ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213014:43:4114:43:41110,40,0008:007,53,48
2NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233019:20:4619:20:46102,3-8,06411:205,34,73
3SEKRETARCZYK Tadeusz 56POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 1610:31:0004:35:2983,5-26,8507:337,91,95
4PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263009:05:3209:05:3276,1-34,2937:108,43,14
5BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42709:29:0209:29:0269,5-40,8588:117,32,65
6CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22610:23:4512:23:1165,9-44,4329:276,31,52
7JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1808:40:0908:40:0963,0-47,3608:157,32,26
8NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223011:55:2711:55:2758,3-52,08712:164,93,96
9BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313009:39:5817:42:1852,0-58,37311:095,45,12
10PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142806:45:1706:45:1751,5-58,9137:527,60,96
11SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51406:18:1906:18:1951,2-59,1637:238,13,76
12GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2904:14:0512:43:4946,9-63,4705:2511,11,38
13MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162911:26:2111:26:2143,8-66,55415:393,84,52
14MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52910:34:0710:34:0738,8-71,61916:213,75,08
15KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132708:44:4908:44:4938,7-71,67013:334,44,88
16KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32708:55:4208:55:4238,3-72,05013:584,34,92
17MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363008:26:3808:26:3836,1-74,23114:014,37,54
18MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83008:56:3011:50:2033,9-76,45515:493,84,55
19MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203008:55:4411:49:4833,8-76,52815:493,84,59
20BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:35:4211:19:0729,8-80,5965:1311,54,87
21CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:00:1103:00:1129,5-80,8326:069,83,47
22MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112303:30:2007:30:5628,5-81,8367:228,10,51
23GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31002:48:4502:48:4527,4-82,9606:099,71,45
24ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91907:02:5308:06:1525,9-84,47516:193,75,95
25PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-86,1309:496,14,12
26BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-86,81510:065,93,78
27PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:13:1702:13:1722,5-87,8885:5510,11,64
28NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:02:5403:02:5422,3-88,1118:137,32,28
29KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:12:0902:12:0921,4-88,9646:109,70,12
30ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:56:1101:56:1121,1-89,2455:2910,91,27
31KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333003:01:2103:01:2120,5-89,8308:496,86,05
32KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273003:40:3703:40:3720,5-89,85010:455,65,86
33MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373005:20:5304:21:2218,2-92,21017:403,46,77
34PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152906:25:3603:52:5418,1-92,23021:152,82,87
35ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:25:0206:37:4617,9-92,5048:077,42,48
36SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323002:23:2502:23:2517,8-92,5608:037,53,80
37NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383003:38:5003:38:5017,3-93,09012:394,75,37
38WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133003:36:3303:36:3317,2-93,19012:364,85,29
39SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:19:5102:19:5116,6-93,7608:257,15,26
40MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413001:23:5801:23:5816,3-94,0515:0811,72,32
41WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303002:29:5002:29:5016,1-94,2979:196,45,36
42DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:04:4002:04:4015,4-95,0178:077,43,26
43STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:12:2301:12:2315,3-95,0764:4312,72,18
44MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:47:4601:47:4614,4-96,0107:308,04,81
45DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:27:2601:27:2614,3-96,1006:079,81,97
46CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:53:2801:53:2814,2-96,1797:597,50,48
47PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:40:5201:40:5214,0-96,3587:118,33,89
48SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:04:3601:04:3613,3-97,0404:5012,42,06
49GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343001:18:4201:18:4213,0-97,3566:029,90,00
50MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123002:31:1102:31:1112,1-98,27012:294,83,79
51KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:42:1901:42:1910,2-100,16310:016,00,65
52GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-100,2005:3610,74,03
53FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:00:0102:00:0110,1-100,25011:515,11,54
54NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41201:50:5401:50:548,4-101,93413:084,64,46
55MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 730069946469:130,000--0,00
56SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 719069946488:050,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3019:19:1819:19:18104,7-5,67211:045,44,54
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3010:18:5510:18:5563,3-47,0609:466,14,41
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12911:05:3311:05:3361,1-49,31110:545,53,17
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1507:31:2807:31:2855,0-55,3308:127,33,28
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23010:01:1610:01:1647,5-62,87812:394,74,87
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3010:03:5010:03:5047,3-63,07012:454,75,03
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:31:0002:31:0022,0-88,3866:528,70,90
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:35:4701:35:4718,1-92,2875:1711,30,08
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:42:0701:42:0714,1-96,3107:158,32,86
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3001:16:2501:16:2512,1-98,2306:179,51,15
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13001:09:1801:09:1810,9-99,4376:209,53,26
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:55:2700:55:2710,2-100,2005:2711,02,43
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:50:0500:50:059,4-100,9905:2011,20,17
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:52:2200:52:226,7-103,6307:467,72,46
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:43:0900:43:094,6-105,8189:286,30,44
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:33:1900:33:194,4-105,9807:357,90,87
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-108,8646:478,82,06
Znaleziono 73 wynik(ów)