ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:55:55567:40:13475,00,0000:22162,00,03
2CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22604:51:09582:32:06455,2-19,7760:3893,80,11
3BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:36:34589:46:19450,9-24,1380:20172,80,04
4KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32702:47:39584:55:42445,6-29,4500:22159,50,03
5KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132702:08:18584:44:49431,5-43,5500:17201,80,05
6PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:24:37586:37:04410,2-64,7920:12290,90,05
7NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63001:23:07577:35:21406,8-68,1530:12293,70,01
8NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223021:55:35544:18:07400,4-74,6253:1718,31,23
9STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193003:54:56577:08:50397,8-77,1870:35101,60,63
10ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:56:29591:20:16388,7-86,2680:17200,20,03
11MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73003:31:52581:13:42385,0-89,9800:33109,00,01
12PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152902:21:16579:52:54384,1-90,8800:22163,10,02
13MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:52:11577:47:46381,6-93,3900:17204,10,05
14MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:31:40588:09:19353,6-121,3630:05670,00,00
15KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:25:00566:43:41352,5-122,4600:14248,90,05
16MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162903:30:01583:38:02344,4-130,6000:3698,40,22
17MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52903:27:04582:44:19342,6-132,3720:3699,30,51
18NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:16:31592:05:18333,0-141,9910:24146,40,04
19PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:50:00589:21:01327,1-147,8840:20178,40,06
20PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243000:49:16588:23:43279,7-195,3320:10340,60,09
21CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253000:54:18554:44:59276,8-198,2080:11305,80,00
22KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:49:41579:40:37256,5-218,5200:11309,70,02
23ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293011:07:54553:06:44256,4-218,6392:3623,01,30
24MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:48:21588:58:54251,7-223,2770:25139,40,00
25KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:17:40545:11:33247,5-227,5440:33107,90,13
26WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:43:49553:32:10244,1-230,9040:25141,10,22
27BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
28PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:18:59580:11:18198,4-276,5960:4285,70,17
29GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
30SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:30:17578:23:25183,4-291,5600:09363,40,01
31KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333001:22:56555:01:21157,9-317,0700:31114,30,07
32DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103000:55:57537:16:51148,2-326,8000:22158,90,06
33KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-329,4563:5615,31,67
34FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:36:46578:00:01126,5-348,4901:1448,40,17
35MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:16:20517:19:43123,0-352,0490:3796,60,18
36MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-362,6401:4633,70,33
37NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
38WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
39PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:29:19575:05:0491,2-383,8340:5861,20,08
40BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:29:27575:05:4288,7-386,2841:0059,50,10
41MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:47:33587:09:5287,9-387,1390:32110,90,08
42DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:50:01560:54:4966,3-408,6990:4579,50,04
43MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:40:35578:31:1159,7-415,3100:4088,20,02
44GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403006:17:39576:56:5849,5-425,4807:377,93,29
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3003:09:34570:12:04406,3-68,6950:27128,60,14
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12910:26:46508:48:48363,4-111,5531:4334,80,53
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:57:36577:09:36226,5-248,5160:15235,90,03
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:59:31584:28:50183,5-291,5390:3992,10,43
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:10:15562:11:17118,2-356,8250:35100,90,08
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:53:19506:50:40118,0-357,0270:27132,80,01
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:36:01504:33:1996,0-379,0400:22159,90,12
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:20:10553:42:0791,7-383,3000:5268,60,26
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-401,5340:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-402,8010:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 60 wynik(ów)