ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112308:51:49514:32:22461,30,0001:0952,00,26
2BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42712:27:33515:30:59426,1-35,2171:4534,20,74
3KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32703:32:56512:55:42390,9-70,4800:32110,10,03
4SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122501:34:52490:45:31390,0-71,3860:14246,60,01
5KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:44:39488:44:49385,7-75,6900:16221,10,03
6CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22606:36:20513:17:37365,4-95,9621:0555,30,19
7PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142802:09:41515:35:06359,4-101,9670:21166,30,08
8NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:56:56511:13:29355,1-106,2500:4089,90,21
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:59:48519:20:16354,2-107,1480:30118,20,06
10STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:13:28508:49:04348,5-112,8820:12284,60,09
11MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203019:31:34519:02:54344,8-116,5883:2317,71,38
12MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73003:43:08509:13:42343,5-117,8900:3892,40,01
13MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:44:49505:47:46337,0-124,3300:18192,90,06
14KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213003:08:39494:43:41307,7-153,6000:3697,90,10
15PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152901:50:45507:52:54306,6-154,7100:21166,10,03
16MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:59:34513:45:47298,7-162,6440:24149,90,11
17MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:02:16512:55:10297,4-163,9890:24145,90,16
18NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223000:57:15469:29:00296,1-165,2360:11310,30,01
19PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263004:46:49513:05:39292,7-168,6520:5861,20,05
20NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:35:35516:02:44279,6-181,7810:20175,50,04
21PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:37470:57:29273,1-188,2190:13274,90,00
22CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:28:50508:50:58260,2-201,1250:20175,80,01
23BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-228,2931:2442,70,38
24KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273002:59:29507:40:37232,9-228,4400:4677,90,29
25MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83002:06:55513:03:45226,0-235,3760:33106,80,00
26WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:17:08478:30:27223,8-237,5880:20174,10,26
27KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:15:55473:11:33222,0-239,3840:20175,40,09
28GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-275,3213:4016,31,38
29ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293000:54:18498:40:03182,6-278,7460:17201,80,10
30PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:11:09506:23:01175,5-285,8250:4480,30,20
31SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:42:37506:23:25163,6-297,7500:15230,30,00
32KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-315,7963:5615,31,67
33KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333002:02:22507:01:21142,7-318,6600:5170,00,51
34DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103003:20:06434:41:50140,7-320,6081:2542,20,54
35MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:16:20517:19:43123,0-338,3890:3796,60,18
36FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:31:48506:00:01113,2-348,1401:2044,70,19
37MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-348,9801:4633,70,33
38NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-350,5803:3316,91,06
39WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-354,4303:3616,61,22
40PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:07:52416:37:5380,9-380,4130:5071,50,24
41BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:11:39416:38:3178,6-382,7850:5465,80,22
42MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:05227:23:4771,7-389,6410:3795,40,11
43DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:45:37487:37:2359,4-401,9070:4678,20,01
44MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-417,7201:3239,00,03
45GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-451,1705:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12910:26:46508:48:48363,4-97,8931:4334,80,53
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3001:04:29521:02:19358,7-102,6720:10333,70,01
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3007:58:23501:28:38196,3-265,0212:2624,60,46
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:22:45506:29:26173,6-287,7200:28125,90,02
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:53:19506:50:40118,0-343,3670:27132,80,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-352,5011:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-365,3802:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:36:01504:33:1996,0-365,3800:22159,90,12
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3002:05:51505:42:0778,5-382,8401:3637,40,66
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-387,8740:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-389,1410:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-406,1720:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-427,9404:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-433,7601:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-442,4582:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-459,8346:478,82,06
Znaleziono 61 wynik(ów)