ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1809:14:37152:40:09425,20,0001:1846,00,48
2GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2907:15:14158:14:39353,0-72,2201:1348,70,36
3GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31005:40:42146:48:45295,5-129,7101:0952,00,28
4SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71901:04:30130:18:18249,1-176,0510:15231,80,05
5NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41204:17:37150:22:20245,9-179,2721:0257,30,32
6SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51404:42:07134:12:18220,2-204,9781:1646,80,75
7BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-214,6281:0356,90,39
8BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61401:24:59155:01:26201,2-223,9530:25142,10,23
9ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91907:43:43153:02:12188,0-237,2292:2824,30,51
10CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:09:34120:24:17179,7-245,4771:0356,90,83
11CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:32:07121:59:03179,5-245,6740:30116,90,10
12PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142810:34:29148:30:25169,1-256,1013:4516,01,27
13PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243009:34:19160:53:57161,1-264,1283:3316,81,52
14NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:14:25157:21:57158,0-267,1831:1348,80,38
15MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112305:15:35152:19:23148,4-276,7892:0728,20,91
16SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:58:32145:04:36145,1-280,1000:4973,40,24
17KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:24:40152:44:49143,4-281,7700:35101,60,05
18BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:32:09157:18:35142,5-282,7321:0456,20,09
19KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213001:17:22134:43:41142,4-282,8300:32110,40,13
20NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:07:07158:49:52136,0-289,2300:29121,60,06
21MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73002:11:17149:13:42131,7-293,4960:5960,20,05
22KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32700:41:08152:55:42127,3-297,9000:19185,70,00
23STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:12:20153:17:24123,4-301,8410:35102,30,20
24MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:27:40152:32:39117,9-307,3431:1547,90,99
25ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183004:42:37153:57:48117,1-308,1052:2424,90,26
26SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:01:21146:19:51116,7-308,4801:0257,70,08
27PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263001:21:30132:22:16110,2-314,9740:4481,10,30
28NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63007:43:43127:25:20107,1-318,0844:1913,91,38
29MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203002:00:17156:54:0698,8-326,3531:1349,30,01
30PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152911:09:4227:52:5495,1-330,0707:028,52,79
31MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173003:08:5897:47:4694,4-330,8002:0030,01,07
32MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:23:55153:22:2093,4-331,8491:3238,90,49
33CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253000:42:11145:39:5588,7-336,5000:28126,20,50
34PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283001:48:50157:13:4588,0-337,1911:1448,50,29
35MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:17:37124:37:4382,1-343,0650:5663,50,00
36GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343006:08:24138:58:5273,6-351,6055:0012,02,41
37KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93000:28:05137:11:3373,0-352,1640:23156,00,03
38ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:01:5468:12:5369,4-355,8290:5367,20,36
39KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:40:55147:40:3765,8-359,4000:3796,50,00
40DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103000:56:54145:05:2665,0-360,1620:5268,60,33
41MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363004:59:31151:44:3364,2-360,9954:3912,91,87
42KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333005:14:54123:01:2162,4-362,7805:0211,92,69
43WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:27:4298:57:0061,7-363,4511:2542,20,45
44SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:55:15146:23:2552,6-372,6101:0357,10,29
45MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:53:31123:29:5251,5-373,6551:0257,80,18
46MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373001:37:1076:21:2248,1-377,1302:0129,71,04
47NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383006:36:5389:14:4144,8-380,3918:516,82,75
48FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:07:37122:00:0143,9-381,3102:5420,60,44
49WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133006:28:4399:36:3342,2-383,0009:126,53,04
50DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153000:55:49104:05:5724,8-400,4062:1526,70,00
51PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-400,9609:496,14,12
52BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-401,64510:065,93,78
53MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:58:48122:31:1123,4-401,8202:3023,90,27
54KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:06:1085:23:5719,6-405,5733:2217,80,30
55GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-415,0305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1502:06:47151:31:28205,1-220,1500:3797,00,10
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3001:29:20163:54:44156,2-268,9880:34104,90,03
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12902:13:09147:44:27129,2-296,0431:0158,20,03
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-329,2402:2225,20,16
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-370,0320:5367,60,44
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:28:2949:17:3455,1-370,1031:3637,40,18
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:41:41122:14:0954,5-370,7390:4578,40,07
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:59143:06:3452,5-372,7150:3795,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:33:00137:16:2352,3-372,8890:3795,10,02
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3000:46:47145:02:5652,2-373,0210:5366,90,05
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3002:45:10145:42:0736,1-389,0604:3413,12,18
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-391,8004:5212,30,99
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:37:0096:33:1931,2-394,0105:0211,90,23
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3002:14:08119:39:0730,0-395,1954:2813,40,41
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-397,6201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-406,3182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-423,6946:478,82,06
Znaleziono 72 wynik(ów)