ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132702:31:31632:44:49475,00,0000:19188,10,01
2KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:45:48632:55:42475,00,0000:13269,40,01
3BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:27:36637:33:13475,00,0000:18193,10,05
4PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152903:25:40627:52:54435,1-39,8600:28126,90,05
5MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162905:59:41633:47:51433,1-41,9440:4972,20,31
6NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63001:25:25627:59:41432,5-42,5300:11303,80,05
7MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52906:09:40632:53:48431,7-43,3160:5170,10,41
8MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173002:58:05601:47:46412,6-62,4100:25139,00,08
9PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:24:37586:37:04410,2-64,7920:12290,90,05
10STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193000:55:41628:02:30409,1-65,9050:08440,80,05
11ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:58:04639:20:16405,0-70,0480:17205,80,02
12MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73005:14:52605:13:42402,9-72,1500:4676,80,04
13NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223021:55:35544:18:07400,4-74,6253:1718,31,23
14MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:49:15636:39:28367,4-107,5880:08447,60,00
15KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:10:01614:43:41365,8-109,1800:11313,50,03
16NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:16:31592:05:18333,0-141,9910:24146,40,04
17PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:50:00589:21:01327,1-147,8840:20178,40,06
18CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:06:08625:18:22297,5-177,5150:13269,90,01
19PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:20:58611:58:42292,9-182,1060:16217,00,01
20KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:51:41627:40:37272,3-202,6800:11316,10,01
21MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:19:30637:15:12262,2-212,7600:18197,90,00
22KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:14:39641:11:33260,9-214,0740:17209,70,07
23ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293011:07:54553:06:44256,4-218,6392:3623,01,30
24WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:43:49553:32:10244,1-230,9040:25141,10,22
25BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
26PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:23:49603:08:32221,4-253,6310:3892,40,16
27SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:57:48602:23:25193,5-281,4600:17200,90,02
28GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
29KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333001:04:45603:01:21170,5-304,5200:22158,00,06
30DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103002:12:51625:36:36168,1-306,9310:4775,90,27
31KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-329,4563:5615,31,67
32FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:28:17626:00:01142,9-332,0601:0257,80,09
33MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:06:35638:25:00134,0-341,0330:29120,70,01
34MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-362,6401:4633,70,33
35NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
36WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
37PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:29:19575:05:0491,2-383,8340:5861,20,08
38BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:29:27575:05:4288,7-386,2841:0059,50,10
39MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:47:33587:09:5287,9-387,1390:32110,90,08
40MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:26:57626:31:1171,7-403,2701:1249,50,04
41DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:26:41608:16:3169,8-405,1890:22157,00,04
42GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403006:17:39576:56:5849,5-425,4807:377,93,29
Niesklasyfikowani
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12910:06:49638:09:10425,0-49,9731:2542,00,04
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3001:28:23615:47:09421,5-53,4990:12286,10,03
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:44:59602:58:27235,6-239,4170:11314,20,03
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:02:48602:22:40193,9-281,1330:19185,20,01
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3003:29:02604:56:06132,2-342,8191:3437,90,03
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:10:15562:11:17118,2-356,8250:35100,90,08
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:36:01504:33:1996,0-379,0400:22159,90,12
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:20:10553:42:0791,7-383,3000:5268,60,26
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-401,5340:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-402,8010:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 58 wynik(ów)