ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41206:39:25261:18:02475,00,0000:5071,40,17
2SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51403:10:19275:53:21409,9-65,0680:27129,20,13
3BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:12:54269:38:14394,2-80,8310:20178,00,25
4ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91907:55:09274:29:48352,3-122,6641:2044,50,29
5SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71903:19:00253:50:54326,3-148,6960:3698,40,01
6CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81901:58:04260:28:08268,9-206,0970:26136,70,27
7SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102002:23:58265:04:36265,1-209,9200:32110,50,21
8MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112307:43:13273:44:01257,0-217,9591:4833,30,05
9MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73000:46:04269:13:42237,9-237,0560:11309,90,01
10PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243003:15:56229:52:04227,9-247,1260:5169,80,37
11NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223001:54:42277:33:13224,2-250,7650:30117,30,15
12PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:33:13275:05:40212,9-262,0590:26137,10,08
13BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-264,4281:0356,90,39
14KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132705:37:16248:44:49206,6-268,4501:3736,70,34
15BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42703:04:54253:23:21206,3-268,6790:5367,00,19
16STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:13:32270:11:45204,0-271,0030:21166,50,12
17KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213000:52:00278:43:41200,4-274,5900:15231,20,02
18ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183003:32:58274:25:06200,1-274,8911:0356,40,29
19KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:20:32272:55:42197,9-277,1000:24147,40,02
20CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:51:26248:27:47195,2-279,8230:34105,10,14
21SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:01:09255:37:05193,4-281,6090:3795,80,02
22GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
23NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63001:46:21263:09:44182,2-292,8210:35102,80,16
24PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:39:54276:11:45161,9-313,1440:3797,20,28
25MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203001:30:26252:57:41160,1-314,8990:33106,20,01
26NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:41:50200:52:24159,6-315,4321:0059,20,06
27MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:41:22265:47:46153,4-321,6000:3990,80,06
28MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52904:37:31270:59:46150,5-324,5191:5032,53,11
29KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:07:54257:11:33140,9-334,1440:28124,50,09
30MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83002:01:21253:57:47139,7-335,3410:5269,10,00
31CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:03:26268:04:58138,2-336,7720:27130,70,02
32MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162904:34:05271:52:07135,3-339,6722:0129,60,81
33KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:06:51267:40:37125,3-349,6900:32112,50,05
34ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293003:42:55213:37:10114,8-360,2091:5630,90,44
35PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:10:30217:42:42109,6-365,3921:1150,40,28
36PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152900:16:51219:52:54108,8-366,2300:09387,30,01
37KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:55:19267:01:21105,6-369,4300:31114,50,10
38WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:26:02266:58:4395,1-379,8970:5466,30,27
39DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:11:50264:52:2491,9-383,1360:4676,70,34
40SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323001:03:11242:23:2583,5-391,4600:4579,30,08
41MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-403,3010:3795,40,11
42MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:50:44220:32:0568,2-406,7951:3737,00,22
43KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:57:50270:55:0668,0-406,9568:476,82,60
44MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-407,7902:0029,81,26
45FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:25:33242:00:0165,4-409,5902:1327,00,33
46NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383001:14:58171:38:5054,8-420,1711:2243,90,51
47WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133001:14:43171:36:3352,5-422,5101:2542,20,51
48PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:01:31249:36:3139,3-435,6781:3338,40,06
49BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:02:56249:37:0238,0-436,9921:3936,20,22
50MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:45:56242:31:1130,4-444,6201:3039,70,64
51DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-444,8264:2413,61,31
52GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1501:07:19271:31:28331,8-143,1800:12295,80,02
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:19:33285:01:44223,1-251,9100:3795,90,06
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12902:51:09246:54:57214,0-261,0100:4775,00,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-366,1611:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:59:22266:20:1593,8-381,2160:3794,80,01
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:48:46265:14:1491,3-383,7360:32112,30,07
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:45:02264:33:1969,4-405,6102:2225,20,13
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:58:42215:31:4060,5-414,5240:5861,80,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:58:47209:41:3260,3-414,6670:5861,60,05
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:52:13169:42:0751,4-423,6302:1127,50,92
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:43:54217:34:3948,4-426,6030:5466,10,03
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 69 wynik(ów)