ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41216:31:20247:01:00449,70,0002:1227,20,51
2SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51404:13:05254:21:55372,8-76,8680:4088,40,12
3BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:30:06251:12:32372,7-76,9510:24149,00,20
4ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91908:48:28248:09:51320,9-128,7261:3836,40,45
5SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71902:28:28227:20:29314,4-135,2380:28127,10,09
6CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:14:00250:12:59247,4-202,2190:4776,50,46
7MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112303:24:40249:27:58238,5-211,1620:5169,90,03
8SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:57:22241:04:36238,4-211,2640:29121,90,24
9MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73002:03:35245:13:42235,9-213,7300:31114,50,01
10PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243003:15:56229:52:04227,9-221,7900:5169,80,37
11BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-239,0921:0356,90,39
12NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:22:51228:22:32207,7-241,9900:5861,40,31
13KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132705:37:16248:44:49206,6-243,1141:3736,70,34
14BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42703:04:54253:23:21206,3-243,3430:5367,00,19
15PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:51:43250:35:30196,4-253,2900:34105,50,22
16CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:51:26248:27:47195,2-254,4870:34105,10,14
17KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213000:52:50254:43:41190,2-259,4540:16216,00,05
18KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32705:49:38248:55:42189,5-260,1641:5032,50,37
19STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193002:15:33241:44:22188,9-260,7760:4383,60,32
20ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183003:05:41250:18:43187,4-262,3050:5960,50,13
21SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:21:14232:33:11172,8-276,8870:4973,40,01
22NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63002:21:05239:47:04169,2-280,5080:5071,90,23
23MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203001:30:26252:57:41160,1-289,5630:33106,20,01
24NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:41:50200:52:24159,6-290,0961:0059,20,06
25GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343009:24:20235:38:03147,4-302,2713:4915,71,93
26PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:31:03251:59:34145,8-303,8760:3796,10,26
27KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:07:54257:11:33140,9-308,8080:28124,50,09
28MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83002:01:21253:57:47139,7-310,0050:5269,10,00
29MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:42:13217:47:46133,8-315,8840:4578,50,09
30CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253000:43:24244:36:29129,8-319,9090:20179,40,01
31MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52901:59:30248:42:25127,9-321,7490:5664,20,27
32KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:19:01243:40:37114,8-334,8340:4187,20,04
33ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293003:42:55213:37:10114,8-334,8731:5630,90,44
34MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:57:36249:32:12112,3-337,4111:0257,30,31
35PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:10:30217:42:42109,6-340,0561:1150,40,28
36PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152900:16:51219:52:54108,8-340,8940:09387,30,01
37KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333001:02:24195:01:2195,6-354,0940:3991,90,04
38SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323001:03:11242:23:2583,5-366,1240:4579,30,08
39DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:39:14217:48:4280,8-368,8761:1348,80,57
40WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303002:02:44241:32:2478,6-371,0661:3338,40,38
41MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-377,9650:3795,40,11
42MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:50:44220:32:0568,2-381,4591:3737,00,22
43MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-382,4542:0029,81,26
44FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:25:33242:00:0165,4-384,2542:1327,00,33
45NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383001:14:58171:38:5054,8-394,8351:2243,90,51
46WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133001:14:43171:36:3352,5-397,1741:2542,20,51
47KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113006:11:40229:23:5739,7-409,9179:216,42,94
48PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:01:31249:36:3139,3-410,3421:3338,40,06
49BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:02:56249:37:0238,0-411,6561:3936,20,22
50MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:45:56242:31:1130,4-419,2841:3039,70,64
51DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-419,4904:2413,61,31
52GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-439,4945:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1503:54:15247:31:28318,4-131,2240:4481,60,21
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12902:51:09246:54:57214,0-235,6740:4775,00,01
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3000:59:29260:03:25201,9-247,7370:17203,70,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-340,8251:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-353,7042:2225,20,16
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:13:26218:30:4882,5-367,1270:5367,40,02
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:47:30240:34:0381,9-367,7480:34103,50,07
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:58:42215:31:4060,5-389,1880:5861,80,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:58:47209:41:3260,3-389,3310:5861,60,05
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-394,4960:5367,60,44
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:52:13169:42:0751,4-398,2942:1127,50,92
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:43:54217:34:3948,4-401,2670:5466,10,03
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:31:18240:33:1946,4-403,2740:4088,90,08
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-416,2644:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-422,0841:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-430,7822:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-448,1586:478,82,06
Znaleziono 69 wynik(ów)