7 EDYCJA MARATONU ROWEROWEGO POMORZA ŚRODKOWEGO

Organizator:
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, Urząd Miasta w Kępicach, Nadleśnictwem Warcino, Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, OSP Korzybie, OSP Kępice, OSP Warcino.
Data:
2020-08-22
Miejsce:
Korzybie
Dystans:
34 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
39
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open-Profi | M-Open-Profi | K-Open-Amator | M-Open-Amator | Fit Challenge | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7+ | M-7+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1MARZEC Tomasz 20TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-3
2ŻYWICKI Paweł 49BYTÓWM-3
3LATAŃSKI Radosław 17TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKKUSICEM-4
4WANTA Łukasz 44DRUTEXBYTÓWM-3
5ARCIMOWICZ Piotr 1AZS POLITECHNIKA GDAŃSKAUSTKAM-2
6POKŁADOWSKI Damian 30BYTÓWM-3
7DARGAS Adam 3MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-5
8SEWASTIANOW Jacek 36TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁAWNOM-4
9JARZĄBEK Tomasz 10EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMGÓRKIM-5
10KARPIŃSKI Marcin 13MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-4
11PIETRZYK Michał 26TEAM GADTYCHOWOM-4
12GORTAT Bogumił 8NORDA ACTIVE TEAMKOBYLNICAM-4
13MICHOŃSKI Paweł 22TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-2
14TOMASZEWSKI Tomasz 42TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-3
15LELUKIEWICZ Rafał 19TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-3
16LECIEJEWSKI Mateusz 18CZŁUCHÓWM-2
17RECA Elżbieta 33MLKS BASZTA BYTÓWMĄDRZECHOWOK-4
18SROKA Tomasz 39DZIKIKOSZALINM-5
19MYSZKOWSKI Piotr 25MLKS BASZTA BYTÓWBORZYTUCHOMM-5
20SKONECZNY Kacper 37MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-1
21TREDER Marian 43TEAM TREDERŁOSINOM-5
22GAJEWSKI Marcin 7GRUDZIĄDZM-3
23JOŃCZYK Krzysztof 11TEAM GADSŁAWNOM-4
24RYBARCZYK Maciej 34BYTÓWM-4
25RYBARCZYK Urszula 35MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWK-1
26STRZELECKI Zbigniew 40KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-6
27PIETRZYK Mateusz 28SIANÓWM-2
28ZMARZŁY Tomasz 48SŁUPSKSŁUPSKM-4
29DREWNIAK Artur 4KIELNOM-4
30GAJEK Artur 6KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4
31WIECZOREK Jacek 45SŁAWNOM-4
32ZIELONKA Tadeusz 47PARCHOWOM-5
33SZAJKOWSKI Tomasz 41TCZEWM-6
34JUSZCZAK Krzysztof 12KOSZALINM-6
35MELOCH Arleta 21GRUDZIĄDZK-4
36KOBIEROWSKI Sergiusz 14MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-1
37MISZKER Marek 24ARBET TEAMROSNOWOM-4
38DZEDZEJ Marcin 5KATOWICEM-3
39ITROWSKA Agnieszka 9KĘPICEK-2
Znaleziono 39 wynik(ów)