ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71900:55:29419:00:02475,00,0000:07513,70,02
2CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81904:10:40427:49:19475,00,0000:31113,70,33
3ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91904:17:56446:03:06475,00,0000:32110,50,12
4SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102004:36:33433:04:36453,7-21,2900:3698,40,21
5MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112303:56:24436:59:14385,3-89,6800:3697,80,02
6KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132700:55:23440:44:49370,9-104,0700:08401,90,01
7KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:34:45440:55:42359,3-115,6600:15227,60,01
8BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:35:07445:00:38351,1-123,9140:26135,80,05
9SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:41:01423:35:54332,4-142,5610:29123,90,01
10PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:32:23442:19:10310,7-164,2970:17201,80,11
11ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183003:54:04447:20:16305,9-169,0880:4578,40,27
12STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:11:03436:49:02301,4-173,6310:14254,50,00
13MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73002:25:53437:13:42296,2-178,8000:29121,80,01
14MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173007:28:51433:47:46296,0-179,0101:3039,60,58
15NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223000:47:28444:37:20286,0-189,0040:09361,50,01
16NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63001:33:23433:55:32285,4-189,6000:19183,40,01
17MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52907:44:16439:22:15280,0-195,0131:3936,20,69
18MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162909:40:42442:11:15273,0-201,9782:0728,20,80
19KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:09:15422:43:41270,0-204,9900:15233,90,04
20CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22603:21:34441:37:04266,9-208,0540:4579,50,13
21PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:11398:34:07262,9-212,0660:13266,60,01
22NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233003:05:00453:12:40261,4-213,5900:4284,80,07
23CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:02:48429:38:58236,7-238,3150:31115,60,03
24MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:43:39446:36:34234,7-240,2860:11322,60,00
25BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
26PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:00:12444:20:20231,0-244,0180:15230,20,07
27PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152901:57:28435:52:54226,2-248,7900:31115,50,04
28KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:22:20449:11:33207,9-267,1440:23151,50,08
29KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:50:32435:40:37194,1-280,9000:15230,50,00
30WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303002:51:52429:32:12193,8-281,2130:5367,70,68
31MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83003:30:58373:55:16186,5-288,5431:0753,00,34
32GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
33ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293002:15:55402:40:06173,1-301,8600:4776,40,43
34PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:03:07420:44:19152,7-322,3290:4874,40,20
35SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:54:15434:23:25143,6-331,4200:22158,80,00
36DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103003:20:06434:41:50140,7-334,2681:2542,20,54
37KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:41:15435:01:21123,5-351,5200:20179,60,02
38NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
39WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
40KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113000:47:12445:23:5798,1-376,8560:28124,80,05
41MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363002:57:58394:30:0789,7-385,2771:5930,20,83
42FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:02:14410:00:0189,4-385,5601:2143,90,23
43PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:07:52416:37:5380,9-394,0730:5071,50,24
44BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:11:39416:38:3178,6-396,4450:5465,80,22
45MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373001:11:45436:21:2277,3-397,7500:5564,60,32
46MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-403,3010:3795,40,11
47DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:34:30403:22:0047,3-427,6850:4382,30,03
48MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-431,3801:3239,00,03
49GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:29:01453:13:03322,4-152,6300:27129,80,04
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12903:23:51437:59:15311,8-163,1910:3991,80,00
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:38:50435:03:46153,8-321,2390:15237,60,02
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:51:15433:27:03144,8-330,2350:21169,50,02
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-366,1611:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:26:14432:33:1991,3-383,7200:17208,80,01
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:47:43434:14:1490,2-384,7590:31113,50,02
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-406,5330:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-406,5850:4677,80,05
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:14:16337:42:0762,5-412,4901:1150,50,36
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 65 wynik(ów)