ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142808:53:31651:49:27475,00,0001:0753,40,39
2MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162904:04:34656:43:31464,7-10,2940:31114,00,05
3MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52904:06:06655:52:24463,5-11,5080:31113,00,04
4PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152902:43:54651:52:54461,3-13,7500:21168,90,04
5NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63001:25:25627:59:41432,5-42,5300:11303,80,05
6MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73004:44:31653:13:42426,1-48,9300:4089,90,00
7STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:01:52651:45:41421,3-53,7160:08408,60,06
8MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173002:58:05601:47:46412,6-62,4100:25139,00,08
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183000:41:45663:20:16409,5-65,5480:06588,40,01
10NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223021:55:35544:18:07400,4-74,6253:1718,31,23
11KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:55:00662:43:41388,8-86,1800:17202,90,05
12MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:49:15636:39:28367,4-107,5880:08447,60,00
13NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:16:31592:05:18333,0-141,9910:24146,40,04
14PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:50:00589:21:01327,1-147,8840:20178,40,06
15KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273004:35:09651:40:37302,9-172,1400:5466,00,49
16CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:06:08625:18:22297,5-177,5150:13269,90,01
17PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:20:58611:58:42292,9-182,1060:16217,00,01
18ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:17:48641:37:47268,4-206,6160:17207,00,07
19MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:19:30637:15:12262,2-212,7600:18197,90,00
20KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:14:39641:11:33260,9-214,0740:17209,70,07
21PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:54:15650:52:58250,0-225,0310:4186,10,35
22WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:43:49553:32:10244,1-230,9040:25141,10,22
23BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
24SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:48:39650:23:25202,2-272,7600:14249,40,02
25KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333004:30:41651:01:21200,9-274,1501:2044,50,81
26GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
27DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103002:12:51625:36:36168,1-306,9310:4775,90,27
28FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353000:37:29650:00:01147,4-327,6500:15235,90,03
29MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:26:56662:31:22146,3-328,6590:35101,00,01
30KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-329,4563:5615,31,67
31MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-362,6401:4633,70,33
32NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
33WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
34DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153005:12:29650:24:4099,7-375,2943:0819,11,05
35PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:29:19575:05:0491,2-383,8340:5861,20,08
36BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:29:27575:05:4288,7-386,2841:0059,50,10
37MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:47:33587:09:5287,9-387,1390:32110,90,08
38GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403003:40:30648:56:5882,6-392,4302:4022,50,64
39MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:30650:31:1180,8-394,2300:5071,80,03
Niesklasyfikowani
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12905:32:52657:02:53467,2-7,7530:4284,20,03
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3000:35:16668:38:29427,5-47,4650:04727,40,00
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:44:59602:58:27235,6-239,4170:11314,20,03
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:20:58654:55:12198,9-276,1230:06569,10,00
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3003:29:02604:56:06132,2-342,8191:3437,90,03
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:18:18659:47:51131,2-343,7820:35100,60,10
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:36:01504:33:1996,0-379,0400:22159,90,12
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:20:10553:42:0791,7-383,3000:5268,60,26
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-401,5340:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-402,8010:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 55 wynik(ów)