ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112305:26:44490:27:22430,40,0000:4579,00,02
2KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:44:39488:44:49385,7-44,7250:16221,10,03
3SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122501:58:46467:23:45373,6-56,7440:19188,80,01
4KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:29:43488:55:42369,3-61,0350:14247,00,01
5BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:35:07445:00:38351,1-79,2890:26135,80,05
6PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142802:47:50491:36:34339,0-91,3390:29121,20,09
7MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73008:00:00485:13:42336,2-94,1551:2542,00,36
8ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:44:28495:20:16333,6-96,7830:18191,60,04
9STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:21:19484:13:51333,1-97,2560:14245,80,11
10NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63002:11:25484:40:26330,1-100,2790:23150,70,08
11MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:50:23481:47:46316,7-113,6950:20172,10,04
12CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22606:16:38488:50:20315,9-114,4511:1150,30,25
13KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213003:08:39494:43:41307,7-122,6350:3697,90,10
14NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223000:57:15469:29:00296,1-134,2710:11310,30,01
15MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:55:49491:38:09289,4-140,9270:24150,00,12
16MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52901:55:40490:47:07288,1-142,2760:24149,40,36
17PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152902:36:38483:52:54285,6-144,8150:32109,40,04
18PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:37470:57:29273,1-157,2540:13274,90,00
19NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233003:05:00453:12:40261,4-168,9650:4284,80,07
20PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:04:54468:46:09247,2-183,1370:30118,80,26
21CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:06:29459:44:53246,7-183,6270:16222,70,02
22MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:43:39446:36:34234,7-195,6610:11322,60,00
23BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-197,3281:2442,70,38
24WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:17:08478:30:27223,8-206,6230:20174,10,26
25KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:15:55473:11:33222,0-208,4190:20175,40,09
26KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:44:55483:40:37211,2-219,2050:12282,10,01
27MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:05:36492:46:35209,8-220,5580:18191,90,00
28GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-244,3563:4016,31,38
29ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293002:15:55402:40:06173,1-257,2350:4776,40,43
30SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:57:55458:23:25153,6-276,7850:22159,10,03
31PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:03:07420:44:19152,7-277,7040:4874,40,20
32KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-284,8313:5615,31,67
33DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103003:20:06434:41:50140,7-289,6431:2542,20,54
34KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:41:15435:01:21123,5-306,8950:20179,60,02
35MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:05:03493:16:01111,9-318,5010:34103,20,05
36NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-319,6153:3316,91,06
37WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-323,4653:3616,61,22
38FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:02:53458:00:0199,9-330,5051:1348,80,19
39MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373001:22:45484:21:2293,9-336,5050:5268,10,15
40PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:07:52416:37:5380,9-349,4480:5071,50,24
41BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:11:39416:38:3178,6-351,8200:5465,80,22
42MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-358,6760:3795,40,11
43DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:45:37487:37:2359,4-370,9420:4678,20,01
44MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-386,7551:3239,00,03
45GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-420,2055:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:28:02495:02:06347,6-82,7400:25140,90,04
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12903:23:51437:59:15311,8-118,5660:3991,80,00
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:49:19481:11:15164,0-266,4230:18199,50,02
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:42:38481:57:00157,8-272,5900:16222,10,01
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3001:46:21453:38:57112,2-318,1390:5663,30,04
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-321,5361:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-334,4152:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:26:14432:33:1991,3-339,0950:17208,80,01
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-356,9090:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-358,1760:28127,40,03
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:14:16337:42:0762,5-367,8651:1150,50,36
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-375,2070:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-396,9754:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-402,7951:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-411,4932:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-428,8696:478,82,06
Znaleziono 61 wynik(ów)