ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2905:54:50205:52:38475,00,0000:4480,30,22
2GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31010:16:21194:48:45451,0-24,0401:2243,90,27
3NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 41212:27:15199:11:41340,3-134,7062:1127,30,53
4BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61404:17:55203:08:18298,3-176,6640:5169,40,63
5SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71901:21:30192:05:47276,6-198,3610:17203,70,08
6SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51402:35:45197:58:04274,8-200,2240:34105,90,07
7ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 91907:03:30201:02:08255,5-219,4511:3936,20,34
8MASZEWSKA-WACH Mariola 27RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 21K 73019:23:49197:13:42230,8-244,1665:0211,91,57
9PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243005:35:23206:00:01214,8-260,1671:3338,40,72
10CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81903:09:11169:35:08212,5-262,4570:5367,40,51
11BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313003:41:54136:19:14210,6-264,4281:0356,90,39
12SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102002:07:59193:04:36195,7-279,3500:3991,70,21
13MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 112303:32:54194:21:48189,9-285,1451:0753,50,07
14NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223003:54:51204:00:28182,8-292,2391:1746,70,39
15PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142801:05:52202:06:40180,3-294,6790:21164,30,07
16CZURYŃSKA Wioletta 74GDYNIAK - MASTERS 1K 22601:32:07121:59:03179,5-295,4740:30116,90,10
17BURZYŃSKA Ewelina 7NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 3K 42703:52:09201:39:47176,9-298,1381:1845,70,15
18KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132701:29:23176:44:49160,2-314,8300:33107,50,08
19NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233002:41:50200:52:24159,6-315,4321:0059,20,06
20ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183002:05:57201:35:17154,8-320,1750:4873,80,12
21NAUKA Edyta 51DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 5K 63003:30:21192:56:20152,1-322,9001:2243,40,40
22KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213000:38:00182:43:41150,0-325,0200:15236,80,06
23MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203005:53:25199:41:16144,9-330,0852:2624,60,85
24KUBISZ Dorota 44WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 2K 32700:43:38200:55:42143,5-331,5000:18197,30,05
25STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193001:21:45197:28:16141,1-333,9490:34103,50,19
26SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122502:04:30163:54:21137,5-337,4600:5466,30,01
27PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263002:16:36172:41:37132,6-342,3801:0158,30,49
28MAZUR Kinga 61DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 22K 83005:06:52198:54:41125,5-349,5392:2624,50,96
29CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253001:44:09193:41:59122,6-352,4290:5070,60,04
30KUJAWSKA Agnieszka 16SUCHEDNIÓWK - MASTERS 6K 93006:17:37185:11:33118,6-356,3843:1118,81,64
31MŁYŃSKA Danuta 70DĄBROWAK - MASTERS 4K 52902:27:40152:32:39117,9-357,1431:1547,90,99
32GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343005:59:54190:55:29113,9-361,0653:0919,01,14
33MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173001:33:17169:47:46113,0-362,0400:4972,70,09
34PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152900:49:59171:52:54105,2-369,7600:28126,30,04
35MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162902:00:19178:26:24102,4-372,6441:1051,00,34
36KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333001:02:24195:01:2195,6-379,4300:3991,90,04
37KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273000:59:02195:40:3790,1-384,8700:3991,60,06
38PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283001:48:50157:13:4588,0-386,9911:1448,50,29
39ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293001:21:30168:29:5984,4-390,5770:5762,20,31
40SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323002:10:07194:23:2571,8-403,2101:4833,10,84
41MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373002:15:08172:21:2267,2-407,7902:0029,81,26
42MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363000:31:52170:32:1365,5-409,4930:29123,30,02
43DZIDA Barbara 29ELIZÓWKAK - MASTERS 7K 103000:56:54145:05:2665,0-409,9620:5268,60,33
44WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303001:27:4298:57:0061,7-413,2511:2542,20,45
45MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413000:45:55200:43:5661,7-413,3050:4480,60,12
46NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383001:14:58171:38:5054,8-420,1711:2243,90,51
47FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353002:16:33170:00:0154,0-421,0102:3123,70,42
48WUJDA Magdalena 43J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 9K 133001:14:43171:36:3352,5-422,5101:2542,20,51
49PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393000:44:22190:15:0430,5-444,5371:2741,20,07
50DZIÓBEK Sylwia 6WIELICZKAK - MASTERS 11K 153002:12:55169:24:2330,2-444,8264:2413,61,31
51BURZ Jowita 13RZESZÓWK - MASTERS 10K 143000:44:24190:15:3629,7-445,3451:2940,10,22
52KOCH Marta 2ORNONTOWICEK - MASTERS 8K 113000:31:20205:23:5724,6-450,3631:1647,20,43
53MULKA Ula 50LĘDZINYK - SENIOR 23K 123000:58:48122:31:1123,4-451,6202:3023,90,27
54GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403000:56:5800:56:5810,2-464,8305:3610,74,03
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1504:20:04199:31:28268,2-206,8500:5861,90,24
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3002:41:49200:52:48190,9-284,1040:5070,80,05
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12903:12:48200:44:00169,4-305,6051:0852,70,02
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3003:48:24154:18:5596,0-379,0402:2225,20,16
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3002:21:58194:28:2189,9-385,1461:3438,00,26
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3000:42:06193:32:4872,6-402,3590:34103,50,03
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3001:30:47169:44:1168,3-406,7491:1945,10,04
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13000:48:56146:16:3355,2-419,8320:5367,60,44
DNCPRUSZCZAK Dominika 48WARSZAWAK - SENIOR 23000:32:59143:06:3452,5-422,5150:3795,50,03
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3000:33:00137:16:2352,3-422,6890:3795,10,02
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3001:52:13169:42:0751,4-423,6302:1127,50,92
DNCMICHOREK Renata 14KRAKÓWK - WETERAN 1 3001:43:30170:45:4744,1-430,8852:2025,60,08
DNCKLAWINSKA Anna 3WŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:19:13168:33:1942,3-432,7201:5232,00,04
DNCZASADA Iwona 71ZIELONA GÓRAK - MASTERS 3002:42:3397:16:2533,4-441,6004:5212,30,99
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13000:52:06120:52:0627,6-447,4201:5331,80,01
DNCSZCZERBICKA Katarzyna 68LUTOWISKAK - MASTERS 3000:43:2084:40:5418,9-456,1182:1726,10,69
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:1400:10:141,5-473,4946:478,82,06
Znaleziono 71 wynik(ów)