ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71917:14:07381:12:57466,30,0002:1327,10,88
2ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91903:35:38363:19:43448,7-17,5290:28124,90,09
3CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:05:47385:51:30380,3-85,9160:29122,80,34
4SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:59:42385:04:36376,9-89,3920:19188,90,09
5KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132709:28:24368:44:49366,4-99,9121:3338,70,48
6KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32709:30:23368:55:42349,8-116,4221:3736,80,50
7MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112305:12:51393:46:11345,1-121,1780:5466,20,04
8BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42704:23:10368:24:47297,2-169,0670:5367,80,11
9STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:48:24384:18:10286,2-180,1120:22158,40,00
10PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:35:42394:34:13285,6-180,6200:20179,10,06
11MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73001:13:50389:13:42283,3-182,9620:15230,20,02
12SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:39:40375:43:46280,8-185,4260:34105,50,02
13NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223001:15:23393:41:25278,0-188,2920:16221,20,07
14PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:11398:34:07262,9-203,3280:13266,60,01
15ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:57:34394:09:58262,9-203,4030:26134,10,37
16KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213007:00:33350:43:41257,0-209,2521:3836,70,95
17NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:49:57363:18:44248,2-218,0170:5564,80,32
18CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22603:47:56388:58:19242,7-223,5830:5663,90,19
19BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-233,2151:2442,70,38
20NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:11:51402:37:21231,7-234,5490:18193,50,02
21MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173005:04:02385:47:46228,5-237,7821:1945,10,39
22MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52901:31:47389:52:23226,9-239,4090:24148,30,20
23MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:34:05385:41:01216,5-249,7700:09381,10,00
24MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:40:00390:51:36210,2-256,0990:28126,10,22
25PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:05:32396:59:41203,1-263,1880:19185,90,01
26CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:18:00356:33:28193,6-272,6920:4284,20,08
27KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:00:00377:11:33192,6-273,6460:3796,30,14
28MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83003:30:58373:55:16186,5-279,8051:0753,00,34
29GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-280,2433:4016,31,38
30KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:43:55387:40:37173,2-293,0320:15236,70,00
31PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152908:14:31363:52:54167,1-299,1622:5720,31,39
32WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303004:33:27382:23:34157,3-308,9421:4434,50,21
33ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293003:20:32378:58:44154,7-311,5841:1746,30,83
34SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:55:47362:23:25134,5-331,7820:24144,60,02
35PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:09:27338:06:18132,0-334,2820:5861,20,25
36KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:46:42387:01:21115,6-350,6920:24148,50,04
37DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:01:25369:56:27111,0-355,3110:33108,40,13
38KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113005:12:09325:23:5791,1-375,1683:2517,51,72
39MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363002:57:58394:30:0789,7-376,5391:5930,20,83
40NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383002:42:01327:47:0984,1-382,1381:5531,20,47
41WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133002:38:38339:36:3380,7-385,6121:5830,50,50
42FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353001:06:10362:00:0179,2-387,0620:5071,80,12
43PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393007:11:40338:11:4574,0-392,2285:4910,31,41
44MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-394,5630:3795,40,11
45BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143007:11:38338:12:3071,4-394,8456:029,91,79
46MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-399,0522:0029,81,26
47MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-422,6421:3239,00,03
48DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:41:01380:46:5442,2-424,0720:5861,70,06
49GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-456,0925:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:06:12368:38:58287,0-179,2720:26136,40,02
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12902:10:28391:39:49283,4-182,9000:27130,30,01
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:55:40385:21:46138,4-327,8560:24149,20,04
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:01:41385:09:53134,4-331,9040:27130,70,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-357,4231:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-370,3022:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:04:26336:33:1978,6-387,6420:4973,20,15
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:52:59387:34:3169,7-396,5310:4579,00,04
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-397,7950:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-397,8470:4677,80,05
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:14:16337:42:0762,5-403,7521:1150,50,36
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-411,0940:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-432,8624:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-438,6821:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-447,3802:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-464,7566:478,82,06
Znaleziono 65 wynik(ów)