ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31002:56:18218:48:45475,00,0000:22161,70,11
2NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41217:24:32223:13:53394,8-80,2142:3822,70,57
3BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61404:11:38227:31:30343,9-131,1310:4382,00,41
4SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51404:06:25232:33:15323,1-151,9360:4578,70,19
5SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71901:29:14202:49:50290,9-184,1330:18195,60,07
6ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91905:46:14224:46:10285,4-189,6311:1249,50,10
7MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73019:23:49197:13:42230,8-244,1665:0211,91,57
8PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243003:15:56229:52:04227,9-247,1260:5169,80,37
9MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112306:30:51226:56:40220,4-254,6021:4633,80,10
10SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:49:47217:04:36218,8-256,2500:30119,60,15
11CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:09:11169:35:08212,5-262,4570:5367,40,51
12BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-264,4281:0356,90,39
13NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:22:51228:22:32207,7-267,3260:5861,40,31
14PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:05:52202:06:40180,3-294,6790:21164,30,07
15KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213002:39:00230:43:41180,2-294,7900:5268,00,12
16CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:32:07121:59:03179,5-295,4740:30116,90,10
17BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42703:52:09201:39:47176,9-298,1381:1845,70,15
18ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:30:52226:07:41175,3-299,6780:5169,70,10
19STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:40:01217:33:20161,5-313,4600:3796,90,23
20KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:29:23176:44:49160,2-314,8300:33107,50,08
21NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:41:50200:52:24159,6-315,4321:0059,20,06
22NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:30:21192:56:20152,1-322,9001:2243,40,40
23SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122501:12:43218:19:51149,3-325,6600:29123,20,05
24MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203005:53:25199:41:16144,9-330,0852:2624,60,85
25KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32700:43:38200:55:42143,5-331,5000:18197,30,05
26MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:42:13217:47:46133,8-341,2200:4578,50,09
27PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:16:36172:41:37132,6-342,3801:0158,30,49
28KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93000:56:34233:11:33128,7-346,3240:26136,50,06
29MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83005:06:52198:54:41125,5-349,5392:2624,50,96
30CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:44:09193:41:59122,6-352,4290:5070,60,04
31MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:27:40152:32:39117,9-357,1431:1547,90,99
32ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293003:42:55213:37:10114,8-360,2091:5630,90,44
33GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343005:59:54190:55:29113,9-361,0653:0919,01,14
34PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:10:30217:42:42109,6-365,3921:1150,40,28
35PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152900:16:51219:52:54108,8-366,2300:09387,30,01
36MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:00:19178:26:24102,4-372,6441:1051,00,34
37KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:58:49219:40:37100,2-374,7700:35102,20,22
38KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333001:02:24195:01:2195,6-379,4300:3991,90,04
39DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:39:14217:48:4280,8-394,2121:1348,80,57
40SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323002:10:07194:23:2571,8-403,2101:4833,10,84
41MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-403,3010:3795,40,11
42MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:50:44220:32:0568,2-406,7951:3737,00,22
43MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-407,7902:0029,81,26
44WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:27:4298:57:0061,7-413,2511:2542,20,45
45NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383001:14:58171:38:5054,8-420,1711:2243,90,51
46FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:16:33170:00:0154,0-421,0102:3123,70,42
47WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133001:14:43171:36:3352,5-422,5101:2542,20,51
48KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113006:11:40229:23:5739,7-435,2539:216,42,94
49PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393000:44:22190:15:0430,5-444,5371:2741,20,07
50DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-444,8264:2413,61,31
51BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143000:44:24190:15:3629,7-445,3451:2940,10,22
52MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:58:48122:31:1123,4-451,6202:3023,90,27
53GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1500:51:16223:31:28278,3-196,6800:11325,70,02
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:41:49200:52:48190,9-284,1040:5070,80,05
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12904:50:38224:51:47185,1-289,9171:3438,20,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-366,1611:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:13:26218:30:4882,5-392,4630:5367,40,02
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:42:06193:32:4872,6-402,3590:34103,50,03
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:58:42215:31:4060,5-414,5240:5861,80,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:58:47209:41:3260,3-414,6670:5861,60,05
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:52:13169:42:0751,4-423,6302:1127,50,92
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:43:54217:34:3948,4-426,6030:5466,10,03
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:19:13168:33:1942,3-432,7201:5232,00,04
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 70 wynik(ów)