCHAWSKI Janusz | 285 | SIEMIANICE | M50-59 | 00:25:01 | ||
8 | MAZUR Emiliusz | 308 | PEDZACY OGR | DARŁOWO | M40-49 | 00:25:29 | |
9 | RADOMSKI Heronim | 318 | MEG&HIRO CREW | CZARNE | M50-59 | 00:26:12 | |
10 | KIEŁCZYŃSKI Dawid | 299 | TEAM DAVE BUKÓWKA | BUKÓWKA | M18-39 | 00:26:27 | |
11 | GAWEŁ Zbigniew | 292 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | M60+ | 00:26:38 | |
12 | WIELGAT Łukasz | 333 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M18-39 | 00:26:45 | |
13 | KORYZNA Kamil | 301 | 135. | SŁUPSK | M18-39 | 00:26:49 | |
14 | PĘKAŁA Piotr | 313 | SP MANOWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:27:14 | |
15 | FIGURSKI Andrzej | 289 | USTKA | M50-59 | 00:27:37 | ||
16 | ROCŁAWSKI Grzegorz | 319 | BIEGAJĄCE GASTRO DZIKI | KOBYLNICA | M18-39 | 00:27:54 | |
17 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 286 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:27:59 | ||
18 | KARAŚ Radosław | 298 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M18-39 | 00:28:17 | |
19 | PRZEWROCKI Andrzej | 317 | USB USTKA | USTKA | M18-39 | 00:28:25 | |
20 | KWAŚNIAK Zdzisław | 305 | SŁUPSK | SŁUPSK | M60+ | 00:28:37 | |
21 | JAROS Adam | 294 | SŁUPSK | M40-49 | 00:28:43 | ||
22 | NOWACKI Zbigniew | 312 | BOLESŁAWICE | M50-59 | 00:28:57 | ||
23 | KRZACZKOWSKI Lech | 303 | MIELNO | M50-59 | 00:29:25 | ||
24 | MAŁECKI Tomasz | 321 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | M40-49 | 00:29:32 | |
25 | KRAWIEC Dariusz | 302 | 7 BOW | SŁUPSK | M18-39 | 00:30:27 | |
26 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 328 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M18-39 | 00:30:33 | |
27 | KANIA Brajan | 297 | -/AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU | SŁUPSK | M18-39 | 00:30:47 | |
28 | KUBÓW Paweł | 304 | 7 BOW | SŁUPSK | M40-49 | 00:31:27 | |
29 | SYCHLA Mateusz | 326 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | M18-39 | 00:32:05 | |
30 | KOCIOŁEK Robert | 300 | SŁUPSK | M50-59 | 00:33:11 |
Znaleziono 30 wynik(ów)