ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102002:06:50457:04:36475,00,0000:16224,70,09
2MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112309:00:19465:33:04410,6-64,3531:1845,60,11
3KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132700:43:40464:44:49374,5-100,4900:06514,60,02
4KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:34:45440:55:42359,3-115,6600:15227,60,01
5SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:00:43443:47:02353,1-121,9360:20175,50,01
6BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:35:07445:00:38351,1-123,9140:26135,80,05
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:34:24471:20:16319,4-155,5780:17203,00,04
8STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:08:03459:56:11316,0-159,0230:12278,60,08
9NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:52:55464:33:30313,4-161,5720:4480,70,22
10PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:32:23442:19:10310,7-164,2970:17201,80,11
11MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73004:25:52461:13:42307,6-167,4400:5169,40,01
12NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223000:57:15469:29:00296,1-178,8960:11310,30,01
13MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173007:28:51433:47:46296,0-179,0101:3039,60,58
14MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:57:09465:20:13281,1-193,9000:25144,00,11
15MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52907:44:16439:22:15280,0-195,0131:3936,20,69
16PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:37470:57:29273,1-201,8790:13274,90,00
17KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:09:15422:43:41270,0-204,9900:15233,90,04
18CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22603:21:34441:37:04266,9-208,0540:4579,50,13
19NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233003:05:00453:12:40261,4-213,5900:4284,80,07
20PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152902:26:07459:52:54253,4-221,6200:34104,00,04
21PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:04:54468:46:09247,2-227,7620:30118,80,26
22CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:06:29459:44:53246,7-228,2520:16222,70,02
23MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:43:39446:36:34234,7-240,2860:11322,60,00
24BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
25KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:15:55473:11:33222,0-253,0440:20175,40,09
26WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303007:15:40456:48:12211,0-263,9642:0329,10,36
27KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:09:05459:40:37205,6-269,3700:20178,60,07
28MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:29:35470:03:53200,6-274,3640:26134,40,00
29GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
30ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293002:15:55402:40:06173,1-301,8600:4776,40,43
31SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:57:55458:23:25153,6-321,4100:22159,10,03
32PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:03:07420:44:19152,7-322,3290:4874,40,20
33DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103003:20:06434:41:50140,7-334,2681:2542,20,54
34KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:41:15435:01:21123,5-351,5200:20179,60,02
35NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
36WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
37MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:10:57469:05:16100,8-374,2020:4285,20,06
38FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:02:53458:00:0199,9-375,1301:1348,80,19
39KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113000:47:12445:23:5798,1-376,8560:28124,80,05
40MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373001:56:38460:21:2288,7-386,3001:1845,60,24
41PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:07:52416:37:5380,9-394,0730:5071,50,24
42BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:11:39416:38:3178,6-396,4450:5465,80,22
43MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-403,3010:3795,40,11
44DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:44:01465:12:1553,4-421,5710:4972,80,09
45MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-431,3801:3239,00,03
46GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:29:01453:13:03322,4-152,6300:27129,80,04
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12903:23:51437:59:15311,8-163,1910:3991,80,00
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:38:50435:03:46153,8-321,2390:15237,60,02
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:11:50463:39:49147,8-327,2190:04749,30,00
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3001:46:21453:38:57112,2-362,7640:5663,30,04
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-366,1611:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:26:14432:33:1991,3-383,7200:17208,80,01
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:52:52287:09:5568,5-406,5330:4677,70,05
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:52:46281:19:3768,4-406,5850:4677,80,05
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:14:16337:42:0762,5-412,4901:1150,50,36
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 62 wynik(ów)