ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71948:05:4748:05:47238,90,00012:045,03,37
2SEKRETARCZYK Tadeusz 56POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 1620:04:0052:35:29227,0-11,8505:1811,31,54
3JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1808:20:1856:40:09192,5-46,3402:3523,10,73
4CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22606:41:5354:34:35165,7-73,1342:2524,70,37
5BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313009:12:3967:18:58138,2-100,6853:5915,01,47
6GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2903:28:5850:56:57134,4-104,4961:3338,60,40
7MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73020:52:1420:52:14111,2-127,62111:155,33,25
8KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132705:40:1756:44:49110,9-127,9703:0419,61,62
9KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213014:43:4114:43:41110,4-128,4808:007,53,48
10GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31008:56:2550:48:45109,3-129,5304:5412,22,12
11KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32705:35:4956:55:42109,0-129,8803:0419,51,37
12SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51403:03:2351:28:51105,3-133,6001:4434,40,99
13NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41212:23:0053:28:33104,6-134,2067:068,51,29
14NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233019:20:4619:20:46102,3-136,54411:205,34,73
15PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152911:09:4227:52:5495,1-143,7207:028,52,79
16BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:56:5259:21:2593,0-145,8711:5431,51,25
17CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:21:1646:09:5988,8-150,0992:1626,51,32
18NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:50:1556:07:2083,8-155,0912:4421,80,94
19ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91907:53:5955:46:5978,9-159,9016:0010,01,04
20PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263009:05:3209:05:3276,1-162,7737:108,43,14
21BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42709:29:0209:29:0269,5-169,3388:117,32,65
22PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:48:0057:56:1867,5-171,3681:3637,50,66
23MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112305:08:1256:29:3865,5-173,3614:4212,72,13
24STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:17:5449:16:2462,4-176,4491:1448,10,48
25ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293003:52:5045:46:3058,8-180,0693:5715,10,70
26MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203005:28:4932:00:0554,2-184,6756:049,92,30
27MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83005:27:2231:59:3953,6-185,2666:069,82,29
28MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:21:1057:27:3452,1-186,7862:4222,10,58
29SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:45:3349:04:3650,2-188,7002:0628,50,74
30ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:30:5658:17:0248,7-190,1451:5232,10,42
31SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122504:33:2550:19:5148,4-190,4905:3910,63,57
32MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:17:3849:47:4647,6-191,2401:3736,80,89
33MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:17:4956:29:3346,4-192,4882:5820,21,09
34NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63002:29:3326:41:4346,2-192,6223:1418,50,13
35MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:45:5560:22:5945,5-193,3362:1925,80,31
36CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:35:3046:21:1845,4-193,4013:2517,51,03
37WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303006:17:5423:33:1545,2-193,6168:217,23,84
38PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:05:2359:16:4343,1-195,7102:5420,60,65
39KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:52:3041:11:3341,7-197,1842:4222,20,61
40KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:51:5251:40:3739,8-199,0101:1846,10,21
41MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373007:57:1352:21:2234,7-204,18013:454,41,82
42KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:49:5751:01:2130,5-208,3101:3836,70,16
43SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:56:3826:23:2528,3-210,5402:0030,00,22
44PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:12:0728:40:5426,1-212,7192:4521,70,58
45MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:36:5225:55:4524,4-214,4581:3039,70,25
46DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:03:5324:07:2924,3-214,5842:3722,81,34
47PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-214,6109:496,14,12
48BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-215,29510:065,93,78
49NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383000:36:0151:38:5022,3-216,5501:3637,10,16
50WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133000:36:0751:36:3322,2-216,6701:3736,80,14
51FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353001:51:3426:00:0119,1-219,7205:4910,30,89
52DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:04:4002:04:4015,4-223,4978:077,43,26
53GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343001:18:4201:18:4213,0-225,8366:029,90,00
54MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123002:31:1102:31:1112,1-226,75012:294,83,79
55KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:42:1901:42:1910,2-228,64310:016,00,65
56GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-228,6805:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3019:19:1819:19:18104,7-134,15211:045,44,54
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1502:28:3555:31:2896,9-141,9301:3139,10,15
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12901:03:3350:38:3764,5-174,3070:5960,90,02
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3010:18:5510:18:5563,3-175,5409:466,14,41
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:28:2949:17:3455,1-183,7531:3637,40,18
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23010:01:1610:01:1647,5-191,35812:394,74,87
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3010:03:5010:03:5047,3-191,55012:454,75,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13003:32:2621:38:4339,3-199,5645:2411,11,48
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:44:5350:51:4529,3-209,5381:3139,20,16
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:45:2350:58:4427,0-211,8511:4035,70,06
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:47:0324:47:0318,2-220,6702:3523,20,07
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:42:0701:42:0714,1-224,7907:158,32,86
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:50:0260:43:1713,2-225,6343:4715,81,19
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3001:16:2501:16:2512,1-226,7106:179,51,15
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:43:0900:43:094,6-234,2989:286,30,44
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:33:1900:33:194,4-234,4607:357,90,87
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-237,3446:478,82,06
Znaleziono 73 wynik(ów)