ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1810:34:1332:40:09131,20,0004:5012,41,48
2CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22609:59:5635:51:27128,0-3,1764:4112,80,79
3MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73020:52:1420:52:14111,2-19,97111:155,33,25
4KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213014:43:4114:43:41110,4-20,8308:007,53,48
5NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233019:20:4619:20:46102,3-28,89411:205,34,73
6GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2905:19:5836:48:23100,8-30,4233:1018,90,94
7BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313007:53:0941:13:2199,7-31,4994:4412,62,04
8PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152911:09:4227:52:5495,1-36,0707:028,52,79
9KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132710:32:2232:44:4986,0-45,2007:218,22,10
10KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32710:13:5532:55:4284,4-46,7707:168,32,14
11SEKRETARCZYK Tadeusz 56POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 1610:31:0004:35:2983,5-47,6807:337,91,95
12SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51402:50:1028:05:0377,5-53,6682:1127,31,35
13PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263009:05:3209:05:3276,1-55,1237:108,43,14
14BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42709:29:0209:29:0269,5-61,6888:117,32,65
15NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41216:34:1531:13:5564,9-66,30815:193,94,14
16BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:56:4834:33:2161,6-69,5772:5220,91,75
17NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223011:55:2711:55:2758,3-72,91712:164,93,96
18CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81902:46:5124:32:2258,2-73,0142:5220,91,72
19MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203005:28:4932:00:0554,2-77,0256:049,92,30
20MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83005:27:2231:59:3953,6-77,6166:069,82,29
21ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91908:23:3832:43:0451,6-79,6009:456,12,44
22PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142806:45:1706:45:1751,5-79,7437:527,60,96
23GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31002:18:2326:48:4548,1-83,1402:5220,80,57
24STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193005:40:4620:50:0146,5-84,6807:198,25,06
25NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63002:29:3326:41:4346,2-84,9723:1418,50,13
26WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303006:17:5423:33:1545,2-85,9668:217,23,84
27MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162911:26:2111:26:2143,8-87,38415:393,84,52
28MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112302:05:5331:19:3442,9-88,3312:5620,40,38
29KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:52:3041:11:3341,7-89,5342:4222,20,61
30MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52910:34:0710:34:0738,8-92,44916:213,75,08
31MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363000:40:0532:52:0738,6-92,5781:0257,80,10
32MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173002:29:2025:47:4636,2-94,9804:0714,62,29
33ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:30:0234:01:2633,6-97,5972:4022,40,54
34CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:39:2122:33:2830,9-100,3363:1318,60,23
35KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:13:1627:40:3729,7-101,5102:2824,30,10
36ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293000:48:3318:02:5229,2-101,9731:3936,10,74
37SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:11:5025:04:3628,5-102,6902:3123,80,96
38SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:56:3826:23:2528,3-102,8902:0030,00,22
39SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122501:30:4626:19:5127,6-103,6203:1718,22,25
40PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:12:0728:40:5426,1-105,0692:4521,70,58
41MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:36:5225:55:4524,4-106,8081:3039,70,25
42DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:03:5324:07:2924,3-106,9342:3722,81,34
43PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-106,9609:496,14,12
44BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-107,64510:065,93,78
45PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:13:1702:13:1722,5-108,7185:5510,11,64
46KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333003:01:2103:01:2120,5-110,6608:496,86,05
47FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353001:51:3426:00:0119,1-112,0705:4910,30,89
48MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373005:20:5304:21:2218,2-113,04017:403,46,77
49NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383003:38:5003:38:5017,3-113,92012:394,75,37
50WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133003:36:3303:36:3317,2-114,02012:364,85,29
51DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:04:4002:04:4015,4-115,8478:077,43,26
52GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343001:18:4201:18:4213,0-118,1866:029,90,00
53MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123002:31:1102:31:1112,1-119,10012:294,83,79
54KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:42:1901:42:1910,2-120,99310:016,00,65
55GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-121,0305:3610,74,03
56SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 719069946488:050,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3019:19:1819:19:18104,7-26,50211:045,44,54
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1501:36:3231:31:2871,3-59,9101:2144,30,47
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3010:18:5510:18:5563,3-67,8909:466,14,41
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12900:14:1026:45:4161,9-69,3350:13262,00,01
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23010:01:1610:01:1647,5-83,70812:394,74,87
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3010:03:5010:03:5047,3-83,90012:454,75,03
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:05:1726:47:1241,3-89,8713:0119,80,41
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13003:32:2621:38:4339,3-91,9145:2411,11,48
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:48:5425:25:3320,5-110,7322:2325,10,34
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:47:0324:47:0318,2-113,0202:3523,20,07
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:35:4701:35:4718,1-113,1175:1711,30,08
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:42:0701:42:0714,1-117,1407:158,32,86
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3001:16:2501:16:2512,1-119,0606:179,51,15
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:52:2200:52:226,7-124,4607:467,72,46
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:43:0900:43:094,6-126,6489:286,30,44
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:33:1900:33:194,4-126,8107:357,90,87
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-129,6946:478,82,06
Znaleziono 73 wynik(ów)