6 MARSZ NORDIC WALKING O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Płotówko
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
57
Wystartowało:
52
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
7.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOPCZEWSKI Dariusz 167ELITE TEAMKOSZALINM-Open1M 100:56:12.44 7:128.3
2RĘBOWSKI Tomasz 181ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM-Open2M 200:56:42.65+00:00:307:168.3
3JASIŁEK Przemysław 159RADAWNICAM-Open3M 300:56:45.36+00:00:327:168.2
4OLEJNICZAK Piotr 176FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM-Open4M 400:57:14.21+00:01:017:208.2
5KASPERSKI Dariusz 163BYDLINOM-Open5M 501:00:31.60+00:04:197:457.7
6MROZICKI Andrzej 174SZCZECINECKI KLUB MORSÓWSZCZECINEKM-Open6M 601:00:49.61+00:04:377:477.7
7KOMAR Beata 166FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK-Open1K 101:01:08.73+00:04:567:507.7
8LITEWSKA Joanna 171JUSZKOWOK-Open2K 201:01:59.75+00:05:477:567.5
9KREFFT Barbara 168PARCHOWOK-Open3K 301:02:18.39+00:06:057:597.5
10ZIELIŃSKA Jolanta 196GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-Open4K 401:02:34.25+00:06:218:017.5
11WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 194DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open5K 501:03:46.29+00:07:338:107.3
12ŁĘCKI Jan 172ELITE TEAMGDYNIAM-Open7M 701:05:07.81+00:08:558:217.2
13TOWARNICKA Izabela 191DAMROKIK-Open6K 601:05:18.24+00:09:058:227.2
14BARCHANOWSKI Andrzej 142SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELSŁUPSKM-Open8M 801:06:35.26+00:10:228:327
15TYPA Aneta 193MĄDRZECHOWOK-Open7K 701:07:02.55+00:10:508:357
16BARNIAK Ewa 143BORZYTUCHOMK-Open8K 801:07:35.15+00:11:228:396.9
17RĘBOWSKI Mateusz 182ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM-Open9M 901:07:55.77+00:11:438:426.9
18BADZIĄG Waldemar 141ELITE TEAMSŁUPSKM-Open10M 1001:08:04.23+00:11:518:436.9
19GAWRON Piotr 157K.B. GOCH BYTÓWBYTÓWM-Open11M 1101:08:15.16+00:12:028:456.9
20JERECZEK Barbara 162BORZYTUCHOMK-Open9K 901:08:21.62+00:12:098:456.8
21DYKS Krzysztof 153MĄDRZECHOWOM-Open12M 1201:09:23.79+00:13:118:536.7
22BOJDA Danuta 147NAPALONE DZIKIKĘDZIERZYN-KOŹLEK-Open10K 1001:09:28.21+00:13:158:546.7
23KLOSKA Kazimierz 165BYTÓWM-Open13M 1301:09:45.51+00:13:338:566.7
24DYKS Danuta 152MĄDRZECHOWOK-Open11K 1101:09:51.35+00:13:388:576.7
25OLEJNICZAK Dorota 175FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK-Open12K 1201:09:54.02+00:13:418:576.7
26BOJDA Bogusław 146NAPALONE DZIKIKĘDZIERZYN-KOŹLEM-Open14M 1401:10:36.20+00:14:239:036.6
27JERECZEK Grażyna 161KAJAKI MŁYNRZEPNICAK-Open13K 1301:10:52.32+00:14:399:056.6
28LIPIŃSKA Zofia 170LIPUSZK-Open14K 1401:10:58.38+00:14:459:056.6
29RZEPECKI Sławomir 184SWMAKÓW MAZOWIECKIM-Open15M 1501:11:07.29+00:14:549:076.6
30BORZYSZKOWSKA Barbara 149BOROWAPŁOTOWOK-Open15K 1501:11:30.00+00:15:179:106.5
31BURLIŃSKA Anna 151ACTIVE FAMILY PASŁĘKBYTÓWK-Open16K 1601:11:44.61+00:15:329:116.5
32MOHR Ryszard 82BYTÓWM-Open16M 1601:12:04.47+00:15:529:146.5
33ROKOSZ Robert 183STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDYNIAM-Open17M 1701:12:28.22+00:16:159:176.5
34STACHYRA Alfred 185GBY 1943BYTÓWM-Open18M 1801:12:47.49+00:16:359:206.4
35KIERBIC Robert 164SZALONE ŁOSIE TEAMBYTÓWM-Open19M 1901:13:11.58+00:16:599:236.4
36STERANKA Katarzyna 186BORZYTUCHOMK-Open17K 1701:13:49.80+00:17:379:276.3
37BŁASZKOWSKA Ewa 145BORZYTUCHOMK-Open18K 1801:13:51.70+00:17:399:286.3
38JERECZEK Władysław 160KAJAKI MŁYNRZEPNICAM-Open20M 2001:14:41.33+00:18:289:346.3
39GRUSZA Henryk 158ŚWIDWINM-Open21M 2101:14:53.44+00:18:419:366.2
40BRYCH-GRUSZA Renata 150ŚWIDWINK-Open19K 1901:14:54.92+00:18:429:366.2
41BORZYSKOWSKI Franciszek 148BYTÓWM-Open22M 2201:14:56.71+00:18:449:366.2
42BETLEJEWSKA-KUCHCZYŃSKA Beata 144IDĘ BO MUSZĘBYDGOSZCZK-Open20K 2001:15:19.72+00:19:079:396.2
43KULCZYCKI Jan 169GDAŃSKM-Open23M 2301:19:15.28+00:23:0210:095.9
44RĘBOWSKA Agnieszka 180ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK-Open21K 2101:19:23.02+00:23:1010:105.9
45WOŁKOWSKA Dorota 195MALBORKK-Open22K 2201:20:04.39+00:23:5110:165.8
46MĄDRY Dorota 173STUDZIENICEK-Open23K 2301:20:05.91+00:23:5310:165.8
47OLEJNICZAK Dominika 177FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK-Open24K 2401:20:51.79+00:24:3910:225.8
48PUSTKOWSKA Ewelina 179MALBORKK-Open25K 2501:20:56.47+00:24:4410:225.8
49SZAREK Henryk 187PRĄDZONKAM-Open24M 2401:20:57.22+00:24:4410:225.8
50DZIEDZIC Daria 154BYTÓWK-Open26K 2601:24:32.22+00:28:1910:505.5
51DZIEDZIC Patrycja 156UDORPIEK-Open27K 2701:25:23.34+00:29:1010:565.5
52DZIEDZIC Iwona 155UDORPIEK-Open28K 2801:25:26.06+00:29:1310:575.5
Znaleziono 52 wynik(ów)