ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51402:59:14301:10:32445,10,0000:24149,00,11
2BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61403:36:12300:36:03434,4-10,6440:29120,60,35
3ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91906:41:32297:30:04381,0-64,1051:0356,90,05
4SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71901:57:22282:00:59344,8-100,2780:20176,30,04
5CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:13:04298:49:49301,1-143,9950:3893,60,38
6SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:58:56289:04:36288,7-156,3930:24145,60,12
7MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112301:48:02296:05:44260,1-184,9420:24144,50,02
8NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:14:24301:21:01247,9-197,1660:4776,50,30
9MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73002:44:56293:13:42244,1-200,9790:4088,80,01
10PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:01:39302:33:57237,9-207,1450:15231,60,01
11BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:56:07301:52:30234,6-210,4490:4579,90,14
12PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142802:20:19298:55:22233,0-212,0480:3699,60,24
13STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:23:30292:13:48221,6-223,4780:22159,20,12
14CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22602:31:25294:20:04215,2-229,8860:4285,30,16
15ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:13:41298:15:56214,9-230,1740:3796,50,41
16SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122501:56:33285:25:00214,0-231,0410:32110,20,02
17KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132700:55:45296:44:49211,9-233,1530:15228,10,03
18BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-234,5011:0356,90,39
19KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213000:52:00278:43:41200,4-244,6630:15231,20,02
20KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:20:32272:55:42197,9-247,1730:24147,40,02
21MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52909:01:19296:37:03194,7-250,3932:4621,60,86
22NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63001:38:27293:02:07188,2-256,8630:31114,70,09
23GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-259,0543:4016,31,38
24MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162909:01:52297:30:12179,0-266,0893:0119,80,98
25PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:44:40300:02:10174,8-270,2770:35100,20,35
26MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203001:17:12300:48:44173,2-271,8480:26134,60,01
27NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:01:36306:49:38172,7-272,3680:21168,20,02
28MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83002:26:22302:10:48156,2-288,8360:5664,00,01
29KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:13:38305:11:33155,1-290,0170:28126,30,11
30MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:41:22265:47:46153,4-291,6730:3990,80,06
31CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:18:16291:23:50151,5-293,5320:30116,20,05
32ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:24:57289:27:44130,0-315,0720:3991,80,20
33KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:06:51267:40:37125,3-319,7630:32112,50,05
34PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:10:30217:42:42109,6-335,4651:1150,40,28
35PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152900:16:51219:52:54108,8-336,3030:09387,30,01
36WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:03:07290:04:50106,6-338,4290:35101,40,35
37KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:55:19267:01:21105,6-339,5030:31114,50,10
38DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:22:04288:29:01103,9-341,1550:4776,00,30
39SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:57:15290:23:2594,2-350,8730:3698,70,06
40MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-373,3740:3795,40,11
41MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:50:44220:32:0568,2-376,8681:3737,00,22
42KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:57:50270:55:0668,0-377,0298:476,82,60
43NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383002:00:55287:41:5767,3-377,7491:4733,40,68
44MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-377,8632:0029,81,26
45FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:25:33242:00:0165,4-379,6632:1327,00,33
46WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133002:00:48291:36:3364,5-380,5531:5232,00,72
47PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:01:31249:36:3139,3-405,7511:3338,40,06
48MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:00:44290:31:1138,4-406,6631:3437,90,22
49BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:02:56249:37:0238,0-407,0651:3936,20,22
50DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-414,8994:2413,61,31
51GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-434,9035:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1502:27:02295:31:28361,9-83,1430:24147,70,07
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:09:25304:53:49240,8-204,2300:32111,70,03
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12902:12:18290:55:22235,2-209,9090:33106,70,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-336,2341:2044,90,21
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:38:40290:07:50101,3-343,7870:22157,20,00
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:41:37291:14:3799,6-345,4740:25143,60,03
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-349,1132:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:45:02264:33:1969,4-375,6832:2225,20,13
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-376,6060:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-376,6580:4677,80,05
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3005:36:03282:35:1059,0-386,0255:4110,50,96
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-389,9050:5367,60,44
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:52:13169:42:0751,4-393,7032:1127,50,92
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-411,6734:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-417,4931:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-426,1912:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-443,5676:478,82,06
Znaleziono 68 wynik(ów)