ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1JAKUBOWSKA Renata 22BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1806:35:29176:40:09475,00,0000:4972,10,26
2GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2907:17:49181:39:15420,8-54,1901:0257,70,34
3GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31011:04:47170:48:45376,5-98,4901:4534,00,43
4NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41213:30:50172:59:37292,0-183,0032:4621,60,57
5SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71901:31:33168:05:47263,4-211,5610:20172,70,10
6BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61404:39:38178:56:59250,1-224,8741:0753,70,84
7SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51402:07:02172:47:26245,3-229,7040:31115,90,09
8ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91912:04:57178:51:45231,7-243,3353:0719,20,62
9CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:09:11169:35:08212,5-262,4570:5367,40,51
10BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-264,4281:0356,90,39
11PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243009:38:09177:49:03187,3-287,7253:0519,40,82
12CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:32:07121:59:03179,5-295,4740:30116,90,10
13MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112308:09:47177:12:48171,8-303,2342:5121,00,28
14SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102001:56:00169:04:36169,5-305,5200:4187,70,21
15PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142810:34:29148:30:25169,1-305,9013:4516,01,27
16KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:29:23176:44:49160,2-314,8300:33107,50,08
17NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:14:25157:21:57158,0-316,9831:1348,80,38
18KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213000:38:00182:43:41150,0-325,0200:15236,80,06
19BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42702:32:09157:18:35142,5-332,5321:0456,20,09
20KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32701:13:15176:55:42138,3-336,7000:31113,30,04
21SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:04:30163:54:21137,5-337,4600:5466,30,01
22ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183001:57:14178:05:24136,2-338,7700:5169,70,13
23NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233001:07:07158:49:52136,0-339,0300:29121,60,06
24PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:16:36172:41:37132,6-342,3801:0158,30,49
25MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73002:11:17149:13:42131,7-343,2960:5960,20,05
26NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63002:47:17168:16:38127,1-347,8701:1845,60,33
27STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:12:20153:17:24123,4-351,6410:35102,30,20
28KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93006:17:37185:11:33118,6-356,3843:1118,81,64
29MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:27:40152:32:39117,9-357,1431:1547,90,99
30MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:33:17169:47:46113,0-362,0400:4972,70,09
31CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253002:12:57169:07:28106,0-369,0081:1547,80,11
32PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152900:49:59171:52:54105,2-369,7600:28126,30,04
33MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:00:19178:26:24102,4-372,6441:1051,00,34
34MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203000:16:37179:59:08100,4-374,5960:09362,50,00
35MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83001:44:33184:08:4792,2-382,7691:0852,90,01
36GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343003:04:03159:57:1891,6-383,3862:0029,90,48
37PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283001:48:50157:13:4588,0-386,9911:1448,50,29
38ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:21:30168:29:5984,4-390,5770:5762,20,31
39KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333002:18:51171:01:2183,6-391,4501:3936,10,90
40KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273001:20:50171:40:3780,0-394,9901:0059,40,09
41MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-407,7902:0029,81,26
42MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363000:31:52170:32:1365,5-409,4930:29123,30,02
43DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103000:56:54145:05:2665,0-409,9620:5268,60,33
44WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:27:4298:57:0061,7-413,2511:2542,20,45
45NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383001:14:58171:38:5054,8-420,1711:2243,90,51
46FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:16:33170:00:0154,0-421,0102:3123,70,42
47SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323000:55:15146:23:2552,6-422,4101:0357,10,29
48WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133001:14:43171:36:3352,5-422,5101:2542,20,51
49MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:53:31123:29:5251,5-423,4551:0257,80,18
50DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-444,8264:2413,61,31
51PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393003:58:0803:58:0824,2-450,7609:496,14,12
52BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143003:58:1203:58:1223,6-451,44510:065,93,78
53MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:58:48122:31:1123,4-451,6202:3023,90,27
54KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113001:06:1085:23:5719,6-455,3733:2217,80,30
55GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1502:48:55175:31:28238,3-236,7300:4284,60,09
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3000:59:50187:23:40167,2-307,7820:21167,70,02
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12902:09:22177:26:14145,1-329,8660:5367,30,01
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3001:51:45169:16:0570,7-404,2651:3438,00,30
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:30:47169:44:1168,3-406,7491:1945,10,04
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:44:15168:11:2864,9-410,1010:4088,00,00
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:59143:06:3452,5-422,5150:3795,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:33:00137:16:2352,3-422,6890:3795,10,02
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:52:13169:42:0751,4-423,6302:1127,50,92
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3001:43:30170:45:4744,1-430,8852:2025,60,08
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:19:13168:33:1942,3-432,7201:5232,00,04
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 72 wynik(ów)