AKTYWNA KOLBUSZOWA "SPINACZ 2019" - BIEG 5 KM

Organizator:
Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
41
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
37
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ŁEPTUCH Tomasz 69STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAKOMORÓWM-Open1M 100:18:23.13 3:4016.3
2WOJTOWICZ Tomasz 85WIDACZM-Open2M 200:18:36.24+00:00:133:4316.1
3WALAT Adrian 823 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ / 31 BLPRZESZÓWM-Open3M 300:18:50.22+00:00:273:4615.9
4GĄCIARZ Mateusz 52GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM-Open4M 400:19:12.22+00:00:493:5015.6
5WALANIA Kinga 88GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK-Open1K 100:20:05.75+00:01:424:0114.9
6STĘPAK Piotr 81LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAZBYLITOWSKA GÓRAM-Open5M 500:20:33.20+00:02:104:0614.6
7RĘPALSKI Marek 90M-Open6M 600:20:39.95+00:02:164:0814.5
8SOJKA Anna 80STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAZARZECZEK-Open2K 200:20:45.87+00:02:224:0914.4
9MARUT Mariusz 71WOLA RANIŻOWKAM-Open7M 700:21:46.93+00:03:234:2113.8
10ZAJĄC Barbara 86STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAZARZECZEK-Open3K 300:22:22.77+00:03:594:2813.4
11GUDZ-KICIŃSKI Piotr 54PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-Open8M 800:22:52.30+00:04:294:3413.1
12MARIUSZ Wołoszyn 70MOSTKIM-Open9M 900:23:12.29+00:04:494:3812.9
13KIDA Marek 60SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM-Open10M 1000:23:30.12+00:05:064:4212.8
14PAWŁOWSKI Krzysztof 75NISKOM-Open11M 1100:23:36.62+00:05:134:4312.7
15PAWŁOWSKI Jacek 76NISKOM-Open12M 1200:23:43.61+00:05:204:4412.6
16KUKLIŃSKI Arkadiusz 66ZBYLITOWSKA GÓRAM-Open13M 1300:23:46.01+00:05:224:4512.6
17WĄSIK Jan 84KORABINAM-Open14M 1400:24:46.42+00:06:234:5712.1
18KRAJEWSKI Ryszard 63ŚWIĘTEM-Open15M 1500:24:51.91+00:06:284:5812.1
19KRAJEWSKA Anna 62ŚWIĘTEK-Open4K 400:25:14.91+00:06:515:0311.9
20DRĄG Piotr 51STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAKRZAKIM-Open16M 1600:25:48.36+00:07:255:0911.6
21SANOCKA Małgorzata 78RADYMNOK-Open5K 500:26:06.82+00:07:435:1311.5
22URAN Zbigniew 89SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM-Open17M 1700:27:29.67+00:09:065:3010.9
23RĘPALSKI Marcin 77KROŚCIENKO WYŻNEM-Open18M 1800:27:35.16+00:09:125:3110.9
24JACEK Justyna 55TRZEBOŚK-Open6K 600:27:52.70+00:09:295:3410.8
25WĄSIK Marzena 83KORABINAK-Open7K 700:28:04.72+00:09:415:3710.7
26KRZĄSTEK Zbigniew 64KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-Open19M 1900:28:21.47+00:09:585:4010.6
27KRZĄSTEK Danuta 65KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK-Open8K 800:28:21.83+00:09:585:4010.6
28LĄD-SADECKA Sylwia 67STALEK-Open9K 900:28:46.32+00:10:235:4510.4
29ZYGMONT Agata 87CHORZELÓWK-Open10K 1000:28:55.28+00:10:325:4710.4
30JACEK Beata 56TRZEBOŚK-Open11K 1100:30:12.70+00:11:496:029.9
31PARA Aleksandra 74DĄBRÓWKIK-Open12K 1200:30:20.02+00:11:566:049.9
32JACEK Anna 57KĄTY TRZEBUSKIEK-Open13K 1300:30:54.67+00:12:316:119.7
33KĘDRA Agnieszka 58RZESZÓWK-Open14K 1400:31:01.14+00:12:386:129.7
34KICIŃSKA Dorota 59PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-Open15K 1500:31:10.40+00:12:476:149.6
35PARA Agata 73NOWA DĘBAK-Open16K 1600:32:21.48+00:13:586:289.3
36LUBAŚ Bartłomiej 68LUBASTEAMMIELECM-Open20M 2000:33:43.22+00:15:206:448.9
37KICIŃSKA Anna 91PRZEMYŚLK-Open17K 1700:33:48.93+00:15:256:458.9
Znaleziono 37 wynik(ów)