ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122503:33:29554:19:51447,30,0000:28125,70,03
2BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42712:27:33515:30:59426,1-21,1911:4534,20,74
3KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:48:45560:55:42424,5-22,8640:15234,20,01
4CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22604:02:22560:36:50422,4-24,8850:34104,60,04
5KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:08:14560:44:49411,1-36,2340:09361,50,00
6NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223021:55:35544:18:07400,4-46,9393:1718,31,23
7PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:56:25562:59:06396,8-50,5400:17204,50,07
8NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63001:22:46553:48:05393,2-54,0810:12285,10,01
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:15:12567:20:16376,7-70,6120:11300,60,02
10STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:57:30551:11:20375,9-71,4520:18191,90,30
11MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73003:13:27557:13:42366,9-80,3940:31113,80,01
12MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:51:17553:47:46360,2-87,1440:18194,20,03
13PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152902:46:43555:52:54358,0-89,3040:27128,80,03
14KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:25:00566:43:41352,5-94,7740:14248,90,05
15MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:21:18563:42:10348,1-99,2360:03980,50,00
16MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162903:45:51560:23:09328,7-118,6370:4187,30,05
17MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52903:44:15559:33:23327,3-120,0520:4187,60,48
18NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:23:22570:42:51308,2-139,0890:16221,80,02
19PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:17:26564:51:15305,1-142,1960:27133,20,30
20CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253000:54:18554:44:59276,8-170,5220:11305,80,00
21PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:59:37470:57:29273,1-174,1930:13274,90,00
22ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293011:07:54553:06:44256,4-190,9532:3623,01,30
23KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:17:40545:11:33247,5-199,8580:33107,90,13
24KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:59:25555:40:37247,4-199,9440:14249,80,05
25WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:43:49553:32:10244,1-203,2180:25141,10,22
26MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:51:54565:37:09243,6-203,6790:27130,60,00
27BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-214,2671:2442,70,38
28GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-261,2953:4016,31,38
29SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323001:20:30530:23:25177,6-269,7240:27132,40,03
30PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:11:09506:23:01175,5-271,7990:4480,30,20
31KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333001:22:56555:01:21157,9-289,3840:31114,30,07
32DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103000:55:57537:16:51148,2-299,1140:22158,90,06
33KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-301,7703:5615,31,67
34MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:16:20517:19:43123,0-324,3630:3796,60,18
35FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:31:48506:00:01113,2-334,1141:2044,70,19
36MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-334,9541:4633,70,33
37NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-336,5543:3316,91,06
38WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-340,4043:3616,61,22
39PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:07:52416:37:5380,9-366,3870:5071,50,24
40BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:11:39416:38:3178,6-368,7590:5465,80,22
41MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:30:30531:03:3877,8-369,5170:23153,00,06
42DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:50:01560:54:4966,3-381,0130:4579,50,04
43MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:11:23554:31:1153,7-393,6641:1945,10,17
44GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403001:27:00528:56:5826,0-421,3443:2117,90,95
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3003:09:34570:12:04406,3-41,0090:27128,60,14
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12910:26:46508:48:48363,4-83,8671:4334,80,53
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:45:11556:04:47215,1-232,2520:12285,60,04
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:22:45506:29:26173,6-273,6940:28125,90,02
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:10:15562:11:17118,2-329,1390:35100,90,08
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:53:19506:50:40118,0-329,3410:27132,80,01
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-351,3542:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:36:01504:33:1996,0-351,3540:22159,90,12
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:20:10553:42:0791,7-355,6140:5268,60,26
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-373,8480:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-375,1150:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-392,1460:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-413,9144:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-419,7341:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-428,4322:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-445,8086:478,82,06
Znaleziono 60 wynik(ów)