ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91903:35:38363:19:43448,70,0000:28124,90,09
2KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132709:28:24368:44:49366,4-82,3831:3338,70,48
3SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71900:56:05322:19:59365,1-83,6650:09390,60,03
4SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:30:12361:04:36352,3-96,4830:15234,30,07
5CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81902:06:21357:21:37351,1-97,6160:21166,70,22
6KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32709:30:23368:55:42349,8-98,8931:3736,80,50
7MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112305:14:36369:32:13327,0-121,7570:5762,40,32
8BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42704:23:10368:24:47297,2-151,5380:5367,80,11
9MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73006:37:24365:13:42273,2-175,4931:2741,30,02
10NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:47:40373:00:30269,6-179,1080:5071,10,21
11PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142803:51:51346:35:13269,1-179,6320:5169,60,29
12STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193000:52:30364:10:27264,2-184,5690:11301,90,00
13KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213007:00:33350:43:41257,0-191,7231:3836,70,95
14SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:05:33323:46:15255,2-193,5740:29121,90,02
15PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:46:42361:39:59252,1-196,6370:25141,80,22
16NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:49:57363:18:44248,2-200,4880:5564,80,32
17ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:41:55370:23:17247,7-201,0650:24145,80,20
18NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:02:55368:06:54217,2-231,4870:33106,00,04
19MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52901:29:00366:48:02215,8-232,9560:24145,50,18
20CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22602:31:25294:20:04215,2-233,5460:4285,30,16
21MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:22:53370:12:09213,2-235,5560:06558,90,04
22BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-238,1611:0356,90,39
23MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:53:51337:47:46205,7-243,0630:33108,40,08
24MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:30:24367:41:18198,9-249,8490:27132,00,18
25CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:18:00356:33:28193,6-255,1630:4284,20,08
26KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:00:00377:11:33192,6-256,1170:3796,30,14
27PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:28:46344:28:40190,1-258,6450:4676,70,42
28MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83003:30:58373:55:16186,5-262,2761:0753,00,34
29GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-262,7143:4016,31,38
30PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152908:14:31363:52:54167,1-281,6332:5720,31,39
31KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:17:19363:40:37165,6-283,1230:28128,50,04
32WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303006:15:53359:30:12143,5-305,1872:3722,90,75
33SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:55:47362:23:25134,5-314,2530:24144,60,02
34PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:09:27338:06:18132,0-316,7530:5861,20,25
35ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:24:57289:27:44130,0-318,7320:3991,80,20
36DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:01:25369:56:27111,0-337,7820:33108,40,13
37KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:55:19267:01:21105,6-343,1630:31114,50,10
38KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113005:12:09325:23:5791,1-357,6393:2517,51,72
39NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383002:42:01327:47:0984,1-364,6091:5531,20,47
40WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133002:38:38339:36:3380,7-368,0831:5830,50,50
41FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353001:06:10362:00:0179,2-369,5330:5071,80,12
42PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393007:11:40338:11:4574,0-374,6995:4910,31,41
43MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-377,0340:3795,40,11
44BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143007:11:38338:12:3071,4-377,3166:029,91,79
45MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:50:44220:32:0568,2-380,5281:3737,00,22
46MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-381,5232:0029,81,26
47MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-405,1131:3239,00,03
48DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:49:15355:29:2337,4-411,3351:1945,60,10
49GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-438,5635:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:06:12368:38:58287,0-161,7430:26136,40,02
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12903:22:57336:52:38261,4-187,3110:4677,30,39
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3001:55:04334:05:44127,5-321,1840:5466,50,07
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:27:56362:01:29123,1-325,6360:13264,40,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-339,8941:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-352,7732:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:04:26336:33:1978,6-370,1130:4973,20,15
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-380,2660:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-380,3180:4677,80,05
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:14:16337:42:0762,5-386,2231:1150,50,36
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3005:36:03282:35:1059,0-389,6855:4110,50,96
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-393,5650:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-415,3334:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-421,1531:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-429,8512:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-447,2276:478,82,06
Znaleziono 65 wynik(ów)