ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 56POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 1607:17:57100:35:29357,30,0001:1349,00,09
2JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1808:32:50104:40:09310,7-46,6501:3936,30,47
3SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71948:05:4748:05:47238,9-118,48012:045,03,37
4GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2902:36:41105:44:45225,8-131,5360:4186,50,19
5BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313005:50:55112:24:45194,8-162,5501:4833,30,78
6GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31007:23:1798:48:45192,8-164,5602:1726,10,55
7NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41215:53:56102:46:58190,1-167,2795:0112,00,89
8CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:23:2974:00:32171,5-185,8420:29123,20,07
9SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51403:08:04102:09:10171,3-185,9811:0554,70,85
10BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:43:55107:15:06156,0-201,3091:0357,10,67
11CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:19:4096:52:14149,6-207,7511:2044,90,90
12ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91908:44:28105:43:03133,2-224,1513:5615,20,98
13KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:34:4386:43:41127,4-229,9600:4480,70,16
14MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112305:45:11105:43:59122,7-234,6672:4821,30,20
15NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233000:55:12111:23:42122,6-234,7030:27133,30,03
16KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:03:31104:55:42120,0-237,3600:31113,30,01
17MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73001:16:0790:03:56116,3-241,0540:3991,70,02
18KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132705:40:1756:44:49110,9-246,4503:0419,61,62
19NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:31:06110:16:41109,9-247,4101:5531,20,60
20MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52911:01:3095:17:36107,9-249,4526:079,80,61
21PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142802:12:02106:05:41103,2-254,1221:1646,90,50
22PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:10:58108:40:0697,2-260,1651:2044,50,56
23BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:54:4586:04:4296,3-261,0621:4833,10,32
24SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122504:03:0098:19:5196,2-261,1602:3123,71,78
25PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152911:09:4227:52:5495,1-262,2007:028,52,79
26SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:52:1797:04:3694,6-262,7701:1150,50,33
27MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173003:08:5897:47:4694,4-262,9302:0030,01,07
28STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:10:2899:56:2893,1-264,2640:4579,20,35
29PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243009:32:08111:15:3576,7-280,6687:278,03,57
30MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:33:06106:19:4272,5-284,8652:0628,40,67
31CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253000:44:2094:11:4071,5-285,7810:3796,80,09
32MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203001:38:0784:58:5671,4-285,9771:2243,60,01
33NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63000:49:16103:16:5771,3-286,0080:4186,90,15
34ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:14:02106:35:4671,3-286,0321:0257,80,10
35MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:05:23104:48:2671,1-286,2620:5565,20,02
36ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:01:5468:12:5369,4-287,9590:5367,20,36
37KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93001:05:34113:11:3367,9-289,3840:5762,20,15
38WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:27:4298:57:0061,7-295,5811:2542,20,45
39KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:13:0599:40:3758,9-298,4601:1448,30,44
40MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363000:57:5983:03:3049,8-307,5551:0951,50,45
41MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373001:37:1076:21:2248,1-309,2602:0129,71,04
42NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:36:5389:14:4144,8-312,5218:516,82,75
43DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103000:58:5097:22:3444,7-312,5831:1845,60,39
44PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:05:2359:16:4343,1-314,1902:5420,60,65
45WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:28:4399:36:3342,2-315,1309:126,53,04
46MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413001:15:2474:30:4939,4-317,9551:5431,30,94
47SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:43:4174:23:2536,3-320,9901:1249,90,05
48FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353003:08:4674:00:0134,8-322,5405:2511,10,71
49KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333000:32:1699:01:2132,1-325,2501:0059,70,36
50GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343001:29:2072:48:3027,2-330,1763:1718,20,02
51DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:55:49104:05:5724,8-332,5362:1526,70,00
52PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-333,0909:496,14,12
53BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-333,77510:065,93,78
54KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:06:1085:23:5719,6-337,7033:2217,80,30
55MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:37:1498:31:1117,4-339,9802:0828,00,08
56GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-347,1605:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1502:44:32103:31:28158,5-198,8601:0257,80,11
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:23:06117:02:09140,2-217,1661:0158,80,08
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12904:40:09102:47:5998,8-258,5792:5021,10,99
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3010:18:5510:18:5563,3-294,0209:466,14,41
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:28:2949:17:3455,1-302,2331:3637,40,18
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23010:01:1610:01:1647,5-309,83812:394,74,87
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3010:03:5010:03:5047,3-310,03012:454,75,03
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:36:5299:21:3345,4-311,8900:4874,00,06
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:15:3997:51:1542,2-315,1591:4733,40,07
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13003:32:2621:38:4339,3-318,0445:2411,11,48
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-323,9304:5212,30,99
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:37:0096:33:1931,2-326,1405:0211,90,23
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-338,4482:1726,10,69
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:47:0324:47:0318,2-339,1502:3523,20,07
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:42:0701:42:0714,1-343,2707:158,32,86
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3000:39:5792:33:2813,3-344,0183:0020,00,04
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-355,8246:478,82,06
Znaleziono 73 wynik(ów)