Organizator : | Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej,Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-08-03 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 52 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GIERLASIŃSKI Krzysztof | 11 | KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCIN | KROSNO | M-50 | |
2 | SKAWIŃSKI Tomasz | 33 | SANOK | M-30 | ||
3 | DEC Dominik | 6 | SOKOŁÓW TEAM | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | M-18 | |
4 | GUT Jacek | 13 | BLACK JACK REMONTY | HUCISKO | M-18 | |
5 | INDYK Kamil | 14 | HUSARIA RACE TEAM | RZESZÓW | M-18 | |
6 | KIDA Rafał | 17 | SOKOŁÓW TEAM | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | M-30 | |
7 | RĘPALSKA Agata | 28 | KROŚCIENKO WYŻNE | K-30 | ||
8 | SZCZUDRAWA Dariusz | 35 | NOWA DĘBA | M-40 | ||
9 | WÓJCIK Tomasz | 50 | M-40 | |||
10 | BYSTREK Bernard | 3 | FARTLEK GO | KOLBUSZOWA | M-18 | |
11 | DOMARADZKI Grzegorz | 8 | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | M-50 | |
12 | GAWEŁ-MYCZKO Agnieszka | 10 | PRZEMYŚL | K-30 | ||
13 | JEDNACZ Kamil | 16 | JASIENNIK STARY | M-18 | ||
14 | PALUCH Lucyna | 27 | RUN LUCY | PORĘBY DYMARSKIE | K-18 | |
15 | SIEMBIDA Grzegorz | 30 | BORKI | M-40 | ||
16 | SIEMBIDA Małgorzata | 31 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | BORKI | K-40 | |
17 | WILCZAK Grzegorz | 38 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | M-18 | ||
18 | KOWALKI – NEUKIRCH Henryk | 41 | KATOWICE | M-70+ | ||
19 | PAŁKA Karolina | 43 | KOLBUSZOWA | K-18 | ||
20 | BRONHARDT Rafał | 44 | TKKF SOKÓŁ | GŁOGÓW MŁP. | M-30 | |
21 | GERLACH Sylwia | 53 | KROSNO | K-30 | ||
22 | WOJCIECHOWSKI Michał | 47 | TARNOBRZEG | M-30 | ||
23 | BLAJER Maciej | 48 | M-40 | |||
24 | MORAWCZYŃSKI Konrad | 24 | DĘBICA | M-40 | ||
25 | DOMARADZKA Małgorzata | 9 | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | K-50+ | |
26 | RYCHLAK - BOŻEK Monika | 29 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | STALOWA WOLA | K-40 | |
27 | SKAWIŃSKA Justyna | 32 | SANOK | K-30 | ||
28 | ŚLASKI Radosław | 36 | STRZYŻÓW | M-40 | ||
29 | WRÓBEL Jakub | 39 | KOLBUSZOWA | M-30 | ||
30 | RYBIŃSKI Grzegorz | 42 | M-40 | |||
31 | ZUBER Karolina | 43 | KOLBUSZOWA | K-18 | ||
32 | MORAWCZYŃSKA Jolanta | 23 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | K-50+ | |
33 | BRZYSKI Piotr | 2 | STALOWA WOLA | M-40 | ||
34 | ĆWIERTNIA Krzysztof | 5 | BUSKO-ZDRÓJ | M-60 | ||
35 | KSIĄŻEK Paweł | 20 | BRATKOWICE | M-30 | ||
36 | ORŁOWSKI Wojciech | 26 | LANS LAS | STALOWA WOLA | M-40 | |
37 | SIEMBIDA Gertruda | 46 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | STALOWA WOLA | K-40 | |
38 | BLAJER Elżbieta | 49 | K-40 | |||
39 | CZACHOR Marcin | 4 | KOLBUSZOWA | M-18 | ||
40 | KORZENIOWSKI Tomasz | 19 | FARTLEKGO | GRĘBÓW | M-30 | |
41 | KUBICKI Łukasz | 21 | IWONICZ ZDRÓJ | M-30 | ||
42 | ZBĘK Paweł | 40 | KOŁO ŁOWIECKIE 'KNIEJA' STALOWA WOLA | STALOWA WOLA | M-30 | |
43 | AGAZZI Roberto | 1 | RZESZÓW | M-18 | ||
44 | MALIK Aleksandra | 22 | RZESZOWSKI HASACZ | RZESZÓW | K-50+ | |
45 | ŚLASKI Paweł | 37 | TEAM BIEGOWY PRZEBIEGLI STRZYŻÓW | STRZYŻÓW | M-70+ |
Znaleziono 45 wynik(ów)