ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:24:15704:19:23475,00,0000:25139,50,13
2MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:37:36697:47:46452,4-22,6100:12278,10,01
3ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:04:11711:20:16441,3-33,6580:16213,20,01
4STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:00:00676:03:17433,8-41,2480:08433,80,06
5MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73004:44:31653:13:42426,1-48,9300:4089,90,00
6MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203004:26:56704:51:35417,2-57,7790:3893,80,06
7KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:45:00686:43:41409,2-65,8500:15233,80,02
8NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223021:55:35544:18:07400,4-74,6253:1718,31,23
9NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233003:40:16707:15:15375,3-99,7030:35102,20,05
10PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243016:54:56690:27:20369,4-105,5842:4421,81,17
11CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253004:26:32701:13:56348,5-126,5250:4578,40,43
12PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263000:18:06702:50:46331,9-143,0630:031 100,30,00
13KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273002:20:47699:40:37329,7-145,2700:25140,50,02
14MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83004:17:59704:42:10311,1-163,8690:4972,40,09
15PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283003:45:07699:36:22304,3-170,6750:4481,10,38
16KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93002:25:25713:11:33286,8-188,1940:30118,30,10
17ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:05:07665:07:33278,8-196,1850:14256,90,07
18WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303000:54:26673:36:17255,6-219,4440:12281,70,11
19BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:27:39397:00:38233,0-241,9531:2442,70,38
20SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323002:14:40698:23:25223,1-251,9200:3699,40,04
21KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:50:10699:01:21211,4-263,6200:14252,80,03
22GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343011:24:33261:54:20186,0-288,9813:4016,31,38
23FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353004:02:42674:00:01169,7-305,2801:2542,00,14
24DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103002:12:51625:36:36168,1-306,9310:4775,90,27
25MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363001:26:56662:31:22146,3-328,6590:35101,00,01
26KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113009:32:33493:23:57145,5-329,4563:5615,31,67
27MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373003:19:48508:21:22112,4-362,6401:4633,70,33
28NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:34:05425:12:41110,8-364,2403:3316,91,06
29MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123007:40:39698:31:11108,8-366,2204:1414,20,94
30WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:26:16435:36:33106,9-368,0903:3616,61,22
31PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393001:25:41695:45:44106,6-368,4390:4874,60,04
32BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143001:24:27695:45:08103,8-371,2470:4873,70,06
33GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403002:02:16696:56:58102,3-372,7101:1150,20,34
34DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:12:12675:11:18100,9-374,1480:07496,00,01
35MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:36:33696:49:25100,7-374,3390:21165,20,35
Niesklasyfikowani
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3004:23:15707:42:27474,0-1,0300:33108,00,04
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:44:59602:58:27235,6-239,4170:11314,20,03
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:56:52673:39:12209,4-265,5590:16221,00,01
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:40:55675:30:01147,2-327,7830:4187,50,10
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3003:29:02604:56:06132,2-342,8191:3437,90,03
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:02:12672:33:19104,5-370,5400:35100,80,04
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:20:10553:42:0791,7-383,3000:5268,60,26
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:17478:49:5873,5-401,5340:26136,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:34:00473:01:2872,2-402,8010:28127,40,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 50 wynik(ów)