ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91911:31:28348:18:59433,80,0001:3537,60,27
2SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71900:56:05322:19:59365,1-68,7020:09390,60,03
3SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:53:44337:04:36333,8-99,9300:20176,10,10
4CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81902:49:28312:34:02330,3-103,4250:30117,00,29
5KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132711:19:02344:44:49317,6-116,1302:0828,10,80
6MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112303:47:20343:25:54304,2-129,5810:4480,30,05
7KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32710:46:18344:55:42301,2-132,5502:0828,00,81
8PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142803:51:51346:35:13269,1-164,6690:5169,60,29
9BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:48:08325:50:39261,3-172,4880:3893,20,10
10KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213007:00:33350:43:41257,0-176,7601:3836,70,95
11MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73000:43:52341:13:42256,9-176,8900:10351,40,01
12SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:05:33323:46:15255,2-178,6110:29121,90,02
13STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:14:29341:12:24252,9-180,8270:17203,80,00
14NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:14:24301:21:01247,9-185,8630:4776,50,30
15ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:12:19344:17:16238,2-195,5290:33108,00,16
16PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:01:39302:33:57237,9-195,8420:15231,60,01
17NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63006:41:08319:07:06222,9-210,8331:4733,30,57
18CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22602:31:25294:20:04215,2-218,5830:4285,30,16
19MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203003:38:47354:57:12210,9-222,8341:0257,80,03
20BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-223,1981:0356,90,39
21MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52901:59:52344:42:04205,7-228,0890:34103,00,19
22MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:53:51337:47:46205,7-228,1000:33108,40,08
23NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:22:37343:05:32196,1-237,6540:4382,50,15
24PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:28:46344:28:40190,1-243,6820:4676,70,42
25MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:55:50345:39:24189,0-244,7890:3697,90,20
26GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-247,7513:4016,31,38
27CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:21:05335:20:49172,4-261,3270:4973,30,07
28KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:18:50353:11:33170,3-263,4240:27129,70,09
29MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83006:19:47354:48:44164,7-269,0232:1826,00,00
30KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:01:43339:40:37154,6-279,1700:23150,30,08
31PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152910:13:33339:52:54139,4-294,3604:2413,61,48
32PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:09:27338:06:18132,0-301,7900:5861,20,25
33ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:24:57289:27:44130,0-303,7690:3991,80,20
34SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323004:28:52338:23:25124,4-309,3402:0927,81,21
35WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:02:37338:33:40117,5-316,2210:31112,60,37
36KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:55:19267:01:21105,6-328,2000:31114,50,10
37DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:22:04288:29:01103,9-329,8520:4776,00,30
38KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113005:12:09325:23:5791,1-342,6763:2517,51,72
39NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383002:42:01327:47:0984,1-349,6461:5531,20,47
40WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133002:38:38339:36:3380,7-353,1201:5830,50,50
41PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393007:11:40338:11:4574,0-359,7365:4910,31,41
42FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353001:30:01314:00:0173,8-359,9501:1349,20,19
43MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-362,0710:3795,40,11
44BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143007:11:38338:12:3071,4-362,3536:029,91,79
45MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:50:44220:32:0568,2-365,5651:3737,00,22
46MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-366,5602:0029,81,26
47MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:00:44290:31:1138,4-395,3601:3437,90,22
48DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-403,5964:2413,61,31
49GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-423,6005:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1507:16:45343:31:28475,041,2300:5565,30,27
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:37:37345:17:23265,9-167,8840:35101,20,08
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12903:22:57336:52:38261,4-172,3480:4677,30,39
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3001:55:04334:05:44127,5-306,2210:5466,50,07
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:24:42320:42:52117,4-316,4010:4383,10,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-324,9311:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-337,8102:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:04:26336:33:1978,6-355,1500:4973,20,15
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-365,3030:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-365,3550:4677,80,05
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:14:16337:42:0762,5-371,2601:1150,50,36
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3005:36:03282:35:1059,0-374,7225:4110,50,96
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-378,6020:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-400,3704:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-406,1901:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-414,8882:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-432,2646:478,82,06
Znaleziono 66 wynik(ów)