ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112303:38:46535:29:58475,00,0000:27130,30,07
2BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42712:27:33515:30:59426,1-48,8771:4534,20,74
3SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122501:55:57530:19:51410,3-64,6760:16212,30,02
4KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32702:01:15536:55:42409,4-65,6400:17202,60,02
5KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132702:18:53536:44:49406,2-68,7700:20175,50,02
6NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223021:55:35544:18:07400,4-74,6253:1718,31,23
7CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22604:07:02533:37:59393,8-81,2460:3795,60,14
8NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:24:19535:35:41380,1-94,9410:32111,60,17
9PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:51:56538:44:37377,6-97,3950:17202,40,06
10ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:13:01543:20:16371,3-103,6780:21167,50,04
11STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193000:52:03531:49:46359,6-115,3580:08414,60,05
12MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73001:20:52533:13:42350,8-124,1800:13260,30,01
13MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203019:31:34519:02:54344,8-130,2483:2317,71,38
14MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:44:49505:47:46337,0-137,9900:18192,90,06
15KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213002:39:21542:43:41335,5-139,4600:28126,30,11
16PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152901:46:50531:52:54326,6-148,3600:19183,40,02
17MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:59:34513:45:47298,7-176,3040:24149,90,11
18MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:02:16512:55:10297,4-177,6490:24145,90,16
19PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263004:46:49513:05:39292,7-182,3120:5861,20,05
20NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:15:09545:30:43292,6-182,3710:15233,60,02
21PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:37470:57:29273,1-201,8790:13274,90,00
22CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253000:54:18524:09:50268,0-207,0090:12296,10,02
23KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:17:40545:11:33247,5-227,5440:33107,90,13
24KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:30:02531:40:37236,1-238,8900:07471,70,00
25MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:14:31542:43:13233,5-241,5030:19188,00,00
26BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
27WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:17:08478:30:27223,8-251,2480:20174,10,26
28GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
29ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293000:54:18498:40:03182,6-292,4060:17201,80,10
30SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323001:20:30530:23:25177,6-297,4100:27132,40,03
31PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:11:09506:23:01175,5-299,4850:4480,30,20
32DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103000:55:57537:16:51148,2-326,8000:22158,90,06
33KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-329,4563:5615,31,67
34KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333002:02:22507:01:21142,7-332,3200:5170,00,51
35MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:16:20517:19:43123,0-352,0490:3796,60,18
36FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:31:48506:00:01113,2-361,8001:2044,70,19
37MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-362,6401:4633,70,33
38NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
39WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
40PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:07:52416:37:5380,9-394,0730:5071,50,24
41BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:11:39416:38:3178,6-396,4450:5465,80,22
42MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:30:30531:03:3877,8-397,2030:23153,00,06
43DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:45:37487:37:2359,4-415,5670:4678,20,01
44MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:03362:31:1143,6-431,3801:3239,00,03
45GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403001:27:00528:56:5826,0-449,0303:2117,90,95
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:18:24536:47:37379,8-95,2480:21164,60,02
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12910:26:46508:48:48363,4-111,5531:4334,80,53
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:47:18532:20:55206,0-269,0060:13261,30,05
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:22:45506:29:26173,6-301,3800:28125,90,02
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:53:19506:50:40118,0-357,0270:27132,80,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:25:22218:13:46108,8-366,1611:2044,90,21
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:36:01504:33:1996,0-379,0400:22159,90,12
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3002:05:51505:42:0778,5-396,5001:3637,40,66
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-401,5340:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-402,8010:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 61 wynik(ów)