7 EDYCJA MARATONU ROWEROWEGO POMORZA ŚRODKOWEGO

Organizator:
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, Urząd Miasta w Kępicach, Nadleśnictwem Warcino, Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, OSP Korzybie, OSP Kępice, OSP Warcino.
Data:
2020-08-22
Miejsce:
Korzybie
Dystans:
34 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
39
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open-Profi | M-Open-Profi | K-Open-Amator | M-Open-Amator | Fit Challenge | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7+ | M-7+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WANTA Łukasz 44DRUTEXBYTÓWM-33M 401:05:32.59 1:5531,1
2POKŁADOWSKI Damian 30BYTÓWM-34M 601:05:33.35+00:00:001:5531,1
3DARGAS Adam 3MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-51M 701:05:33.39+00:00:001:5531,1
4PIETRZYK Michał 26TEAM GADTYCHOWOM-44M 1101:10:30.59+00:04:572:0428,9
5MICHOŃSKI Paweł 22TOYOTA KAWISBIKE MTB TEAM SŁUPSKSŁUPSKM-22M 1301:12:03.96+00:06:312:0728,3
6LECIEJEWSKI Mateusz 18CZŁUCHÓWM-23M 1601:14:25.54+00:08:522:1127,4
7SROKA Tomasz 39DZIKIKOSZALINM-53M 1801:16:00.63+00:10:282:1426,8
8MYSZKOWSKI Piotr 25MLKS BASZTA BYTÓWBORZYTUCHOMM-54M 1901:16:14.76+00:10:422:1426,8
9TREDER Marian 43TEAM TREDERŁOSINOM-55M 2001:19:11.80+00:13:392:1925,8
10GAJEWSKI Marcin 7GRUDZIĄDZM-37M 2101:20:44.18+00:15:112:2225,3
11JOŃCZYK Krzysztof 11TEAM GADSŁAWNOM-46M 2201:21:17.82+00:15:452:2325,1
12RYBARCZYK Maciej 34BYTÓWM-47M 2301:21:43.40+00:16:102:2425,0
13STRZELECKI Zbigniew 40KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-61M 2401:22:52.64+00:17:202:2624,6
14PIETRZYK Mateusz 28SIANÓWM-24M 2501:23:14.80+00:17:422:2624,5
15ZMARZŁY Tomasz 48SŁUPSKSŁUPSKM-48M 2601:24:26.36+00:18:532:2924,2
16DREWNIAK Artur 4KIELNOM-49M 2701:29:03.06+00:23:302:3722,9
17GAJEK Artur 6KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-410M 2801:29:05.23+00:23:322:3722,9
18ZIELONKA Tadeusz 47PARCHOWOM-56M 2901:30:59.24+00:25:262:4022,4
19WIECZOREK Jacek 45SŁAWNOM-411M 3001:31:06.91+00:25:342:4022,4
20SZAJKOWSKI Tomasz 41TCZEWM-62M 3101:32:23.75+00:26:512:4322,1
21JUSZCZAK Krzysztof 12KOSZALINM-63M 3201:35:48.56+00:30:152:4921,3
22KOBIEROWSKI Sergiusz 14MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-12M 3301:37:10.98+00:31:382:5121,0
23MISZKER Marek 24ARBET TEAMROSNOWOM-412M 3401:42:11.25+00:36:383:0020,0
24DZEDZEJ Marcin 5KATOWICEM-38M 3501:51:17.95+00:45:453:1618,3
Znaleziono 24 wynik(ów)