ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152901:31:43675:52:54475,00,0000:11310,70,02
2MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:04:01677:03:23475,00,0000:15229,80,08
3MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162901:50:29677:39:27475,00,0000:13258,00,10
4NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:47:40680:12:11454,2-20,8060:30119,70,13
5MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:51:51673:47:46434,1-40,8700:15232,90,03
6STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:00:00676:03:17433,8-41,2480:08433,80,06
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:40:49687:20:16427,0-47,9580:22159,30,14
8MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73004:44:31653:13:42426,1-48,9300:4089,90,00
9KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:45:00686:43:41409,2-65,8500:15233,80,02
10MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203009:26:55684:35:43403,3-71,7291:2442,70,40
11NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223021:55:35544:18:07400,4-74,6253:1718,31,23
12NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:16:31592:05:18333,0-141,9910:24146,40,04
13PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:50:00589:21:01327,1-147,8840:20178,40,06
14CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253005:13:08677:13:56322,8-152,1650:5861,90,28
15KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:55:48675:40:37312,9-162,1100:10336,40,01
16MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83009:18:29684:27:04296,6-178,4211:5231,90,55
17PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 24300611:58:42292,9-182,1060:00INF0,00
18ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:05:07665:07:33278,8-196,1850:14256,90,07
19PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:47:27674:58:24276,8-198,1810:3699,20,31
20KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:14:39641:11:33260,9-214,0740:17209,70,07
21WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303000:54:26673:36:17255,6-219,4440:12281,70,11
22BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
23SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:48:39650:23:25202,2-272,7600:14249,40,02
24KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333004:30:41651:01:21200,9-274,1501:2044,50,81
25GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
26FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353004:02:42674:00:01169,7-305,2801:2542,00,14
27DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103002:12:51625:36:36168,1-306,9310:4775,90,27
28MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:26:56662:31:22146,3-328,6590:35101,00,01
29KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-329,4563:5615,31,67
30MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-362,6401:4633,70,33
31NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
32WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
33DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:12:12675:11:18100,9-374,1480:07496,00,01
34PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393000:56:22672:50:5397,2-377,8500:34103,40,12
35MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:38:09672:28:5895,3-379,7320:24149,80,15
36BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143000:56:22672:51:2894,7-380,3000:35100,80,12
37GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403003:40:30648:56:5882,6-392,4302:4022,50,64
38MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123001:07:30650:31:1180,8-394,2300:5071,80,03
Niesklasyfikowani
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12901:17:54679:21:09475,00,0000:09365,90,08
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3000:29:01682:15:06431,6-43,3860:04892,50,04
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:44:59602:58:27235,6-239,4170:11314,20,03
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:56:52673:39:12209,4-265,5590:16221,00,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:40:55675:30:01147,2-327,7830:4187,50,10
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3003:29:02604:56:06132,2-342,8191:3437,90,03
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:02:12672:33:19104,5-370,5400:35100,80,04
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:20:10553:42:0791,7-383,3000:5268,60,26
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-401,5340:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-402,8010:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 54 wynik(ów)