ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 56POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 1613:14:39124:35:29475,00,0001:4035,90,10
2JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1808:35:00128:40:09366,2-108,8001:2442,70,48
3GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2906:09:50132:03:12284,2-190,8301:1846,10,39
4GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31007:39:57122:48:45251,1-223,8801:4932,80,40
5SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71948:05:4748:05:47238,9-236,15012:045,03,37
6NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41215:28:44127:23:43232,4-242,6163:5915,00,66
7SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51404:42:07134:12:18220,2-254,7781:1646,80,75
8BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-264,4281:0356,90,39
9BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61402:37:54131:18:14185,6-289,3560:5170,50,45
10CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:09:34120:24:17179,7-295,2771:0356,90,83
11CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:32:07121:59:03179,5-295,4740:30116,90,10
12ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91907:35:46130:02:40159,8-315,2312:5121,00,72
13KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:17:22134:43:41142,4-332,6300:32110,40,13
14NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:27:28133:29:32136,1-338,9151:3139,40,48
15KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:21:26128:44:49127,1-347,9300:3893,60,04
16MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112301:31:52120:31:12125,4-349,6250:4381,90,05
17BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:54:05134:10:41123,9-351,1501:2442,70,23
18MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73002:45:17115:39:01123,2-351,8361:2044,70,02
19NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233000:55:12111:23:42122,6-352,3730:27133,30,03
20PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243007:56:20134:47:18121,4-353,5613:5515,31,62
21SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102002:03:20121:04:36120,4-354,5801:0158,60,28
22KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:03:31104:55:42120,0-355,0300:31113,30,01
23PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:21:30132:22:16110,2-364,7740:4481,10,30
24STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:11:07126:46:45108,2-366,8420:3991,30,23
25MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52911:01:3095:17:36107,9-367,1226:079,80,61
26NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63007:43:43127:25:20107,1-367,8844:1913,91,38
27PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142802:12:02106:05:41103,2-371,7921:1646,90,50
28SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122504:03:0098:19:5196,2-378,8302:3123,71,78
29PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152911:09:4227:52:5495,1-379,8707:028,52,79
30MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173003:08:5897:47:4694,4-380,6002:0030,01,07
31ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:19:50129:03:3189,8-385,1871:3338,50,21
32MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203001:32:23133:20:0987,5-387,4801:0356,80,01
33CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:06:54113:35:0784,6-390,4171:3040,00,69
34MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:29:35130:20:2783,2-391,8491:4733,40,52
35MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:17:37124:37:4382,1-392,8650:5663,50,00
36KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93000:28:05137:11:3373,0-401,9640:23156,00,03
37PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283002:09:24133:21:5769,7-405,3311:5132,30,42
38ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:01:5468:12:5369,4-405,6290:5367,20,36
39KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333005:14:54123:01:2162,4-412,5805:0211,92,69
40WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:27:4298:57:0061,7-413,2511:2542,20,45
41KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:13:0599:40:3758,9-416,1301:1448,30,44
42DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103001:08:26121:11:3055,6-419,3931:1348,80,47
43MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:53:31123:29:5251,5-423,4551:0257,80,18
44MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363000:57:5983:03:3049,8-425,2251:0951,50,45
45GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343002:18:53114:40:1248,4-426,6102:5220,90,03
46MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373001:37:1076:21:2248,1-426,9302:0129,71,04
47NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:36:5389:14:4144,8-430,1918:516,82,75
48FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:07:37122:00:0143,9-431,1102:5420,60,44
49SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:29:01122:23:2542,6-432,4100:4088,10,00
50WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:28:4399:36:3342,2-432,8009:126,53,04
51DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:55:49104:05:5724,8-450,2062:1526,70,00
52PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-450,7609:496,14,12
53BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-451,44510:065,93,78
54MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:58:48122:31:1123,4-451,6202:3023,90,27
55KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:06:1085:23:5719,6-455,3733:2217,80,30
56GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1501:46:30127:31:28178,9-296,1500:35100,80,13
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:23:06117:02:09140,2-334,8361:0158,80,08
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12901:58:31128:11:21107,9-367,0611:0554,60,00
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3010:18:5510:18:5563,3-411,6909:466,14,41
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:28:2949:17:3455,1-419,9031:3637,40,18
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:41:41122:14:0954,5-420,5390:4578,40,07
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:15127:31:1947,8-427,1671:0059,50,30
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23010:01:1610:01:1647,5-427,50812:394,74,87
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3010:03:5010:03:5047,3-427,70012:454,75,03
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:15:3997:51:1542,2-432,8291:4733,40,07
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:37:0096:33:1931,2-443,8105:0211,90,23
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3002:14:08119:39:0730,0-444,9954:2813,40,41
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:42:0701:42:0714,1-460,9407:158,32,86
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 73 wynik(ów)