ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 56POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 1608:11:4176:35:29299,50,0001:3836,50,54
2JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1809:16:1480:40:09250,6-48,9002:1327,00,80
3SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71948:05:4748:05:47238,9-60,61012:045,03,37
4GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2906:25:0787:10:33197,5-101,9511:5630,80,49
5CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:23:2974:00:32171,5-127,9720:29123,20,07
6BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313009:38:0984:13:41164,4-135,0923:3117,10,93
7NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41213:41:1077:07:33144,0-155,4615:4210,50,71
8SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51403:24:5683:29:04141,8-157,6561:2641,50,95
9GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31002:07:1774:48:45127,7-171,7900:5960,20,19
10KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:34:4386:43:41127,4-172,0900:4480,70,16
11BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:52:0683:48:07125,4-174,0441:2243,70,83
12CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81902:58:5772:58:28117,0-182,4221:3139,21,00
13NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233000:55:5490:47:09112,5-186,9110:29120,80,04
14MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73020:52:1420:52:14111,2-188,23111:155,33,25
15KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132705:40:1756:44:49110,9-188,5803:0419,61,62
16KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32705:35:4956:55:42109,0-190,4903:0419,51,37
17ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91906:37:1678:35:59101,5-197,9383:5415,30,90
18BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:54:4586:04:4296,3-203,1921:4833,10,32
19PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152911:09:4227:52:5495,1-204,3307:028,52,79
20MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112303:58:5280:12:2692,6-206,8752:3423,30,16
21PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:38:4583:05:1384,1-215,3481:1051,10,22
22NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:50:1556:07:2083,8-215,7012:4421,80,94
23STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:10:4071:32:0177,7-221,7510:5466,00,43
24PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263009:05:3209:05:3276,1-223,3837:108,43,14
25SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122504:57:0774:19:5174,9-224,5203:5715,12,70
26MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203001:38:0784:58:5671,4-228,1071:2243,60,01
27SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:51:1973:04:3671,1-228,3401:3338,30,54
28ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:01:5468:12:5369,4-230,0890:5367,20,36
29MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173002:22:5673:47:4667,4-232,0602:0728,31,22
30NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63002:28:4173:46:4667,3-232,1312:1227,20,42
31MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52904:40:1984:12:5466,4-233,0844:1314,20,61
32CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:57:5571:59:2864,7-234,7951:4932,90,12
33MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:28:4587:56:3464,0-235,5081:2343,20,02
34MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:10:3981:52:2961,2-238,2402:0828,10,65
35ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:31:2782:17:2559,6-239,8451:3239,10,15
36KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:13:0389:11:3355,9-243,5841:1845,90,14
37MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363000:57:5983:03:3049,8-249,6851:0951,50,45
38MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373001:37:1076:21:2248,1-251,3902:0129,71,04
39WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303006:17:5423:33:1545,2-254,2268:217,23,84
40KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:29:0175:40:3744,2-255,2900:3991,30,03
41PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:05:2359:16:4343,1-256,3202:5420,60,65
42MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413001:15:2474:30:4939,4-260,0851:5431,30,94
43SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:43:4174:23:2536,3-263,1201:1249,90,05
44DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:05:0873:06:5135,1-264,3761:5132,30,75
45FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353003:08:4674:00:0134,8-264,6705:2511,10,71
46KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:49:5751:01:2130,5-268,9201:3836,70,16
47GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343001:29:2072:48:3027,2-272,3063:1718,20,02
48PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243001:12:0728:40:5426,1-273,3292:4521,70,58
49PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-275,2209:496,14,12
50BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-275,90510:065,93,78
51NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383000:36:0151:38:5022,3-277,1601:3637,10,16
52WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133000:36:0751:36:3322,2-277,2801:3736,80,14
53KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:06:1085:23:5719,6-279,8333:2217,80,30
54DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:04:4002:04:4015,4-284,1078:077,43,26
55MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123002:31:1102:31:1112,1-287,36012:294,83,79
56GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-289,2905:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1502:20:2479:31:28125,8-173,6901:0653,70,15
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3001:34:0491:28:35120,7-178,7580:4677,00,02
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12902:17:0076:05:0972,4-227,0561:5331,70,06
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3010:18:5510:18:5563,3-236,1509:466,14,41
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:28:2949:17:3455,1-244,3631:3637,40,18
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23010:01:1610:01:1647,5-251,96812:394,74,87
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3010:03:5010:03:5047,3-252,16012:454,75,03
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13003:32:2621:38:4339,3-260,1745:2411,11,48
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:37:3175:49:1837,5-261,9491:0060,00,07
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:45:2350:58:4427,0-272,4611:4035,70,06
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-280,5782:1726,10,69
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:47:0324:47:0318,2-281,2802:3523,20,07
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:42:0701:42:0714,1-285,4007:158,32,86
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3001:16:2501:16:2512,1-287,3206:179,51,15
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:34:5272:33:199,6-289,8803:3816,50,26
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:39:4866:47:468,9-290,5434:2713,40,11
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-297,9546:478,82,06
Znaleziono 73 wynik(ów)