ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51402:32:51317:11:30475,00,0000:19186,50,06
2BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61403:36:05318:02:00475,00,0000:27131,90,22
3ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91906:39:40319:41:16409,4-65,6330:5861,50,11
4SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71901:12:53298:13:25357,0-118,0180:12293,90,03
5CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81902:49:28312:34:02330,3-144,6550:30117,00,29
6SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:56:37313:04:36310,1-164,9000:22159,50,13
7MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112305:35:19319:55:16281,6-193,4291:1150,40,08
8KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132710:21:12320:44:49261,3-213,6602:2225,20,64
9BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:48:08325:50:39261,3-213,7180:3893,20,10
10MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73002:58:51313:02:54253,9-221,0600:4285,20,02
11NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:14:24301:21:01247,9-227,0930:4776,50,30
12KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32709:57:55320:55:42246,0-228,9702:2524,70,69
13PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:01:39302:33:57237,9-237,0720:15231,60,01
14STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:16:03316:18:49237,7-237,3040:19187,50,15
15SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122501:58:59299:30:42234,6-240,3860:30118,30,01
16PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142802:20:19298:55:22233,0-241,9750:3699,60,24
17ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:30:31322:20:57230,8-244,2020:3992,00,40
18NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63006:41:08319:07:06222,9-252,0631:4733,30,57
19CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22602:31:25294:20:04215,2-259,8130:4285,30,16
20BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-264,4281:0356,90,39
21KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213000:52:00278:43:41200,4-274,5900:15231,20,02
22MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52909:01:19296:37:03194,7-280,3202:4621,60,86
23GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
24MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203002:07:27325:43:35185,8-289,2140:4187,50,01
25MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173002:44:46313:47:46183,7-291,3500:5366,90,18
26MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162909:01:52297:30:12179,0-296,0163:0119,80,98
27PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:44:40300:02:10174,8-300,2040:35100,20,35
28NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:01:36306:49:38172,7-302,2950:21168,20,02
29MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:13:02327:36:32163,7-311,3200:26134,50,00
30KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:13:38305:11:33155,1-319,9440:28126,30,11
31CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:18:16291:23:50151,5-323,4590:30116,20,05
32KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273002:26:08315:40:37143,4-331,6101:0158,90,48
33ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:24:57289:27:44130,0-344,9990:3991,80,20
34PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:10:30217:42:42109,6-365,3921:1150,40,28
35PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152900:16:51219:52:54108,8-366,2300:09387,30,01
36WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:03:07290:04:50106,6-368,3560:35101,40,35
37KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:55:19267:01:21105,6-369,4300:31114,50,10
38DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:22:04288:29:01103,9-371,0820:4776,00,30
39SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:57:15290:23:2594,2-380,8000:3698,70,06
40KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113005:12:09325:23:5791,1-383,9063:2517,51,72
41FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353001:30:01314:00:0173,8-401,1801:1349,20,19
42MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-403,3010:3795,40,11
43MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:50:44220:32:0568,2-406,7951:3737,00,22
44NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383002:00:55287:41:5767,3-407,6761:4733,40,68
45MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-407,7902:0029,81,26
46WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133002:00:48291:36:3364,5-410,4801:5232,00,72
47PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:01:31249:36:3139,3-435,6781:3338,40,06
48MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:00:44290:31:1138,4-436,5901:3437,90,22
49BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:02:56249:37:0238,0-436,9921:3936,20,22
50DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-444,8264:2413,61,31
51GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1503:10:10319:31:28399,9-75,0900:28126,20,08
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:09:25304:53:49240,8-234,1570:32111,70,03
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12901:23:33314:20:02239,1-235,8680:20171,70,00
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:24:42320:42:52117,4-357,6310:4383,10,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-366,1611:2044,90,21
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:26:41314:51:35105,0-369,9940:15236,10,03
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:45:02264:33:1969,4-405,6102:2225,20,13
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-406,5330:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-406,5850:4677,80,05
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3005:36:03282:35:1059,0-415,9525:4110,50,96
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:52:13169:42:0751,4-423,6302:1127,50,92
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 68 wynik(ów)