ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71917:14:07381:12:57466,30,0002:1327,10,88
2ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91902:00:59422:27:19458,4-7,8940:15227,30,06
3CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81905:21:42420:12:02434,8-31,5110:4481,10,53
4SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:54:56409:04:36400,6-65,6920:17209,10,09
5KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132709:28:24368:44:49366,4-99,9121:3338,70,48
6MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112304:07:10418:05:35362,0-104,2250:4087,90,02
7KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32709:30:23368:55:42349,8-116,4221:3736,80,50
8BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42703:12:23422:13:59328,0-138,2580:35102,30,10
9SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:34:16399:42:19306,5-159,7580:30119,20,01
10PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:13:18418:53:20297,7-168,5630:14243,70,04
11MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73001:02:51413:13:42289,5-176,7420:13276,40,01
12STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:48:24384:18:10286,2-180,1120:22158,40,00
13NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223001:15:23393:41:25278,0-188,2920:16221,20,07
14ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:54:40418:27:28276,5-189,7600:24144,70,21
15NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63002:39:40409:27:02270,3-195,9690:35101,60,13
16KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:09:15422:43:41270,0-196,2520:15233,90,04
17PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:11398:34:07262,9-203,3280:13266,60,01
18CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22603:47:56388:58:19242,7-223,5830:5663,90,19
19MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:09:21416:49:10238,1-228,1480:32110,50,17
20BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-233,2151:2442,70,38
21NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:11:51402:37:21231,7-234,5490:18193,50,02
22MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173005:04:02385:47:46228,5-237,7821:1945,10,39
23MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:56:18421:11:47226,6-239,6290:14241,50,01
24PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:53:20420:17:04222,2-244,0210:30117,70,13
25MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:16:35417:51:50220,6-245,6480:3796,90,23
26CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:49:18411:29:15220,3-245,9460:4678,10,07
27PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152903:20:08411:52:54204,3-261,9920:5861,20,07
28KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:00:00377:11:33192,6-273,6460:3796,30,14
29MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83003:30:58373:55:16186,5-279,8051:0753,00,34
30GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-280,2433:4016,31,38
31KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:27:28411:40:37185,7-280,5320:28127,40,02
32ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293002:15:55402:40:06173,1-293,1220:4776,40,43
33WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303005:23:10407:27:53166,7-299,5391:5631,00,05
34PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:03:07420:44:19152,7-313,5910:4874,40,20
35SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:55:47362:23:25134,5-331,7820:24144,60,02
36KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:46:42387:01:21115,6-350,6920:24148,50,04
37DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:01:25369:56:27111,0-355,3110:33108,40,13
38KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113005:12:09325:23:5791,1-375,1683:2517,51,72
39MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363002:57:58394:30:0789,7-376,5391:5930,20,83
40FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:02:14410:00:0189,4-376,8221:2143,90,23
41NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383002:42:01327:47:0984,1-382,1381:5531,20,47
42PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:07:52416:37:5380,9-385,3350:5071,50,24
43WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133002:38:38339:36:3380,7-385,6121:5830,50,50
44BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:11:39416:38:3178,6-387,7070:5465,80,22
45MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-394,5630:3795,40,11
46MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-399,0522:0029,81,26
47DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:34:30403:22:0047,3-418,9470:4382,30,03
48MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-422,6421:3239,00,03
49GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-456,0925:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3001:12:58428:02:16300,2-166,0420:14246,90,01
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12900:46:53413:57:02291,0-175,2970:09372,40,00
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:34:12411:59:01145,9-320,3850:14255,90,04
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:01:41385:09:53134,4-331,9040:27130,70,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-357,4231:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-370,3022:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:02:43408:33:1987,7-378,5720:4283,90,01
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3001:11:19411:19:5185,2-381,0250:5071,70,03
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-397,7950:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-397,8470:4677,80,05
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:14:16337:42:0762,5-403,7521:1150,50,36
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-411,0940:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-432,8624:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-438,6821:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-447,3802:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-464,7566:478,82,06
Znaleziono 65 wynik(ów)