Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" |
Data : | 2023-01-28 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10.55 km |
Zgłoszonych : | 405 |
Wystartowało : | 365 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 364 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RACZYŃSKA Anna | 284 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SŁUPSK 2 | SŁUPSK | Drużyna | 00:00:01 | |
2 | BIAŁEK Beata | 14 | OSP KRZYWIN | ŻARCZYN | Drużyna | 00:00:03 | |
3 | KOWALSKA Agnieszka | 142 | KOMANDOSI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Drużyna | 00:00:03 | |
4 | WOJTASZKO Justyna | 374 | 37 DROP | SOCHACZEW | Drużyna | 00:00:03 | |
5 | BOGUSZ Żaneta | 26 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | ŁOMŻA | Drużyna | 00:00:04 | |
6 | RYGUŁA Anna | 299 | 13 ŚBOT | OPOLE | Drużyna | 00:00:04 | |
7 | JAKUBCZAK Aleksandra | 98 | 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | ZAMOŚĆ | Drużyna | 00:00:05 | |
8 | OGORZAŁEK Anna | 227 | 11MBOT | KRAKÓW | Drużyna | 00:00:05 | |
9 | RUTKOWSKA Michaela | 296 | 4W-MBOT | OLSZTYN | Drużyna | 00:00:05 | |
10 | RESZKA Olga | 288 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | PUŁAWY | Drużyna | 00:00:08 | |
11 | JEŻ Agnieszka | 108 | KMP CZĘSTOCHOWA | LELÓW | Drużyna | 00:00:09 | |
12 | KOWALSKA Natalia | 144 | 7 PBOT | GDAŃSK | Drużyna | 00:00:09 | |
13 | HABRAT Barbara | 90 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | KROSNO | Drużyna | 00:00:09 | |
14 | SOBOCIŃSKA-WITOWSKA Anna | 314 | CRIWWRE | SIERAKOWICE | Drużyna | 00:00:09 | |
15 | DANIELEWICZ Daria | 54 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GNIEWKOWO | Drużyna | 00:00:10 | |
16 | KMIECIK Aleksandra | 126 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | BARTOSZYCE | Drużyna | 00:00:11 | |
17 | LECHOWSKA Agnieszka | 172 | RCR | ŁUBIANKA | Drużyna | 00:00:14 | |
18 | ŁOŚ Małgorzata | 182 | OGIEŃ Z SZOPY | MAREZA | Drużyna | 00:00:16 | |
19 | SAŁDAN Marta | 304 | 18SBOT | WARSZAWA | Drużyna | 00:00:16 | |
20 | KOSUT Monika | 139 | KOCHANY | Drużyna | 00:00:17 | ||
21 | MARIAŃSKA Amelia | 193 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | SZCZYTNO | Drużyna | 00:00:20 | |
22 | JAGODA Anna | 97 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | RUMIA | Drużyna | 00:00:21 | |
23 | ZYGMUNT Agata | 393 | CSWLĄD POZNAŃ | POZNAŃ | Drużyna | 00:00:21 | |
24 | BOBEL Urszula | 23 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | PIASEK | Drużyna | 00:00:21 | |
25 | OKRÓJ-SITTERLEE Mariola | 230 | ZGORZAŁE | Drużyna | 00:00:21 | ||
26 | LEPA-ROMAN Magdalena | 173 | BOLSZEWO | Drużyna | 00:00:21 | ||
27 | PIWOWARCZYK Agata | 263 | ZDC DWOT | LEGIONOWO | Drużyna | 00:00:21 | |
28 | GÓRSKA Ilona | 85 | GDYNIA | Drużyna | 00:00:22 | ||
29 | BASTEK Zuzanna | 9 | WARSZAWA | Drużyna | 00:00:24 | ||
30 | CYMERMAN Agata | 48 | WROCŁAW | Drużyna | 00:00:25 | ||
31 | KOWALSKA Renata | 145 | KMP GORZÓW WLKP. | GORZÓW WLKP. | Drużyna | 00:00:26 | |
32 | KOWALSKA Iwona | 143 | REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI GDYNIA (DKWOC) | GDYNIA | Drużyna | 00:00:28 | |
33 | HOLLIŃSKA Natalia | 95 | 14 ZBOT | SZCZECIN | Drużyna | 00:00:28 | |
34 | ROGALA Sandra | 290 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GOŚCICINO | Drużyna | 00:00:28 | |
35 | KORBANEK Emilia | 136 | POZYTYWNIE ZAKRĘCENI | POZNAŃ | Drużyna | 00:00:31 | |
36 | BORUCKA Patrycja | 28 | 25 BKPOW | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Drużyna | 00:00:33 | |
37 | KASIERSKA Ewa Katarzyna | 400 | WKB META LUBLINIEC | POZNAŃ | Drużyna | 00:00:34 | |
38 | OSTROWSKA Iga | 236 | 1 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ SPZOZ FILIA W EŁKU | WĘGORZEWO | Drużyna | 00:00:34 | |
39 | RYPIŃSKA Kinga | 300 | WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA | WARSZAWA | Drużyna | 00:00:34 | |
40 | PUŁTORAK Dominika | 278 | AWL | WROCŁAW | Drużyna | 00:00:36 | |
41 | NOWAK Martyna | 223 | BYDGOSZCZ | Drużyna | 00:00:37 | ||
42 | BUŃKO Roksana | 36 | AWL | WROCŁAW | Drużyna | 00:00:37 | |
43 | OŻAŃSKA Aleksandra | 239 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | GIŻYCKO | Drużyna | 00:00:38 | |
44 | DOROCHOWICZ Alicja | 62 | TORUŃ | Drużyna | 00:00:39 | ||
45 | JANIK-SZMITKA Anita | 100 | AWL WROCŁAW | KRAŚNIK | Drużyna | 00:00:41 | |
46 | FUDALA Marta | 76 | USTKA | Drużyna | 00:00:42 | ||
47 | BUGAJNY Magdalena | 34 | ISKRA GLIWICE | GLIWICE | Drużyna | 00:00:43 | |
48 | KOPEĆ Joanna | 135 | RCI WROCŁAW | WROCŁAW | Drużyna | 00:00:44 | |
49 | CIOSEK Mariola | 47 | BĘDZIN | Drużyna | 00:00:44 | ||
50 | BINKIEWICZ Małgorzata | 18 | WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA | WARSZAWA | Drużyna | 00:00:52 |
Znaleziono 50 wynik(ów)